Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

colector

Użytkownik
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by colector

 1. W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba, że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi, więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża. Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę" - To juz coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej. Na drugim piętrze był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej. Na trzecim piętrze była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni" - No, coraz lepiej - pomyślała ? ale wyżej, to musi być już za***iście. Na czwartym piętrze można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej. Na piątym piętrze stało: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku"- No niesamowite, wręcz cudownie- pomyślała kobieta ? ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?! Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym piętrze nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam babom za ch*ja nie można dogodzić!
 2. Jak dla mnie Uigeadail to najlepsza whisky ze stajni Ardbega, bardzo bogaty smak. Warto tyle dać za nią.
 3. ''Gad'' z Benicio del Toro. Dobry kryminał, szczerze polecam.
 4. Ja od początku biegania używam butów 0-3mm dropu. Teraz praktycznie zero cały czas. Nigdy żadnej kontuzji, problemów z kolanami nie było. To samo dotyczy amortyzacji, jak najmniej. Kumple co biegali na ''gąbkach'' i drop 10-12mm łapali kontuzje dość często. Szczególnie dolny odcinek kręgosłupa i kolana. Zachęcam do minimalistycznego obuwia bo biegając naturalnie ze śródstopia odciążamy kręgosłup.
 5. colector

  Buty

  sprowadzane
 6. colector

  Buty

  Już są😃. Red wing 875. Zamówione numer mniejsze niż mój rozmiar. Pasują idealnie.
 7. Skończyłem właśnie ''continental'' czyli co działo się na dłuugo przed Johnem Wickiem. W sumie to średnio wyszło ale ścieżka dźwiękowa wymiata.
 8. Omega seamaster chrono
 9. 5 kapel które ukształtowały mój muzyczny gust i od nich wszystko się zaczęło: - Led Zeppelin - AC/DC - Deep Purple - Metallica - Guns N' Roses
 10. Akurat ten zestaw miałem kupić sobie. Znalazłem sporo dobrych opinii w sieci. Nastąpiła zmiana planów- zdecydowałem się ostatecznie na muhle r89 i żylety feather. Zarost poszedł do lamusa po kilku latach. Miałem dość, sami brodacze dookoła ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.