Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zolty

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Ten kolor tarczy robi robotę zwłaszcza w takim słońcu jak dziś.
 2. zolty

  Policzmy MONSTER'y

  Nie sprzedawaj. Ja też miałem podobny dylemat, ale Monster ma u mnie dożywocie. Noszę go jako EDC od 2013-14 roku. Po tylu latach wciąż mi się nie znudził, on po prostu ma w sobie to coś. Poza tym jest pancerny. Przeszedł ze mną wszystko i nigdy nie był w serwisie. Najlepsze jest to, że wcale nie brałem go pod uwagę, gdy dokonywałem zakupu. Miałem kupić SNZH55K1 i w ostatniej chwili padło na Monstera. Do dziś nie wiem dlaczego:) Ktoś mógłby napisać, że jaram się Seiko za kilka stów (no dziś już kilkanaście;)), ale Monster jest naprawdę jedyny i niepowtarzalny. Kiedyś na jakiej zagranicznej stronie trafiłem na świetną recenzję. Autor w punktach pisał co jest w nim świetnego. Wymieniał m.in. bransoletę z możliwością poszerzenia na piankę, szkiełko poniżej bezela (co ma je chronić), świetną lumę, to że nie jest to kolejna kopia Submarinera tylko ma swój własny styl, a nawet to że o 12:00 wskazówki wyglądają jak rakieta;) Nie sprzedawaj. Zwłaszcza, że tak jak napisałeś, to co dziś Seiko wypuszcza na rynek to jest... sam nie wiem co.
 3. Orientuhren.de. Zamówienie złożone i opłacone PayPal w poniedziałek, zegarek wczoraj dotarł na miejsce. Pudełko, komplet dokumentów, zegarek ofoliowany etc. Jedyne co mnie wprowadziło w błąd to informacja, że przywiezie go DHL, tymczasem transport realizowała DeutschePost i Poczta Polska.
 4. No i dotarł. Wybór padł na Mako 3, choć Ray pewnie prędzej czy później też się pojawi. Pierwsze wrażenia super, zegarek nie wygląda na ręce na wielki i ciężki, piękna tarcza. Z minusów bransoleta, ale ok jestem w stanie to zrozumieć na czymś musieli zaoszczędzić żeby Mako mógł kosztować tyle ile kosztuje. Ale ta koronka.... serio co Orient sobie myślał? Mam nieodparte wrażenie że zaraz odpadnie. Już wiem że będzie mną telepać za każdym razem gdy będę go ustawiał.
 5. W tym tygodniu któryś z nich kupię. Już byłem zdecydowany na Mako 3, ale gdzieś mi się przewinęły foty Raya 2 i zacząłem się zastanawiać... czy ktoś ma/miał może oba? Czy one różnią się tylko szafirem w mako, wyglądem tarczy i ceną? Mam dosyć mały nadgarstek 16,5cm czy ktorys bedzie lepiej, gorzej na nim wyglądał (monster leży Ok)? Doradźcie bo sam nie wiem a przymierzyć ich nie ma gdzie?
 6. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/163108-zaparowane-szkie%C5%82ko-w-bambino/ Miałem to samo z tym, że mój egzemplarz był na gwarancji. Może zapytaj u oficjalnego dystrybutora (ja to robiłem w SWISSie) ile by taka impreza kosztowała (uszczelnienie plus testy szczelności). Mój póki co hula bez problemów, ale nie używam go w deszczowe, wilgotne dni;)
 7. Wczoraj odebrałem zegarek. Ku mojemu zaskoczeniu został on naprawiony na gwarancji. Byłem na 99% pewny, że dostanę odpowiedź w stylu zegarek został zalany itp. itd. i reklamacja zostaje odrzucona. Tymczasem zgodnie z informacją z karty gwarancyjnej uszczelnili go i przedstawili mi testy szczelności.
 8. Zegarek jest jeszcze na gwarancji więc złożyłem reklamację w SWISS. Mają 14 dni na rozpatrzenie. Jak odrzucą to walę do zegarmistrza.
 9. Dzięki za porady. Faktycznie z tą deszczową aurą to nie jest zły pomysł. Wtedy Monster się nada idealnie:) Zostawiłem teraz na biurku Bambino z wyciągniętą koronką. Co prawda odparował, ale i tak go do zegarmistrza zaniosę.
 10. Dziękuję za pomoc. Może oleje serwis i oddam go od razu do polecanego na forum zegarmistrza z Krakowa. Może uda mu się jakoś zabezpieczyć zegarek na przyszłość na podobne ewentualności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.