Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobert

Użytkownik
 • Content Count

  297
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bobert last won the day on May 9 2014

Bobert had the most liked content!

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

474 profile views
 1. To i ja zgłoszę mój problem (?). Otóż od bardzo dawna nie powinienem mieć statusu sprzedawcy profesjonalnego. Właśnie się zorientowałem, ze mój temat sprzedażowy został przeniesiony do ofert sprzedawców profesjonalnych. Prośba o przerzucenie do „głównego” forum sprzedażowego i obcięcie mi statusu sprzedawcy profesjonalnego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Bobert

  Inne

  pozostałe
 3. Nie przesadzajmy. Znalazłeś jakąś wypowiedź niezadowolonego klienta z przed 12 lat i na podstawie tego wyrabiać sobie opinię o sprzedawcy? Wpadki się zdarzają. Moim zdaniem kolega zachował się bardzo profesjonalnie. Jesteśmy obecnie mocno uzależnieni od technologii, która niestety jest zawodna. Zegarek nie zszedł ze stanu, więc nadal wisiał na stronie, mimo że już de facto został sprzedany. Ty byś pewnie wolał, żeby komuś innemu anulować zamówienie i dać Tobie, ale pewnie ta druga osoba miałaby inne zdanie . R.
 4. To już chyba użytkownik, którym warto się zainteresować: https://allegro.pl/uzytkownik/Michciuuuu?order=m R.
 5. Super, teraz już wiem gdzie kupować zegarki. Dobrze, że użytkownik forum z tak dużym stażem i doświadczeniem podzielił się z nami swoją, dotychczas tak ściśle chronioną, wiedzą o swoim najlepszym źródle zakupów. R.
 6. Cześć, Zwróciłem dzisiaj uwagę na takiego Rado: http://allegro.pl/zegarek-meski-rado-35862945-bransoleta-i7233242249.html#thumb/2 Wydaje mi się, że jest ok. Nie udało mi się natomiast znaleźć jakichkolwiek informacji o nim. Prośba o opinie. R.
 7. Ani oszustwo ani okazja. Ot zwykły chiński zegarek sprzedawany pod płaszczykiem niemieckiej marki. Nie warto nawet licytować. R.
 8. Panowie, Trochę w temacie, trochę obok . Ile czekaliście na swoje przesyłki? U mnie mija 8. dzień, a od tygodnia brak aktualizacji - zarówno na stronie poczty koreańskiej jak i polskiej. R.
 9. Podróbka oczywiście. Wygląda jak kupa. R.
 10. Ok, mój błąd. Szybko spojrzałem na "parametry przedmiotu" a tam był "mechaniczny". To faktycznie raczej nie ciekawa cena. R.
 11. Automat? Kwarce to owszem, można i za 5K czasem wyrwać, ale konkretnie ten model za 6K, cały komplet, z pudełkiem i papierami? Ja się upieram, że to dobra cena R.
 12. Ok, a orientujesz się jaki to może być koszt? Ja nie miałem do tej pory okazji serwisować VJ, także nie znam stawek. To będzie raczej 1000, czy np bliżej 2000? R.
 13. Panowie, Prośba o Waszą opinię, czy warto? http://allegro.pl/longines-grande-vitesse-i6950562862.html?utm_source=notification&utm_medium=PLfavouriteQueriesV2&utm_campaign=obserwowane_wyszukiwania&utm_content=Longines%20grande%20vitesse Wizualnie moim zdaniem jest nieźle, tylko pytanie jaki mógłby być koszt naprawy datownika w VJ7750? No i zegarek chyba goły, bez pudełka i papierów. R.
 14. Seamaster 300m w dobrej cenie: http://allegro.pl/zegarek-omega-seamaster-professional-i6951219640.html?utm_source=notification&utm_medium=PLfavouriteQueriesV2&utm_campaign=obserwowane_wyszukiwania&utm_content=Zegarek%20Omega%20Seamaster%20Professional A jak ktoś jest z Częstochowy, to mógłby jeszcze poza allegro urwać prowizję i pewnie za 5500 by poszedł. R.
 15. Faktycznie, za taką kasę, to raczej koperta też powinna być stalowa. Po zwróceniu uwagi na powyższe, już nawet nie będę pytał. Szkoda, bo ładny jest R.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.