Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12219
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Wracając do Ałmaza to pokażę przykład jak można piękny zegarek spierd....ć chcąc zrobić lepiej. Wybaczcie ale jestem zły sam na siebie bo po co było ruszać?! Zdjęć mechanizmu jest kilka po to żeby było jasno widać że tu też można mieć obiekcje. Albo nie
  2. A ja bym się założył WP w tych kopertach nie były produkowane wg mojej niewielkiej wiedzy
  3. Naprawa o ile będzie potrzebna to nie jest jakiś wydatek wielki. Mechanizm znany i każdy majster części ma. Na pewno warto WP ma kopertę od Almaza Gratuluję znaleziska
  4. Kwiatek ten co to w 2014....... to tak sie kamufluje że nawet nick zmienił
  5. Drugi a w zasadzie podobno nr1 to 29/30 kamieniowy de luxe Poljota. Tak twierdzi większość specjalistów od mechanizmów radzieckich. Kris - gratulacje i tutaj
  6. Jeden z dwóch najlepszych radzieckich automatów podobno. Fajna, gratuluję
  7. Zdjęcie mechanizmu daj lepsze. Jest z lat 30-tych ale nie widzę więcej. Ed Mechanizm to niekompletny K-43 oczywiście.
  8. sthool - gratuluję. Niestety obie przegapiłem, parę dni temu była też wiśniowa i to "na kup teraz" tylko mi się z telefonu nie udało licytnąć i później zapomniałem No nic, jeszcze się trafi. Beczka MW również godna pozazdroszczenia
  9. Cześć. Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział a chciał wiedzieć to informuje członków klubu Steinhart (tez się zaliczam ) o licytacji niemożliwego do zdobycia w inny sposób Aquariusa Zdjęcie przykładowe, autor to kolega merik Zegarek licytowany to Steinhart Aquarius nr 02/33 stalowy http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-30 post #595 Zapraszam Nie jest to ogłoszenie komercyjne, Łukasz został poinformowany że informacja tu się pojawi
  10. Ale stan jest fatalny bo to multikalendarz bez kalendarza. Ta Rakieta już któryś raz wypływa. 120zł to masakra jakas i nie ten wątek.
  11. Nie chodziło mi o "taką" przywieszkę do NOSa
  12. No i ładny dlaczego bez metki? ​ Moje poleruj tak żeby były z metkami Za chwilę Mod zmarszczy czoło za te spamy ale Tajtek wrócił i jakos wesoło się zrobiło
  13. Piotrze - podeślę Ci ze dwadzieścia zegarków. Zrobisz mi 10 NOSów a reszta mnie nie interesuje Może być? Świetna robota
  14. No ale w kilku przypadkach trafiłeś fajne zdobycze Zeby nie śmiecić całkowicie to ja taką skromną parkę polsko- radziecką pokażę
  15. Tajtek od razu nadrabiasz zaległości? "Wyposzczony" musisz być po "zesłaniu"
  16. Enkil zawsze zakładasz zegarek na rękaw swetra? ładny szetland Sorki, nie mogłem się powstrzymać
  17. Darmoszka. Chce ktoś Mołnię za 400zł? http://allegro.pl/molnia-stan-nos-i4825509868.html Ed W opisie NOS ale dekiel to chyba pod pilnik wpadł
  18. Fajny i na pewno tanio nie będzie. Sprzedający zapomniał napisać że tarcza reperowana no i opis mało polski
  19. Rakieta arktyczna w takim stanie, fiu, fiu. Gratuluję Hmm... Troszkę zazdraszczam bo mam chromowana i z niewielkimi ubytkami granatowego ;-) Ed Warto dodać że zegarek 24h na Antarktydzie ma praktyczne zastosowanie że względu na występujące tam dzień i noc polarną
  20. No niestety ale czerwona Rakieta to noworus. Radzieckie w oryginale były w złoconych kopertach
  21. Ja rozumiem że niecodzienna ale cena to jak za złotą http://allegro.pl/zloty-zegarek-rakieta-dokumenty-1974-roku-sprawdz-i4811814308.html 1150zł
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.