Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Quertim

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Mój błąd co do określenia tej tarczy, fakt. Wracając, to już jest po korekcji, bo wcześniej było gorzej - nawet zrobiłem okolicznościowego gifa ukazującego jego stan "fabryczny"
 2. @Jacek K. Chodzi mi o wskazówkę na subtarczy, która jest po prawej stronie jak patrzymy. Nie tę środkową 262 kHz
 3. Dzięki za odpowiedź. No właśnie szukam wszędzie opinii, przeglądam zdjęcia dostępne w Internecie i np. jest taki wątek na watchuseek (https://www.watchuseek.com/threads/new-lunar-pilot-96a225-mirror-finish.4935051/), a tam m.in. takie zdjęcie, na którym ktoś chwali się swoją Bulovą:
 4. Cześć, jestem początkującym sympatykiem, bo na razie skusiłem się tylko na tzw. moonwatcha i od razu mam pytanie. Zastanawiam się czy nie przesadzam, ale moim zdaniem wskazówka sekundowa (ta na subtarczy) nie jest idealnie w pionie. Mogę Was prosić o zdanie?
 5. Cześć, Mój Casio Oceanus OCW-120 zaczął źle chodzić. Przyciski nie reagują albo reagują nieprawidłowo. Czas się nie zgadza - zegarek spieszy o ok. 5 minut. Zegarek nie łączy się lub nieprawidłowo pobiera dane radiowe. ZIBI odmówiło pomocy, twierdząc że nie mają już części do tego zegarka, a bez części naprawy się nie podejmą. Szczerze to myślę, że nawet nikt nie spróbował nic z nim zrobić. Macie jakiś pomysł. Jestem z Łodzi.
 6. Gdyby ktoś się zastanawiał to tarcza podmieniona: http://allegro.pl/sputnik-i6321260416.html
 7. Chyba okazja - ładny Poljot z budzikiem http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6242816368 Sent from my A0001 using Tapatalk
 8. Właśnie, możesz doprecyzować jaki płyn ;P ale wyszło super. Nie tylko ładnie, ale naprawdę super. Swoją drogą zadam pewnie głupie pytanie - ściągnąłeś wskazówki i wyjąłeś tarczę?
 9. Quertim

  Unitra Warel

  No właśnie. To samo pomyślałem - bateria. Z drugiej strony miałem nadzieje, że w takich zegarkach fabrycznie montuje się baterie alkaliczne, które nie wylewaja że starości Sent from my A0001 using Tapatalk
 10. Quertim

  Unitra Warel

  Mały offtop ale myślę, że niektórych z Was, przeglądających ten temat mój post i pytanie zaciekawi, a tym samym trafi tutaj na podatny i, co ważniejsze, właściwy grunt: http://olx.pl/oferta/warel-podobny-timeband-fairchild-usa-led-CID87-IDeeoWF.html#60d371b222 Widziałem, że te zegarki pojawiały się też na allegro, ale wcześniej nie widziałem ich na olx. Czy ktoś z Was Koledzy/Koleżanki się nimi interesował, a być może kupił? Nie jest to Unitra, ale marzenie o fajnym ledzie pozostaje, a te tutaj wydają się ciekawą opcją. Niestety oferta budzi moje spore wątpliwości, dlatego chciałbym się Was zapytać o zdanie.
 11. ale coś robione było - tarcza krzywo.
 12. na granicy offtopu, ale co Koledzy i Koleżanki sądzą? Trafiłoby do okazji czy do nie przepłacaj? http://allegro.pl/zegarek-sputnik-i5989562421.html ps. leżę w szpitalu i potrzebowałem jakiejś poprawy humoru
 13. Quertim

  Unitra Warel

  Czasem to forum powoduje we mnie smutek ;(
 14. No nie wiem. Wg. mnie pasowki powinny być na ebay oznaczane w dwóch kategoriach skoro jest taka możliwość. I to nie z powodu chęci zwiększenia oglądalności ale dlatego, że byłoby to w zgodzie z prawdą (oczywiście należy to oznaczyć jeszcze w opisie aukcji). Zamieszczenie pasowki tylko w kategorii zegarkow naręcznych jest nieuczciwe. Sent from my A0001 using Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.