Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mapaja

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Bardzo żałuję że "przespałem" temat. Rocznica odzyskania niepodległości to wyjątkowe święto. Do włączenia się w to wydarzenie powinny być zachęcone marki zegarkowe obecne w Polsce. Atlantic z serią art deco, Oris dobrze trafiający z wspomnianym de Gaulle'm lub Żwirko i Wigurą, Longines z heritagem , czy choćby Certina ds 1 z motywami odnoszącymi się do wydarzenia byłyby dobrze przyjęte przez zainteresowanych . Po przeczytaniu uwag dotyczących projektu sądzę że kilka pomysłów było bardzo trafnych np. wzornictwo oparte o styl zegarków z ówczesnego okresu, wystylizowany dekiel ( przecież może być kilka wzorów " Honor i Ojczyzna" albo "Bóg, Honor i Ojczyzna" dla pozostałych- mam nadzieję w większości, zarys mapy, marszałek Piłsudski, odznaka Legionów ). Poza tym motyw proporca na tarczy, zdobienia koronki byłby wartościowy. VC przypomina moją Rakietę 1984- mam do niej sentyment. 40 mm? 42 mm męski uważam za optymalną wielkość, automat koniecznie. Może któraś firma nas zaskoczy ?. Mam nadzieję.
 2. Czy trzeeba pisać list do dystrybutorów żeby C.O. były w PL. Kilka dni temu jak zobaczyłem na ręce zegarek tej linii to zapytałem co to jest. Wizualnie cacko.
 3. OrisDivers date-blekitna tarcza na gum pasku.Rewelacja
 4. OrisDivers date-blekitna tarcza na gum pasku.Rewelacja
 5. Mialem na rece tego ML Healey, ale z czarna tarcza i biala obwodka, na czarnym pasku. Efektowny!!! Dekiel z malym przeszkleniem -piekny. Jest to limitacja, nie zapytalem ile sztuk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.