Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bugs

Użytkownik
 • Content Count

  2,428
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by Bugs

 1. Młodość - duże piersi, długie nogi Starość - długie piersi, duże nogi
 2. Ok, bo już pomyślałem że aż tak ceny wzrosły Już tak było kilka razy że zaraz po info na forum oferta znika, np ostatnie Moony były jeszcze w Jubitomie koło 18k, jak już wycofali.
 3. Jedyne konkrety w tym formularzu to to że obowiązuje cena z dnia odbioru, nie zapiszą Cię na więcej niż jedną sztukę i jak nie odbierzesz w ciągu 7 dni to przepada. Poza tym nic - dadzą co chcą, komu chcą i kiedy chcą a Ty nie wiesz który jesteś na liście i kiedy i czy w ogóle coś dostaniesz. O tyle dobrze że już nie trzeba udzielać AD nieoprocentowanej pożyczki, znaczy zaliczki, tylko podpisujesz, zapominasz i może kiedyś jest miła niespodzianka.
 4. SMP300 pojechała do serwisu, Rolex w serwisie od miesiąca, chyba czas się przeprosić z bateryjkami logann, 25400 za AT to jest teraz promocja? Drogawo coś.
 5. Nie wiem jak można weryfikować pierwszorazowego klienta - każdy powinien móc kupić i teoretycznie każdy może potem zrobić z towarem co chce, również sprzedać. Dealer nie powinien odpowiadać za to co klient zrobi po zakupie. Co najwyżej ci którzy kupili i zaraz sprzedali to już mieliby przerąbane ale można przecież brać na "kolegę". Trochę rozwiązaniem byłaby imienna nietransferowalna automatycznie gwarancja a najlepiej normalna dostępność zegarków w salonach, nie tylko azjatyckich.
 6. To by było słabo ale swego czasu nowy SARB017 robił mi w granicach 1s/d więc spodziewam się że te najgorsze nie są Idealne świetnie wykonane divery, bez wstydu przed bardziej prestiżowymi markami, żeby jeszcze ciut mniejsze.
 7. W Omedze taki pełny serwis to 2200, nie było opcji bez polerki, w sumie nie pytałem bo pewnie mogą na życzenie nie ruszać ale nie ma nigdzie takiej informacji. SGP nie wydaje nowej karty gwarancyjnej, tylko rachunek. I etui gratis
 8. Bugs

  Teorie spiskowe

  Ja znam więcej które nie rzygały BTW - widzieliście co się dzieje w Indiach? Koronaściema? Fałszywe testy? Amantadyny nie mają? A u nas lockdown nie działa?
 9. Po prostu masz go krótko i zapłaciłeś kupę forsy, pogadamy za pół roku jak się opatrzy a wartość spadnie. Zawsze tak jest.
 10. O, to niezłe jest, i pewnie będą jeszcze inne wersje kolorystyczne już nielimitowane edit: są
 11. 100% przedpłaty i 8-10 lat? Hahaha, postanowili zaorać Rolexa. Na tego który jeszcze nie wyszedł też już pewnie są listy
 12. Dla mnie niebieska AT 38.5 Skyfall - bo piękna, bo wygodna, i bo mam A historycznie pierwsza SMP300 z Golden Eye bo to była w Bondach Omega przełomowa, reszta to już mniej lub bardziej udane lokowanie produktu. Limitki są raczej dodatkowym produktem ubocznym filmu.
 13. Bugs

  Teorie spiskowe

  5 minut szukania https://sprawdzam.afp.com/wideo-fragment-rosyjskiego-teledysku-nie-promocja-pandemii LSE, nie wiem kto to ale warto
 14. Bugs

  Teorie spiskowe

  Tak, żeby zakwalifikować i wykonać szczepienie trzeba mieć do tego uprawnienia. Tak samo jak wypisanie recepty jest proste - bierzesz długopis i piszesz - ale nie każdy może to zrobić. Nigdy nie mówiono że przechorowanie Covid daje trwałą odporność, daje taką w miarę pewną na 3 miesiące i bardzo prawdopodobną na 6, co dalej nie wiadomo. Powtórne zachorowania opisywano już dawno. Szczepienie daje przede wszystkich ochronę przed ciężkim przebiegiem choroby i temu głównie służy, oprócz tego wygląda że zmniejsza ryzyko zarażania innych. Na jak długo - na razie nie wiemy ale jakoś musimy się chronić a nic lepszego póki co nie ma. Dziadek, sprawdź jakie uprawnienia ma felczer i zastanów się kto i do czego może go zatrudnić żeby tak trzepał tą kasę
 15. Bugs

  Teorie spiskowe

  Wszędzie są jacyś partacze - wśród lekarzy, prawników, mechaników, lakierników, wszędzie. Ochrona zdrowia jest słaba ale czego oczekiwać za składkę na poziomie Rumunii? Opowieści Twoich kolegów to trochę mało do oceny: - ile pań z tych obecnych miało uprawnienia do kwalifikowania i szczepienia? może tylko ta jedna? - drugiemu to się chyba przychodnia z pizzerią pomyliła, to nie tak że kolega sobie zadzwonił, zażyczył i ma natentychmiast dostać Nasze państwo działa słabo ale obywatele też mu nie pomagają - restauratorzy zapraszają na testowanie posiłków, hotelarze na wczasy służbowe, kluby sportowe przyjmują zawodowców zrzeszonych z Polskim Związku Przeciągania Liny itp. W Izraelu by ich chyba za to odstrzelono a tutaj to tacy właśnie jakby mówili "pandemio trwaj".
 16. Bugs

  Teorie spiskowe

  Nie da się dalej twierdzić że lockdown w warmińsko-mazurskim nie działa bo ilość zakażeń spadła tam o 2/3 to teraz będzie że lekarze trzepią kasę. Czekam na kolejne odkrycia. Jest takie państwo które w ubiegłym roku miało dramatyczny przebieg pandemii. Zamiast snuć foliarskie teorię zrobili tam konkretne i konkretnie przestrzegane obostrzenia a potem jak tylko było można zaszczepili błyskawicznie połowę społeczeństwa nie bojąc się nerwowości i autyzmu. Dzisiaj żyją już w zasadzie normalnie. Było im ciężko ale krótko bo umieli się zmobilizować. To państwo to Izrael.
 17. Bugs

  Teorie spiskowe

  „Wierzę tylko tym statystykom które sam sfałszowałem” W. Churchill
 18. Bugs

  Teorie spiskowe

  To się Kulczyk nachapie....
 19. Bugs

  Teorie spiskowe

  Wyszkolenie specjalisty to łącznie minimum 13 lat, nie wiem czy damy radę tyle czasu pandemię utrzymać żeby obecni chętni się załapali.
 20. Bugs

  Teorie spiskowe

  Lekarze pracujący bezpośrednio z pacjentami COVID+ w szpitalach II i III poziomu powinni otrzymywać dodatek w wysokości 100% wynagrodzenia, nie więcej niż 15tys brutto. W praktyce bardzo różnie to wygląda i są duże niejasności co do zasad wypłacania więc wielu dyrektorów nie płaci. Ci których wojewoda przymusowo kieruje do pracy w innych ośrodkach, np szpitalach tymczasowych w innym mieście, też mają dodatkowe wynagrodzenie w zbliżonej wysokości. To samo dotyczy też karetek i oddziałów ratunkowych. Dodatkiem objęty jest personel uczestniczący w udzielaniu świadczeń zdrowotnych pacjentom zakażonym lub z podejrzeniem zakażenia ( jest na to definicja ) - lekarze, pielęgniarki, ratownicy. Nie jest to żadna tajemnica, wszystko jest na stronach NFZ i było wielokrotnie opisywane w mediach.
 21. Z tego jest 5 książek, nie są naukowe, raczej rozrywkowe z dużym walorem edukacyjnym. Zdarzają się tam na pewno wpadki merytoryczne ale ogólnie jest całkiem z sensem.
 22. Bugs

  Teorie spiskowe

  Desmo, przecież Kulczyk żyje tylko się ukrywa gdzieś na swojej wyspie. Rząd Ci tego nie powie.
 23. Bugs

  Teorie spiskowe

  Dokładnie tak jest, ci którzy zachorują dzisiaj umierają po kilku tygodniach. Mati, w 2019 nie było u nas koronawirusa. Twardy lockdown taki prawdziwy mieliśmy wiosną 2020 i efekt był znakomity, niestety zostało to zupełnie zmarnowane. Nigdy nie było takiej ilości zakażeń jak teraz więc i zgonów jest najwięcej, system opieki zdrowotnej już pada a jestem przekonany że gdyby nie lockdown, nawet taki udawany jak jest to byłoby znacznie gorzej. Naprawdę trzeba tłumaczyć czym różni się komin albo chusta od maski medycznej? Tym czym nóż do otwierania listów od skalpela.
 24. Bugs

  Teorie spiskowe

  Biedni, wyładować się nie mogą. Pandemia ich stresuje. Ojoj. Większość medyków bardzo chciałaby mieć taki problem bo od ubiegłego roku wyładowują się wśród umierających a jak to się skończy to myślę że spora grupa będzie wrakami psychicznymi którym nawet terapia już nie pomoże. Poza tym od spowiedzi z ostatniego filmiku.
 25. To ja coś byłem albo oporny na komusze indoktrynacje albo mało bystry bo nawet wielokrotne oglądanie Czterech Pancernych nie zaskutkowało u mnie miłością ani do Armii Czerwonej, ani LWP a jedynie do Marusi. Wszystkie księgi Tytusa oczywiście czytałem ale te uwagi o pracy jakoś mi umknęły....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.