Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hedonista

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About hedonista

 • Birthday May 17

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 1. Trochę dziwne , że pojawia się tu moje zdjęcie , mojej Monzy , które zamieściłem na Tag Heuer Watches Fan Club ?
 2. Co wy macie do pięknych kolorów Królewskiej Marynarki Wojennej ? Jak dla mnie (przyznaje jestem fanem Bonda) świetny zegarek w przyzwoitej cenie.Piekne połączenie granatowego bezela z białą tarczą i 007 przy sekundniku , delikatny czerwony akcent na bezelu to niby festyn kolorów? W końcu jest lato chyba nie wszyscy muszą wyglądać szaro.
 3. Piękny ten pilot aż miło na niego popatrzeć. IWC to jednak klasa sama dla siebie, jeśli chodzi piloty . Już parę razy byłem blisko jego zakupu ale zawsze coś nie wychodziło, teraz jak spojrzałem na Twoje zdjęcie stara miłość odżyła.
 4. Zupełnie nie zgadzam się z moimi przedmówcami , uważam , że seria Link dawno już powinna być gruntownie zmodernizowana i właśnie takie smaczki jak rozszerzająca się bransoleta nadają nowemu Linkowi uroku , a tarcza i koperta mają bardzo dobre proporcje , wielkość koperty jest optymalna ,cena po uwzględnieniu rabatu to może nie wielka okazja ale na pewno skalkulowana w miarę uczciwie. W skali szkolnej wyceniłbym na ocenę dobrą +.Wróżę temu modelowi dobrą sprzedaż , przynajmniej w Europie Zachodniej.
 5. . No niby nie musi ale jednak 38 mm jak na dzisiejsze czasy to jednak taki trochę rozmiar "s", i nie chodzi o to , że jestem fanem olbrzymów typu 45+ ale jednak rozmiar 41-42mm byłby chyba bardziej odpowiedni . Tym bardziej , że jest to model o bardziej sportowej niż garniturowej charakterystyce . No cóż ...co kto lubi...dla mnie lekko karłowaty.
 6. Swietny jest ten Oris,chciałem już go kupić w czerwcu jak byłem za granicą ale wtedy jeszcze nie mieli tej wersji.Mam nadzieje , że teraz jak będę w marcu na Teneryfie to uda mi się go ustrzelić.Wrzuć proszę więcej fotek.
 7. Dziś słonecznie więc i szlif słoneczny
 8. Według mnie on idealnie leży na Twoim nadgarstku. Na moim zresztą też.
 9. Kuba dzięki za organizację,trunki no i udzielenie przysłowiowego dachu nad głową.
 10. Piękny ten SILVERSTONE.Szczerze gratuluje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.