Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kroll_czarli

Sprzedawca Profesjonalny
  • Liczba zawartości

    4382
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez kroll_czarli

  1. No gratulacje, widze, ze ostatnio grono Paneristi sie powieksza
  2. Byloby lyso, gdyby nie ten niebieski sutek na koronce
  3. Kurcze, nie chce mi sie juz baterii w aparacie wymienic, bo padl
  4. Może i by pasował, ale wygląda to dla mnie śmiesznie (na moim ręku). Ten jest według mnie idealny. PS: No i mój Pam jest całkiem normalny
  5. Daytona to najladniejszy Rolex. Mi sie od zawsze podoba. Uprzedzajac pytania, tak - widzialem na zywo
  6. Dzisiaj nadal ten, choc fotka stara:
  7. Na myjni, starałem się polubić z tytanem:
  8. Przez Twoje foty, to go pierwszy raz kupiłem
  9. Prawde mowiac, on jest trudny do focenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.