Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

akism

Użytkownik
 • Content Count

  3,605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by akism

 1. Rotomat nie służy do przechowywania zegarków których się nie ma zamiaru używać tylko te które zdejmuje się np na weekend by założyć inny.Zegarki,których nie używam zimą leżą w pudełku,po co eksploatować bez sensu werk?
 2. Powiem szczerze,podoba mi się ten „zawieszony” nad tarczą napis „seiko” ..
 3. Mnie napis seiko wcale nie przeszkadza..
 4. Osobiście uważam kwarc na najbardziej wygodną formę napędu zegarka.Poza tym sam koszt utrzymania jest śmieszny,w tym GS przegląd werku robi się raz na 50 lat...Nie mam problemu z tym ,że mam na nadgarstku dobry zegar kwarcowy,jest estetyczny,porządnie wykonany,dokładny i niewymagający drogich przeglądów.
 5. Może włos się skleił ,albo zegarek namagnetyzował.Zadzwoń do tempusa tel.42 636 63 70 ,oni GS się nie boją i naprawiają bezśladowo.Kolega regulował u nich swojego sbgh i zegar chodzi super dokładnie.
 6. Ciepło.. =https://iv.pl/][/url]
 7. Świetny zegar,mam słabość do GS już od kilku lat.Nie wiem w sumie dlaczego,te zegarki mają coś co bardzo lubię..
 8. Uchyl rąbka tajemnicy,gdzie zdobyłeś to cacko.On ma 36 mm średnicy ?
 9. Do GS zawsze z przyjemnością się powraca,w sumie miałem już z 5 szt.,a tej ostatniej nie myślę się pozbywać.Mimo,że firma zrezygnowała z loga „seiko” ja uważam ten drobiazg za zaletę.
 10. Skromny,zimny..piękny [/uRl
 11. Zawsze to jednak seiko ,tyle ,że z nazwiskiem
 12. Z wiekiem człowiek się uspokaja,ale i pasja nieco zwalnia .Ten model jakoś najbardziej przypadł mi do gustu,ja zegarki noszę dla siebie ,nie dla otoczenia.Nie potrzebuję „podniebnego” brandu
 13. U mnie ostatnio ulubieniec..
 14. Dziś już model vintage. =https://iv.pl/][/url]
 15. Tło dary jest białe czy srebrne? U mnie jest raczej srebrne ..
 16. A ja niestety jestem zmuszony dokupować do prawie każdego zegarka dodatkowe ogniwo.Kupowałem do omeg,IWC,a także GS musiałem sobie organizować.Tak gwoli ciekawostki ogniwko stalowe do sbgh 001 to koszt 600zł...Do IWC inge płaciłem 450.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.