Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

se7en

Użytkownik
 • Content Count

  427
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

639 profile views
 1. Wygląda na to, że obecność folii w Kruku to loteria 🙄
 2. Sprzedający potwierdził, że egzemplarz pochodzi właśnie z Kruka.
 3. Teoretycznie nowy, z foliami. Obecny właściciel przekazał, że nabył go w ubiegłym roku i raczej nie nosił.
 4. W zasadzie pytam aby się upewnić, że to oryginał. 🙄 Wiem, że są na forum osoby, które potrafią wychwycić jakiś szczegół, który mnie mógł umknąć.
 5. Wrzucałem zdjęcia do działu zapytań odnośnie podróbek, ale brak odzewu. Może tutaj ktoś się wypowie. Sądząc po zdjęciach zegarek to oryginał?
 6. Zgadza się, przepraszam faktycznie mój błąd. Dokładnie, na tę ofertę zwróciłem uwagę. Miło mi poznać właściciela. Wyjaśnisz czym różni się starsza i nowsza bransoleta oraz czemu zdecydowałeś się na zakup właśnie tej z modelu róży ?
 7. Czy orientuje się ktoś jakie i czy są różnice między bransoletą w modelu z różą, a późniejszym bez róży ? Przymierzam się do kupna Black Baya 58 i w ofercie jednego ze sprzedających jest dokupiona bransoleta z wcześniejszego modelu. Zastanawiam się, czy to na plus, minus czy bez różnicy dla zegarka.
 8. Bardzo fajnie leży, faktycznie rozstanie byłoby błędem 😋
 9. Zamienię Certinę DS1 na jakiegoś Balticusa lub Vratislavie. Chętnie zamienię również Vratislavie Rapide S12 n Heritage Chrono w niebieskiej wersji..
 10. Jaki zegarek nosi Marc Andre Ter Stegen ? Bramkarz FC Barcelony i reprezentacji Niemiec.
 11. Świetny, gratuluję 😊 Też się za nim rozglądam, ale nigdzie nie jest dostępny. Gdzie udało się go trafić małżonce ?
 12. Zgadza się. Przyda się też spora cierpliwość Najgorsze jest to, że jeszcze kilka miesięcy temu modeli na sprzedaż było naprawdę sporo, a mam wrażenie, że jak już podjąłem decyzję o zakupie i zacząłem szukać to oferty poznikały
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.