Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Isle of Man

Użytkownik
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Bywa pomocny

About Isle of Man

 • Birthday 09/20/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nie, to nie ja, ale po ostatniej odpowiedzi Kolegi Butik, zastanawiam się czy mu nie zaserwować takiego "koleżeńskiego low balla" w jaja...
 2. ... jechać z k**wami - błyskotliwa riposta, ale w "jakimś" tam sensie masz rację - "nowe porządki". Dawniej zdarzały się na forum przypadki rozłożenia płatności na raty (bardziej dla znajomych) lub odłożenia konkretnej osobie (na jakiś czas) zegarka. Nie piszę, że tak należy zrobić, ale jeżeli cena jest totalnie od czapy, to wystarczy to zainteresowanemu napisać, a nie jechać z nim jak z...
 3. no łe che che che….. jak pod remizą. Koleś delikatnie zapytał, może młody ma tylko tyle kasy i chciał spróbować. Obraza boska Pana Butika, a reszta też jedzie po chłopaku jak po łysej kobyle. To było w założeniach forum koleżeńskie...
 4. Dzięki za trafne uwagi, jest super, tak że też będę go brał poważnie pod uwagę.
 5. 422 ma wskaźnik rezerwy, sekundę i też 47mm - w tym porównaniu (nie na 100%) ale chyba jednak 422;) Jeżeli używka 372, to czy szczególnie na coś zwracać uwagę? Plus tam chyba była wersja z plexi albo szafirem.
 6. ...krótkie pytanie w temacie, jak myślicie 422, 914 czy 390? W założeniach ma być manual, tradycyjne mocowanie paska, WR minimum 100m, bez świni na tarczy, na nadgarstek płaski 18,5cm. Najbardziej podoba mi się 422 (minusem w jego przypadku jest rozmiar), pozostałe dwa to byłyby używki i tego się też trochę obawiam przy zakupie na odległość.
 7. W tym roku rzeczywiście wszystko na opak i mało świątecznie (ale przynajmniej słońce świeci i mówią do mnie w języku, w którym za cholerę nic nie rozumiem, co przy dzisiejszym natłoku informacji niechcianych jest bardzo przyjemne). Co do daty, sytuacja dynamiczna i nie zdążyłem:) taka tam niewielka Świąteczna odchyłka:) Wesołych i spokojnych! ”A Wy kiedy obchodzicie Wigilię?”
 8. dzięki Dzięki za podpowiedź! Pewnie gdyby paczka zaginęła, byłoby lepiej niż w przypadku uszkodzenia (wtedy ubezpieczyciel będzie trzymał się literalnie zapisów umowy). Ale jestem dobrej myśli, a na zapas martwił się nie będę Jeszcze raz wielkie dzięki. Z pozdrowieniami Grzesiek
 9. Hej, może ktoś z Was podrzuci jakieś rozwiązanie. Sprzedałem zegarek na CH24 i muszę wysłać z pełnym ubezpieczeniem zegarek z Irlandii do Niemiec. Firmy kurierskie nie oferują osobom prywatnym usługi wysyłki biżuterii/zegarków. Jak mogę rozwiązać/obejść ten problem?
 10. Apropos bransolety, czytałem, że do 2220.80 podpasuje mi guma z PO 8500, gdyby ktoś z Was miał niebieską 20mm ref. 98000421 (z zapięciem) do sprzedania proszę o priva. (fotka z netu) Póki co zdjęcie "dziadka" w nowej odsłonie. Eulit Panama z lat 60-tych. Czekałem na pasek chyba z cztery miesiące i finalnie taki jest efekt.
 11. Isle of Man

  Twoja kolekcja!

  Uniwersalnie (przynajmniej dla mnie).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.