a propos - zna ktoś jakiś dobry serwis który ogarnie właśnie wymianę szkła w Murph 42 mm, właśnie na takie z AR? U mnie lokalnie nie ma opcji... 😞 I jakby ktoś znał coś na śląsku lub we Wrocławiu, albo z że możliwa wysyłka - to będę wdzięczny za namiar! thnx!
hej, sorki umknęło mi to co pisałeś!
niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, z prostej przyczyny- noszę go na zmianę z innymi zegarkami, z reguły max jeden dzień każdy i jakoś specjalnie na to nie zwracam uwagi, tym bardziej że czasami lądują na rotowanie a czasem na półce więc później tak czy tak nastawiam 😉
sorki, że nie pomogłem…
Koledzy! Być może takie pytanie i odpowiedź już się gdzieś pojawiło, ale nie umiem się doszukać... 😞 Czy w Khaki Field Titatnium jest szkło z antyrefleksem? Na stronie oficjalnej brak informacji, na nagraniach w sieci trudno jakoś jednoznacznie wnioskować.... Ktoś się może podzielić wrażeniami lub wiedzą w tym temacie? Będę wdzięczny!
Ten model
https://www.hamiltonwatch.com/en-int/h70665533-khaki-field-auto.html
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.