Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

se7en

Użytkownik
 • Content Count

  458
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

760 profile views
 1. Pomysł z 'braku laku' trochę 😕 Nie znam nikogo, kto mógłby się zająć taką kieszonką, dlatego pomysł padł na pasówkę. Dziękuję za podpowiedź. Przesyłam PW. 😉
 2. Cześć, Mam zegarek po dziadku marki Elgin. Zegarek kieszonkowy, nadgryziony zębem czasu i długo nieużywany. Swego czasu oddałem go do lokalnego zegarmistrza, aby wstawił szkło, przeprowadził serwis i 'przywrócił go życia'. Zegarek zaczął chodzić, ale pojawił się problem z dopasowaniem lunety i finalnie zegarmistrz się poddał, a temat reanimacji upadł. Nie znalazłem nikogo kto by się podjął złożenia zegarka, więc pomyślałem, że może zrobić z niego pasówkę ? Szkoda koperty, ale chciałbym, aby zegarek 'zył' wszak to jedyną pamiątka, która została mi po dziadku. I tu pojawia się moje pytanie, mianowicie czy na podkarpaciu lub małopolsce znajdę kogoś, kto podjąłby się stworzeniem takiej pasówki oraz wyregulował jeszcze raz mechanizm itd. ? Będę wdzięczny za podpowiedzi. 😉
 3. Bardzo mi się spodobał ten model, tym bardziej, że jestem miłośnikiem gór Znajomy ma na sprzedaż, ale niestety, aby jedna Certina mogła przyjść, inna musi wyjść z kolekcji.
 4. Gdyby ktoś szukał PH200m - zapraszam, podjąłem decyzję o rozstaniu. Zamierzam wrócić do klubu Certiny z DS-1 Himalaya 🥰
 5. Na nadgarstku wygląda bardzo dobrze. Według mnie zapięcie, jak i cała bransoleta jest w GP niestety 'taka sobie', lekko mówiąc. Nie można jednak przez to powiedzieć, że nie jest to fajny zegar, bo jest Choć są oczywiście różne gusta.
 6. Taka perełka, Volans w limitce. Z niebieską wskazówką powstały tylko 3 sztuki.
 7. Zacząłem interesować się chińskimi wypustami i zainteresował mnie Sugess panda w kopercie 40 mm. Ktoś posiada ? Opinia forumowiczów byłaby cenna
 8. Długo wzbraniałem się przed chińskimi zegarkami, ale w końcu się przekonałem. Imo było warto.
 9. Myślę, że te propozycje nie powinny być mocno subiektywne, tym bardziej jeśli są kierowane gustem, czy opinią, a nie twardym argumentem. Oczywiście możesz mieć inne spojrzenie na tę kwestię, ja swoją rację uważam za po prostu bardziej uczciwą. No offence ofkors. A co do propozycji zegarków na których ktoś miałby zarobić lub na pewno nie stracić, to oczywiście się z Tobą zgadzam. Niemniej są zegarki łatwiej i trudniej zbywalne, to wszystko.
 10. Na podstawie tego, że Tobie nie pasuje 'coś' w Tudorze poleciłeś wcześniej zegarek który może nie będzie 'niesprzedawalny', ale odsprzedać go na pewno będzie trudniej niż Tudora. Skoro kolega szuka rady, to może nie warto tak bardzo subiektywnie... No. Fajne zegarki, ale jeśli kupisz, to na pewno będzie trudniej zbywalny niżeli TH czy Tudor. Ja Tudora mogę polecić, miałem modele Royal oraz dwa Black Bay zarówno na ecie, jak i manufakturze i złego słowa nie mogę powiedzieć. Osobiście uważam, że w swojej cenie Tudor robi naprawdę fajne zegarki. SOH II jeśli dobrze leży, to też bardzo dobry wybór imo.
 11. Kiedyś ktoś wystawiał w fajnej cenie, ale finalnie zrezygnowałem z zakupu. Model o tyle ciekawy, ale specyficzny. Jak ma leżeć u Ciebie to puść go na inny nadgarstek, a jeśli nosisz to zostaw, bo być może będzie Ci go brakować po sprzedaży.
 12. Świetny zegar, ale zaczyna chodzić za mną jakaś zmiana... Może ktoś ma jakiegoś Orisa na wymianę ? 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.