Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bat73

Użytkownik
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

226 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajna. Można rzec że i moja ulubiona. Choć ja wolę vintage 🙂
 2. Bardzo ładny zegarek. Pamiętam że było trochę kręcenia nosem gdy się te nowe 300 pojawiły. Jeżeli o mnie chodzi to dopiero te mi się podobają a biała rzeczywiście w tym gronie wygląda najbardziej efektownie. Nawet datownik udało się wkomponować w tarczę tak że chyba by czegoś brakowało gdyby go nie było. Gratuluję pięknego zegara no i fantastycznej sesji zdjęciowej. Fotki z dużą klasą.👍
 3. Daj znać Butik na co się zdecydowałeś najlepiej ze zdjęciami. Bardzo jestem ciekaw.
 4. Świetny pomysł. Zegarek zasługuje na dopieszczenie. Coraz bardziej mi się podoba. Kolor nietuzinkowy. Jak dla mnie super. No i zło konieczne czyli datownik w najlepszej możliwie postaci - na 6 więc nie psuje symetrii i w kolorze. Klasa
 5. Kurcze. Myślę i myślę jaki ja bym dał pasek. Coś mnie ten mesh uwiera. Nie jest źle ale mesh wypada zawsze lepiej gdy teleskop jest schowany w kopercie.
 6. Daj spokój. To co ja będę kupował ? Ja bowiem mam awersję do zegarków nowych 😉
 7. Jeżeli brać pod uwagę wyłącznie nowe Omegi to muszę powiedzieć że wybrałeś najładniejsze.
 8. Wygląda super. Oryginalny pasek mógł się rozlecieć ze starości nawet nie noszony. Miałem taki przypadek...
 9. Jasne. Pytam tylko czy z takim kupiłeś czy wymieniałeś. Ten jest ładnie dobrany. Pozostaje kwestia klamry. Bulova miała fajne klamerki zwłaszcza te z "rogami". Tak czy owak gratulacje.
 10. Ładna kolekcja. Nie kusiły Cię nigdy Omegi vintage ? W cenach tej piątki można kupić coś naprawdę poważnego. A co do paska do AT ja bym widział skórę ale nie gada. Nawiązałbym jakoś do "żeglarskiej" stylistyki. Garniturowiec z niego marny. Od tego masz Globemastera.
 11. Widzę że prawdziwy NOS 👍 Miała oryginalny pasek ?
 12. Super. Zwłaszcza że mam spore potrzeby paskowe 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.