Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maariusz

Użytkownik
 • Content Count

  799
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

389 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czarny Sky w bicolorze jest świetny. Nie wiem czego czepiacie się tego zegarka. Nie podoba się, to po prostu go nie kupujcie. Ja bym z chęcią go przygarnął. Niestety jak byłem ostatnio u AD to na żadnego Sky nie chcieli mnie zapisać.
 2. maariusz

  Nóż

  Widzieliście już nowe ceny noży Zero Tolerance. Poszly nieźle do góry.
 3. Ooo, tego jeszcze nie grali. Może warto dokupić oryginalna bransoletę do tego pilota? Będzie za to mikroregulacja.
 4. Już dawno nie było tak ciekawego wątku na forum. Czyli jak się okazuje można interesująco i mądrze rozmawiać takze o życiu.
 5. Pamiętajcie, że swiat nie kończy się na Rolexie.
 6. maariusz

  Nóż

  0308- kawał noża. Też swojego czasu zastanawiałem się nad nim. Nóż do ciężkich prac.
 7. Wyłączając wielka trójce i Rolexa to o większości firm zegarkowych można napisać, że niewiele dzieje się. No może Omega pokazuje jeszcze sporo nowości. GP, Chopard, JLC, Zenithy itd wprowadzają jakieś pojedyncze nowe modele. I to z reguły raz w roku.
 8. Do Chorwacji jeździ się kilka razy bo jest blisko. Wycieczka samochodem do Grecji, Albanii czy na południe Włoch to już są pewne 2 dni a to jest już wtedy bez sensu.
 9. Tak, osobiście już kilka razy byłem w Chorwacji i miło ja wspominam. Blisko, ciepło, widoki super. Na minus to dużo jest tam Polaków. unikaj sierpnia - tłumy, korki, mało miejsca na plażach. Szczególnie polecam południe: Dlamacja, Dubrownik, wyspy.
 10. Jak oceniasz jakoś wykonania 40mm Portugalczyka? Sprawdzałeś może odchylke dobowa?
 11. Już od dawna takze nad tym zastanawiam się. Musi to być celowe zagranie. Przecież, Rolex widzi jakie ceny osiągają Daytony, Pepsi etc. Ba, na naszym forum jest Cermit za bodajże 125tys zł. Ceny wszystkich zegarkow mógłby lekka reka podnieść o 50%.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.