Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. No i markoli zepsuł mi zupełnie popołudnie Piękna kolekcja
  2. Jak poszukasz na forum to znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Polerowanie szkła i czyszczenie koperty to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych a jednocześnie najbardziej poprawiający wygląd zegarka. Znajdziesz też informacje na temat czyszczenia tarcz i poprawiania wskazówek. Edit O wyjęciu mechanizmu z jednej Pobiedy znajdziesz informacje na str. 15 i 16 w "dziale technicznym".
  3. Świetne polowanie Tajtek - gratuluję.
  4. A tu ten sam sprzedawca sprzedaje niebieską z jeszcze innymi wskazówkami http://allegro.pl/rakieta-kalendar-2628-h-cccp-nieuzywana-i3086393045.html
  5. Trudno zapamiętać wszystkie źródła dlatego od kilku dni moje wypowiedzi są IMO (wg mnie) o czym piszę. To takie zabezpieczanie tyłów w obawie przed radzieckim atakiem
  6. Czytałem że eksportowe miały chromowane wskazówki ale jeśli chodzi o zegarki radzieckie to już mnie nic nie zdziwi. Może popatrz w katalogach dla pewności. Edit Moja niebieska anglojęzyczna ma wskazówki chromowane. Edit2 Zobacz tez zdjęcie naszego Moderatora http://www.moje-zegarki.blogspot.com/search/label/Raketa
  7. Teraz już nauczony przykładem muszę ostrożniej wyrażać opinię Wg mnie niebieska jako "eksportowa" powinna mieć chromowane wskazówki, białe był robione na rynek wewnętrzny. W czarnej widać na górnym kalendarzu tym obracanym dni tygodnia w języku rosyjski. Ale to moje zdanie i być może się mylę.
  8. Być może moja wiedza jest raczkująca ale tak jak kolega kwisatzhaderach napisał - podstawą moich przypuszczeń było to, że jest to ewenement wśród radzieckich zegarków. Popełniłem błąd i za to przeprosiłem. Dziwię się trochę i myślę, że Ty kolego mając taką wiedzę powinieneś ją wykorzystać i w opisie aukcji napisać że jest to unikat ponieważ występuje jako egzemplarz dwujęzyczny. Byłby to - w mojej opinii - większy unikat niż sam "unikat" jakich pełno na alle. Mam nadzieję, że ten przykład posłuży (tym co tego potrzebują) do nauki - mi na pewno. Edit Jeżeli czujesz się mimo wyjaśnienia sytuacji oczerniony lub ucierpiało Twoje dobre imie to poproszę moderatora o usunięcie moich postów.
  9. Przyznaje że do tej pory nie spotkałem się z takim połączeniem ale twórczość radzieckiego przemysłu jest niezbadana. Jeżeli występują takie modele w katologu to znaczy że były tak celowo składane. Jest to dziwne ale nie podlega dyskusji. Przepraszam Sprzedającego. Zwracam honor.
  10. Tarcza eksportowa a bezel nie. Edit Przepraszam, myślałem że widać to dokładnie. Tarcza i dni tygodnia po angielsku a bezel w cyrylicy.
  11. To nie o to chodzi jaka cena - każdy wie ile daje. Chodzi o to że to jest SKŁADAK. I mam wrażenie że Sprzedający o tym wie bo zna się na radzieckich zegarkach.
  12. Byłem zainteresowany tą aukcją ponieważ lubię Rakiety a Sprzedający jest członkiem klubu. EDEXfalcon - rozumie że zysk to zysk ale ta Rakieta to nie jest NOS tylko IMO składak Poszła za całą masę przepłaconych pieniędzy - 425zł http://allegro.pl/un...3067704294.html Żeby zostało to dam zdjęcie z aukcji
  13. No takich wskazówek to nie widziałem w Majaku Edit Zdziwisz się jak po nakręceniu będzie chodził dziesięć dni głośno i pięknię cykając
  14. Łał - Sława automat. Zadam może banalne pytanie - były takie?
  15. MWATCH i Leppard - świetne nowe zakupy. Gratuluję.
  16. Widzieliście jaka cena jest w tej chwili za tą Rakietę? Masakra. I jeszcze 10 godzin. To już chyba kiepska okazja. http://allegro.pl/unikat-zegarek-rakieta-world-time-19-jewels-nos-i3067704294.html
  17. http://allegro.pl/ra...3086368021.html A tu kolejny "składak" sprzedawany jako NOS Edit I jeszcze jeden http://allegro.pl/raketa-rakieta-paketa-zegarek-i3080983222.html
  18. Złote indeksy w tym modelu występowały w złoconych i chromowanych kopertach
  19. No tak. Gdybyś red_2004 dogadał się z Panią Hansową (mniemam że to Ona robiła zdjęcia - świetne jak wszystkie) to sprzedawane przez Ciebie zegarki miały by jeszcze większą wartość
  20. Czyli to taka "reklamówka" banku Pewnie dodawali do pakietu akcji coca-coli
  21. "Ładna Rakieta" też składa się z conajmniej jeszcze jednej Rakiety - dni tygodnia po angielsku i wskażówki też chyba przeszczepione.
  22. Nawet na deklu jest łódź podwodna(tzn. część znajduje sie pod wodą) tylko że wersja napędzana wiatrem
  23. Widziałem, dzięki. Jest na celowniku ale kup teraz to trochę tak jakby ta Rakieta juz z kosmosu wrocila:-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.