Norbie, at na fotkach zawsze mi sie podobala. Niestety na zywo dla mnie trwci. Nie lubie koperty, dosyc plackowata. Poza tym tarcza wiekszosc czasu i tak jest niemal czarna. Wybralbym Rolka.
Musicie dopuścic mysl, ze wiekszosc ludzi traktuje zegarki jako przedmioty uzytkowe Nosza i nie mysla o tym, zeby nie przyrysowac zegarka o blat, czy framuge.
Nie wygina się. Zgłosiło to ponoć kilka osób na kilka milionów sprzedanych sztuk. Jakis urzad ochronny konsumentow w USA przestestowal telefon i wydal decyzje, ze nic takiego sie nie dzieje. Ogólnie temat ucichl.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.