Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

7GARFIELD7

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About 7GARFIELD7

 • Birthday 05/07/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ruda Śląska
 • Hobby
  od niedawna zegarki...
 1. Witam, moj Seiko Samurai świeci całą noc, mogę bez trudu odczytac godzinę w nocy o ile nosiłem go bez koszuli z rękawem :-). Ostatnio kupiłem dwa inne SEIKO jako prezenty, a mianowicie SNDC89P2 oraz SNDF39P1 (prześliczny ciemny granat..). Zrobiłem test w nocy i co sie okazało, że świeca mocniej ale krócej. Ciekawe.
 2. 7GARFIELD7

  Pokaż Samuraja!

  Samuraj wysokościowiec, przy pracy...
 3. A ja mama pomysł by pójśc do firmy Bisset , lub do nich zadzwonić , zaproponować spotkanie i w przyjaznej atmosferze porozmawiać, zrobić fotki, relację i rozwiać wszelkie wątpliwości. Sam fakt czy ktoś będzie chciał lub nie z nami rozmawiać - będzie już o czymś świadczyć a to kto to będzie , będzie świadczyć o randze spotkania. Są chętni na organizację spotkania? A może zorganizujmy w knajpie spotkanie podstolika Katowickiego (i okolicznych włości) i zaprośmy oficjalnie kogoś z Bisseta. Co wy na to? :roll: p.s. Branzoleta w Seiko mi nie lata i jest nad wyraz solidna...
 4. O Bisecie rozmowa moja z kolegą zegarmistrzem (z przed roku). cytat:" Ja- Hej, co tam masz na łąpce, jakiś gigant, fajnie wygląda. Zeg.- Biset, automat po naprawie. Nosze by sprawdzić. Ja- Fajnie wygląda, pokaż mi. Zeg- Nie lepiej nie, robi wrażenie z daleka i niech tak pozostanie. Ja- Szwajcar ? Zeg- (uśmiech) No ale z ojca chińczyka i matki polki. Ja- Eta w środku czy miota? Zeg- Chińczyk, daruj sobie biseta, lepiej za to dobre whisky kupić.." koniec cytatu. Słowa są autentyczne, a swoją drogą MADE IN POLAND na tarczy byłoby miłe. p.s. Tsuki - mówisz i masz
 5. To jest super http://www.allegro.pl/item170927748_iwc_pi...dz_od_1z.html'' "...odchylenie od czasu wzorowanego na zegarze sterowanym radiowo to 1 min opóznienia na 7dni..." Moim zdaniem mechanizm jakoś niewyraźnie dziś wygląda, może weźmie Rutinoscorbin?..."
 6. To jest też niezłe,piękna ŁoMega, godny zauważenia jest kunszt chińskiego zegarmistrza podczas nanoszenia gwiazdek na tarczę :-) http://www.allegro.pl/item148523834_omega.html gwiazdki z lewej strony księżyca są inne niż z prawej, ale o czym ja tutaj pisze... liczy się całość!!! :-)
 7. Witam, u mnie na ręku gości Tissot Seastar, podarunek od ojca, zegarek grubo mnie przerasta wiekiem. Kilkanaście lat temu przeżył rąbanie drewna - znaleziony mechanizm u sąsiada na podwórku po kilku dniach szukania :-). Niestety nie ma oryginalnego paska i koronki... ale i tak jest super!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.