Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

moss

Użytkownik
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

259 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wawa

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. +podatek stanowy trzeba doliczyć do cen widocznych na stronie Rolka (zwykle 7-11% w zależności od stanu)
 2. W USA ceny z drugiej ręki jeszcze lepsze. Na forach "wiszą" OP41 (czarne, niebieskie) od 7,5k $
 3. Ktoś wie jaki jest ‚retail’ za tą Daytone? ~40k euro ?
 4. Pytanie mam - jak wygląda serwis gwarancyjny IWC w Polsce? Ktoś to robi na miejscu w PL? Napisałem do Strojnego i dostałem taką odpowiedź: Nie prowadzimy serwisu gwarancyjnego. Zegarek nalezy przesłac do serwisu w Monachium. Można to zrobić za pośrednictwem sklepu który sprzedaje zegarki IWC. U nas taka przesyłka kosztuje 300 zł.
 5. Taka ciekawostka Coś mnie tknęło i pomyślałem, że sprawdzę czy bransoleta od Portugalczyka pasuje do Pilota. No i wchodzi idealnie! Pomijam oczywiście kwestie stylistyczne bo to zestawienie może się podobać lub nie.
 6. jak już pisałem - za różnicę w cenie lecisz sobie bez problemu za ocean i jeszcze zostaje parę $ na pobyt. I masz zegarek nowy od ręki, bez proszenia się w Kruku.... I coraz więcej tam jest podobnych ofert
 7. Dokładnie tak jest. Gdybym nie przymierzył i nie zobaczył to w życiu bym nie wpadł, że czerwony, gumowy pasek może tak fajnie pasować do tego Pilota.
 8. Panowie, liczę to od czasu do czasu i sporo modeli bez problemu da się kupić za t.zw. cenę "Retail-Kruk" (czyli Euro x4,9PLN) za granicą. Głównie USA. Oferty są na różnych forach zegarkowych. Zegarki zazwyczaj nowe (2022/2023). Oczywiście trzeba mieć możliwość takiego zakupu więc to nie opcja dla każdego. Nawet czarne Suby daje się kupić w cenie niewiele wyższej niż ten nasz rewelacyjny Retail Krukowy... Yachmastery nawet sporo taniej. Ostatnio wklejałem tutaj jednego jako przykład. Wiadomo, pozycje mocno poszukiwane są droższe(Daytona stal, Sky, zielone Suby)
 9. takiego Yachmastera 40 EverRose to można już kupić sporo poniżej ceny Krukowej... Proszę: https://www.watchuseek.com/threads/rolex-yachtmaster-2tone-black-126621.5504698/ ponad 10 tyś złotych taniej niż w Kruku... Za różnicę można sobie do USA polecieć na spokojnie i odebrać osobiście LOL
 10. Tak. Dokładne oznaczenie to MXE0HN9D. W ogóle nie brałem pod uwagę tego koloru paska ale trafił się w okazyjnej cenie. Nie spodziewałem się, że Pilot będzie aż tak dobrze wyglądał na czerwonej gumie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.