Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hells

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Motocykle i zegarki
 1. Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać.
 2. nie ustawi?? jeszcze statusu

 3. Przychodzi ginekolog do neurologa w poradni - Jędruś mówię Ci coś niesamowitego. Mam pacjentkę w gabinecie co ma łechtaczkę jak arbuz.. Neurolog:- Co ty niemożliwe - No choć zobacz - Nie mam czasu mam pełno pacjentów. - No chodź na chwilę Idą do gabinetu ginekologa, a tam pacjentka leży na fotelu, ale na oko neurologa łechtaczka całkiem normalna: - no przecież normalna Ginekolog: - No, ale spróbuj... Winnetou i Old Shatterhand zabłądzili na pustyni. Zmęczony Old Shatterhand mówi do swego przyjaciela: - Wystrzel, może nas ktoś usłyszy. Winnetou wystrzelił, jednak nikt się nie zjawił. Po chwili Old Shatterhand mówi znów: - Wystrzel jeszcze raz. Może teraz ktoś usłyszy. Winnetou znów wystrzelił. Czekają dłuższą chwilę i znów nikt się nie pojawia. - Wystrzel jeszcze raz!! - Dobrze, ale to już ostatnia strzała!
 4. hells

  Policzmy MONSTER'y

  No wreszcie jest (dołączył do wcześniej wpisanych tu przeze mnie Black Monstera i Yello Frankenmonstera) Numer 107 Orange Monster ( a raczej będzie , to prezent na Dzień Ojca od mojej córki ale podejrzałem co przytargał kurier )
 5. Przychodzi Baba do Lekarza i na wstępie zaznacza: -Panie Doktorze ja jestem jeszcze dziewicą. Lekarz na to - To się dobrze składa bo jestem lekarzem pierwszego kontaktu Facet grzebie coś przy kontakcie czy innych tam kabelkach, wola żonę: - Jadźka, potrzymaj mi ty ten kabelek. Żona bierze kabelek i pyta: - No i co? - Nic.. Widać faza jest w drugim. Przychodzi mężczyzna do pracy pobity, podrapany itd. Kumpel go pyta: - Kto ci to zrobił ? - Moja żona? - Żona? Za co !? - Powiedziałem do niej ?ty?. - I za to cię pobiła? A jak dokładnie powiedziałeś ? - Ona mówi do mnie ?już się nie kochaliśmy ze dwa lata?? A ja do niej: - Chyba ty?
 6. Ona w kuchni przygotowuje na śniadanko gotowane jajka. On wszedł. Ona odwrócila się i powiedziała) - Musisz się ze mną kochać.... NATYCHMIAST!!!!! On zdębial. Pomyślał: to mój szczęśliwy dzień... Natychmiast dał jej wszystko czego chciała na kuchennym stole. Potem ona powiedziała: - Dziękuję. I wróciła do szykowania śniadanka. On kompletnie zaskoczony zapytał: - Co jest grane? Ona odparła: - Nic... Minutnik się zepsuł.... Kierowca ciężarówki przewozi wysoki towar. Po drodze zaklinował się pod mostem. Dzwoni na policję. Przyjechali policjanci. Jeden z nich ogląda zaklinowaną ciężarówkę i mówi: - I co, zaklinował się pan? A kierowca na to: - Nie k..., most wiozę i mi się paliwo skończyło
 7. palenie zabija : http://dagobah.biz/flash/smoking_kills.swf
 8. http://www.joemonster.org/filmy/22387/Papuga_w_holdzie_Jacksonowi
 9. hells

  Policzmy MONSTER'y

  Jeden Black Monster i jeden Yello Frankenmonster (to chyba też monster)
 10. 20. Amfibia Latin kiedyś niebieska obecnie różowa :mrgreen:
 11. Też byłem w ZOO i widziałem zebrę z klasą :oops: Pozdrawiam Krzysiek
 12. Rok temu na wakacjach moja Amfibia była "czarna" 8) :twisted:
 13. Witam Moja "różowa" Latin wróciła właśnie z wakacji a oto fotki: Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów Krzysiek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.