Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

maariusz

Użytkownik
 • Content Count

  825
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

447 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Genialny jest ten Inżynier. Kolor tarczy mocno nieprzeciętny. Gdyby byl te 2mm większy oraz miał mikroregulacje to widziałbym go u siebie na nadgarstku.
 2. Świat kończy się. Sub u AD dostępny po raptem 3 miesiącach...
 3. Nie. Ten AP na Twoim nadgarstku wygląda wręcz karykaturalnie.
 4. Miesiące to może nie. Ale złamane żebro potrafi boleć dobre kilka tygodni. Odnośnie badań to wszystko zależy od specyfiki dolegliwości/urazu. Czasami wystarczajace jest badanie fizykalne, a czasami potrzebne jest TK czy usg/echo. Pójdź do lekarza Poz i niech oceni charakter dolegliwości. Od tego na spokojnie warto zacząć.
 5. Z zasady urazy zeber i stawów mostkowo - zebrowych leczy się zachowawczo. Pytanie czy uraz ściany klp jest powodem tego silnego bólu,ktory utrzymuje się już kilka tygodni. W wyniku tepego urazu mogło dojść do innych powiklan np. złamania mostka stłuczenia narządów klp, odmy itd. Samo rtg klp i usg to za mało aby coś więcej powiedzieć.
 6. Najładniejsza AT ever. Szkoda, że nie można takiej kupić nowej.
 7. O jaką śrubkę chodzi? Mam swoją 300m praktycznie od premiery. Nic się z zapięciem nie działo. Używam zegarka codziennie, do wszystkiego: wakacje, prace w ogrodzie, odkurzanie itp. Zapięcie jest przecietnej jakości (jak to w Omegach), są spore luzy, ale dzielnie przez te lata mi służy.
 8. Byłem w Poznaniu ostatnio. Odwiedzilem Stary Browar, butik Rolexa rzecz jasna. Obsługa bardzo miła, można było zamienić 2 (a nawet 3) słowa. Pozwolono mi nawet przymierzyć to co chciałem zobaczyc: Suba, SD43. Po ostatnich doświadczeniach z Rolexem w GM (nic nie mamy, na nic nie można się zapisać) byłem w szoku, że można prezentować normalne podejście do klienta.
 9. Czy dobrze rozumiem: mając długi wynajmował penthouse, rozdawal drogie prezenty, kupował sportowe samochody? No to wiadomo skąd wzięły się długi. Żył jak król, choć tylko przez "5 minut".
 10. Byłem w Rzymie w czerwcu. Poraziła mnie liczba markowych zegarków m. in. Rolexy, Panerai, a zdarzały się także i PP. U turystów z Azji jednak GS najczęściej widywałem. Nawet kelner w jednej restauracji miał Suba na reku. Ori czy fake to już nie wypowiem się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.