Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

elvis512

Użytkownik
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Aleksandrów Łódzki
 • Hobby
  Akustyka, technologie audio, muzyka klasyczna, szachy

Recent Profile Visitors

692 profile views
 1. Jacku. Czy mógłbyś wrzucić fotkę z bezpośrednim porównaniu z aquis vs 65 na witce?
 2. Jak oceniacie pierwszą wersję aquis do drugiej ? Miał ktoś bezpośrednie porównanie? Czy druga wersja jest bardziej dopracowana?
 3. ten nowy ProDiver też 49mm jak poprzednie linie?
 4. Też nad nim myślałem jak leżał za okazyjną kasę na All.. Zraził mnie pasek, który raczej nie od tego modelu, a właściciel w zaparte szedł, że od nowości i się "zszedł"..
 5. Bardzo lubię ten model Zdecydowanie fajniejszy niż obecne williamsy IMO
 6. Pozazdrościć chętnie bym takiego u siebie widział ;p
 7. Widziałem kilka kreacji paskow do Aquis we własnym zakresie. Dodatkowo widziałem, że producent też przewidział skórkę do Aquisa. Wszystko się da, ale to nie ten styl zegarka, żeby kombinować z paskiem skórzanym czy nato IMO.
 8. No rozumiem, że standardowy pasek dla Ciebie to zaleta, ale te są na tyle trwałe i dobrej jakości że nie ma co się zastanawiać. Ja nie wyobrażam sobie Orisa ze zwykłym paskiem (przynajmniej nie linia nurków, williamsów itp)
 9. to jest własnie wyróżnik Orisa nie wyobrażam sobie takiego zegarka z innymi uszami i paskiem. Ja w weekend też będę miał taki
 10. Można usunąć literkę BC LE i będzie własciwe określenie urody tego zegarka BLE ..
 11. Niestety wybór w Blue City jest marny. Byłem w minioną niedzielę i niestety 3 modele na krzyż bardziej klasyczne modele + 2 turbiny, które mnie akurat nie interesują. Jestem w kontakcie jeszcze z innymi dostawcami. Mają sprawdzić czy da się coś zrobić w związku z tym modelem A5007/1. Jeśli nie będę szukał czegoś innego. Jedno wiem na pewno, że ciężko będzie
 12. Ok, tak - podoba mi się, jak na tarczy znajdzie się jakiś fajny smaczek, który przyciągnie wzrok na dłużej. Koperta w tym Perrelecie też jest ciekawa. Nie piszę już o zdobieniach mechanizmu
 13. Jakie udziwnienia? wielowymiarowa to udziwnienie? Dla mnie to zaleta i niesamowite wrażenie dla oka. Zajrzyj w moją gelerię. Omega niestety - dla mnie to taki Passat w TDI. Niby wszystko się zgadza, ale.. nuda i co drugi nadgarstek z oryginałem, albo chińczykiem.. No i 41mm. Perreleta warto dotknąć, aby ocenić z czym się ma do czynienia. Uwierz mi, że Brajtkom, TH, Omedze w tym przedziale daleko do tej jakości. To, że większość modeli ma kontrowersyjną stylistykę.. ok. Ale jest wiele modeli, które gdyby nie to, że w Naszym Kraju nie jest to marka popularna, na pewno znalazłoby się na wielu nadgarstkach. Niestety za małe i nie moja stylistyka (zbyt proste), skierowane bardziej do dojrzałego mężczyzny IMO Pisałem wczoraj do nich (bo też zauważyłem), ale ciężko się coś dowiedzieć. Zdjęcia są jakby renderowane. Zegarek 6 lat, z USA znalazł się w UK. Ciężko powiedzieć co to będzie, a cena .. mogłaby być niższa (z przewalutowaniem + escrow fee itp wyjdzie sporo powyżej budżetu).
 14. Prosiłbym o przeczytanie jeszcze raz co napisałem w pierwszym poście. Dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.