Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

destro

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący
 1. Tak, podróbka. Dekiel ma malowankę a la satyna na napisach i jest powycierany co w oryginale jest niemożliwe.
 2. Jestem przekonany, że to jest takie "Rado" http://tnij.at/246994
 3. Oficjalnie 091 nie jest edycją limitowaną, ale była to dość krótka seria. W latach (2001-2002) powstało jedynie 3tyś. sztuk.
 4. RO może tak, natomiast RO Offshore moim skromnym zdaniem traci swój urok na bransolecie.
 5. W pierwszych miesiącach sprzedaży po premierze 15400 z niebieską tarczą był ogólnie dostępny tak jak z czarną czy jasną. Ze względu na dużą popularność modelu AP żeby ograniczyć dostępność i utrzymać cenę na wysokim poziomie wymyślili sobie boutique edition, która obięła również niebieską wersję chrono W tamtym czasie 15400 blue był ogólnie dostępny na Piłsudskiego Natomiast moje zainteresowanie wzbudzały zawsze modele Offschore
 6. Jako pierwszy miał większe indeksy stosowane później w aktualnych modelach Suba i GMT.
 7. http://www.ebay.pl/itm/Audemars-Piguet-Royal-Oak-Le-Brassus-Book-/172932198871?hash=item28438ff1d7:g:frgAAOSwNchZ5d5d
 8. Niestety tak jak w poprzednich edycjach bronzo zapisy na 671 to fikcja, w cenie katalogowej trafią jedynie do swojaków i spekulantów.
 9. Miałem na myśli Urmaker Bjerke, ale niestety AP już chyba nie mają w ofercie.
 10. Zawsze można poprosić kogoś z "rodziny" kto ma paszport z poza UE i kupić w Polsce lub u najbliższego AD korzystając z opcji tax free. Do tego mała negocjacja ceny katalogowej i można zmieścić się w cenie grey market. To samo można zrobić osobiście np. w Oslo w Norwegii. Co do tematu, nie wdając się w kwestie finansowe widać, że kolega myślami jest już w innym przedziale. Znając jego rozmach kierunek jest nieuchronny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.