Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maariusz

Użytkownik
 • Content Count

  812
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

444 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dać mu ceramiczny bezel oraz mikroregulacje bransolety i mamy świetny EDC.
 2. W obecnej omedze mam podobnie. Nie odbieram tego jako wadę, ale raczej jako cechę. Na co dzień nie widzę tego, nie przeszkadza mi to.
 3. Kolega kupował z rok temu u Strojnego IWC Yacht Club Orlebar Brown. Był bardzo zadowolony z obsługi.
 4. I jak wrażenia? Podtytuł intrygujący...
 5. maariusz

  Nóż

  Przed chwilą odebrany. Jest po prostu przepotężny. Kawał stali. Full tytan, M390, głownia 6mm, możliwość zastosowania stałej blokady ostrza, zapas możliwych śrubek. A wszystko przyszło w solidnym pudelku. Nóż sprawia wrażenie niezniszczalnego (w granicach rozsądku rzecz jasna). Nie wiem po co kupiłem go. Po prostu chciałem go mieć. Przyda się do prac w ogrodzie.
 6. maariusz

  Nóż

  Dziś odebrane. Kolejne 2 Kunwu: Tao i (mój już drugi) Zen. Tak mi dobrze leżą w ręku, że inne noże leżą i się kurza. Co do Tao. Solidnie wykonany (tytan), M390, mechanika jak to w Kunwu - świetna.
 7. maariusz

  Nóż

  Wygodnie leży w ręku ten ANAX?
 8. maariusz

  Nóż

  Pisałem na innym forum, ale tu także napisze. Bardzo nieprzeciętny nóż. Gratulacje. A jak oceniasz ostrość? Dobrze fabrycznie naostrzony?
 9. maariusz

  Nóż

  Ooo, masz Ariusa. Jak oceniasz jego wykonanie i mechanike?
 10. Pytanie czy w miejsce czy obok? Oj ktos chyba lubi Breitlingi.
 11. maariusz

  Nóż

  Kiedy ze 2-3 tygodnie temu zamówiłem jednoczesnie 3 noże pomyślałem, że osiągnąłem szczyt głupoty. Teraz widzę, że ze mną jednak jest wszystko ok [emoji6]
 12. maariusz

  Nóż

  Od kiedy go kupiłem inne noże zeszły na drugi plan.
 13. maariusz

  Nóż

  O właśnie, kawa. Tak czułem, że czegoś potrzebuje.
 14. maariusz

  Nóż

  Przyszedl kilka dni temu. Czas go pokazać. Kunwu Zen. Kilka tygodni na niego czekałem. Najlepszy mój zakup w ostatnim czasie. Bardzo dobrze wykonany. Mechanika bajeczna. Żaden mój mój dotychczasowy nóż tak płynnie "nie chodzi".
 15. maariusz

  Nóż

  Masywny nóż, genialnie wykonany. Podobno, bo osobiście go nie miałem w rękach. Kolaboracja z chińczykami mi nie przeszkadza. Nóż, ktory nie nadaje się do codziennego noszenia. Jednakże miło go mieć. Kupiłeś go Lamnii czy u polskiego dystrybutora?? Widzę, że noz masz z kwietnia 2022r. Chciałem nowke ściągnąć z USA, ale były już tylko dostępne z ostrzem Tanto ew. z zabkowanym ostrzem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.