Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TomiLee26

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  2810449

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce
 • Hobby
  zegarki :)
 1. Orient 3 star. Najtańsza wersja orientów. Produkuje się je do dnia dzisiejszego. Cena około 200-250 zł. Więcej bym nie dał.
 2. Gratuluję zakupu. Serio wpisali tylko 89 euro? Pytam, bo też przymierzam się do zakupów na tej stronie. Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 3. TomiLee26

  Orient FET0P003w0

  Jak na tę cenę i wygląd zegarka to raczej kiepski wybór. Spokojnie znajdziesz coś ładniejszego w niższej cenie (ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje). Może coś z serii Bambino ? Pozdrawiam
 4. TomiLee26

  Orient Bambino

  Dlatego, że to twój pierwszy zegarek, dlatego wydaje Ci się, że automat wydaje "dziwne" dźwięki. Tak ma być - sam się nakręca. I to właśnie są te dźwięki.
 5. Tak. Zazwyczaj dają wtedy kupon żniżkowy na następne zakupy. Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 6. Możliwe, że tak mówili, ale uwierz mi: nie ma oficjalnego przedstawiciela Hamiltona na Polskę. Możesz sobie to sprawdzić w internecie. Najbliższe autoryzowane sklepy są w Berlinie. Też nad tym boleję, ale tak jest na dzień dzisiejszy.
 7. ledr dobrze prawi. Elementy plastikowe w mechaniźmie kwarcowym to standard. Po drugie najbliższy autoryzowany przedstawiciel Hamiltona jest w Niemczech. Hamilton nie ma autoryzowanego przedstawiciela na Polskę. Zegarek kupiłeś jako używany ? Może tutaj jest powód...
 8. Tutaj mnie zaskoczyłeś. Tego po Hamiltonie bym się nie spodziewał. Może akurat trafiłeś na jakiś felerny egzemplarz ?
 9. TomiLee26

  Orient

  Z dodzwonieniem do WER Warszawa nie ma problemu. Sam kiedyś wyjaśniłem z Panią zadeklarową kwotę. Przypuszczam, że jak kwota z deklaracji jest w miarę wiarygodna i przekracza kwote wolną to większości przypadków ją przyjmują jako podstawę do naliczania VAT.
 10. Takie życie. Tak jak napisał sokolow bardzo dobre zegarki u nas nieznane lub mało popularne. Ja też chcąc obejrzeć Hamiltona muszę zapierniczać do Berlina, bo w Polsce nikt tego oficjalnie nie sprzedaje. Na oczy ich nigdzie raczej nie zobaczysz. Posiłkuj się realnymi zdjęciami i filmami z Youtuba. Dobre to niż nic. Szukaj na eBayu lub Chrono24. Jeżeli ktoś w Polsce to sprzedaje, to kupując słono przepłacisz.
 11. Z OrientStarem będziesz miał problem. Mało który sklep wystawia je u siebie. Posiłkuj się filmami z Youtuba. Ewentualnie poszukaj kto wystawia je w sklepie - ale to pewnie (jak już) tylko Warszawa. Szukacie, a będzie Wam dane....
 12. TomiLee26

  Orient

  Ten z Allegro niejedno przeżył....
 13. TomiLee26

  Orient

  To wygrzebałeś Orientowe perełki. Zauważyłem że jest sporo oryginalnych Orientów do ściągnięcia od ruskich. Czyżby japończyki produkowali tylko na ich rynek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.