Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

lec

Użytkownik
 • Content Count

  2282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by lec

 1. lec

  Jak wyglądamy?!

  @ desmo! Jeżeli już, to tylko taki bym brał pod uwagę!
 2. lec

  Jak wyglądamy?!

  No Piotr! W tym ujęciu trudno Cię poznać.... Ktoś tu uzurpował sobie wyłączność do określenia swej osoby jako upływającego jego czasu.... Muszę stwierdzić, iż nie jest to prawdą, jakoby gdyż niektóre osobniki jeszcze latają nad kukułczym gniazdem. I mają nawet blisko.
 3. Już niedługo, powtórka z rozrywki! Gdyż ten wypust był na MŚ we Włoszech roku Pańskiego 1990! Nie mniej miłośnicy piłki nożnej oraz wszelkie byznesmeny, mają okazję do popełnienia przestępstwa korupcji, bowiem w tym przypadku jestem na nią podatny!
 4. Na święta taki wyciągnięty z witrynki! :-D Prawie jak rodzinny bowiem inicjałów nie trzeba grawerować. ;-)
 5. Dzięki! Wam wszystkim także najlepszego! _kfiatek_ jeszcze dycham!
 6. Łolter, no piękny i subtelny ten czasomierz! Tomasz jak zwykle mnie wk***ia swymi ale kiedyś jak podskoczę to zęby mu wybiję a sikora za......pietruszę bez zastanowienia! Najwyżej niech minie pozywa! Pójdę na państwowy wikt a to dla mnie opłacalna sprawa, bo będzie jeszcze bulił za mój i dodatkowo opierunek! Także przemyśl sprawę i oddaj bez strat w klawiaturze! @ loit i reszta masz pikną tą dewotkę ale brat jej k**ewskiej aureoli bo taka nie rusana to ona nie jest! @ dopelman czyli do wróżki trza iść czy Hyde czy Jekyll? powiem tylko tyle, że Sporty trenowałem w czasach kiedy były także Mazury które przydziałowe dostawałem w Armi i trochę wiem na temat ich mocy w sportowych zawodach! A wierz mi były niczym Białmory i jak się dobrze sztachnąłeś, to nosem także bańki leciały! Czymta się chłopaki i dzięki za potrzymanie tematu! Bo Tomaszek już go wyprzedził co doprowadziło mnie do szewskiej pasji! Bo kiedyś kucharzyna wbił mi nóż w plecy a taki był funfel!
 7. @ Szwed, jednakże poniekąd "service dome" i "dome" są tak rzadkie jak rozwolnienie! W ilu swoich chciałbym na takie wymienić ale nasze zegarmajstry dysponują tylko tymi od majonezu dekoracyjnego a o nisako profilowych pamięć zaginęła! Przekichane jak Bolka trampki bowiem strucle tracą na swej atrakcyjności i nie mogę osobiście tego znieść! Ech co za czasy......
 8. lec

  Jak wyglądamy?!

  Wybrzeże Krymu! Szkoda, że już nieosiągalne!
 9. lec

  Jak wyglądamy?!

  Tak niedawno to było....:-(
 10. Wszystkim sympatykom tego tematu, życzę miłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
 11. lec

  Jest okej

  Piotr! Może patrzyłeś na co innego i Ci rósł ?
 12. Janie Niezbędny! Znów Genta wrócił do Cię? Ten JC, to malowana gejsza.... Pudełko do gadania Ci się rozpadło? Czy nasłuchujesz radia Erewań przez kołchoźnika?
 13. Ale pięknota! Z jakiego woreczka ją wyrwałeś? Ile to, to na średnicy? Standard?
 14. Ale się zbiegło z Twym majorze wpisem! Info z dziś na ich temat: http://deser.gazeta.pl/deser/7,111858,20712832,morze-wyrzucilo-na-brzeg-setki-cial-takich-opancerzonych-stworzen.html#Czolka3Img
 15. O! Widzę szwedzie, że kobitka Ci nowy gustowny pulowerek wydziergała? @ajko a może Kokosz? Z drugiej klasy już mi wiadomo, iż trzecie pokolenie nie może go zajechać! Twarda sucz i dobrze, bo dla wnuczka zostanie! Maluch, to maluch i niema to tamto!!! Zenon jak neon świci spod mankieta! Aleś siem Staszek odsztafirował! Zńow na różaniec ganiasz?
 16. To z Rio? Choć jak widać pełno sprawny. A Roberta, to byłą kiedyś Roberta ale Jerzyk ją chyba mu podjuchcił? Z "jedną" wskazówką wygląda jak manometr z węzła CO! Jak nic....wykręcił!
 17. lec

  Jest okej

  W całej beznadziei która mnie czasem dopada pojawiło się światełko, które napawa mnie dumą! A sprawczynią jego jest córka otrzymawszy takie wyróżnienie! Bowiem dostała: ..."drugą w historii nagrodę Związku Kompozytorów Polskich za zasługi na polu edukacji muzycznej otrzymała Paulina Celińska za autorską koncepcję festiwalu muzyki współczesnej dla dzieci MAŁA WARSZAWSKA JESIEŃ". I jak tu się nie pochwalić?
 18. Pomijając oczywiście "dewotkę" Arka, której uroda wskazuje dobitnie na upływ czasu co za tym też idzie "przebieg", to Lońka jest niczym przypieczona pestka z dyni i kolorkiem lica jak nieco zażenowanego staruszka napotykającego dawną sympatię z podstawówki, której to na ławce wyciął serce i sprawa się wydała. Pestka ci on ale na wyjątkowo gabarytnym nadgarstku kolegi prezenci się okazale!
 19. Flancowany Szwedzie Masz u mnie plusa za humor!!!!
 20. A nie jest przypadkiem ta koronka od...... Adriatiki??? Które takowe "pisane" A miały!
 21. Bo nogi Panowie są "Jak schody do Nieba"!!! Tylko czasem strome i niebo bywa chmurne.....
 22. No jasne! Błonie to koło wsi leży!
 23. No! No! Gościu super nabytek! A do blacharza do pomalowania oddaj nocnik jak poobijany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.