Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malcallm

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About Malcallm

 • Birthday 11/04/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Te Zodiaki są bardzo ok, nawet leży jeden na olx, ale ma coś nie tak z koronką. A te promocje to gdzie są? Bo na stronie Zodiaka są po 600USD 😕
 2. https://www.stratonwc.com/products/straton-comp-driver-automatic-or-quartz
 3. Szukam czegoś w klimacie jak na zdjęciach, chrono, kwarc. Koniecznie w kształcie jak na załączonych fotach - obły prostokąt. Budżet do 2000pln. Wiem, że są zapisy na Stratona Comp Driver, który idealnie trafia w moje potrzeby, ale będą wysyłane dopiero w czerwcu. Jak nic nie znajdę lokalnie, to pewnie się na niego skuszę. Jeżeli nie macie nic na zbyciu, to będę równie wdzięczny za jakieś podpowiedzi.
 4. Hm, nie pomyślałem, że może być i tubus i koronka uszkodzone. Prawdę mówiąc liczyłem na to, że tubusy są jakieś standaryzowane i wymiana to będzie rutynowa sprawa, a tu widzę, że temat się komplikuje. Dzięki za podpowiedzi, chyba faktycznie napiszę do producenta.
 5. Prawdę mówiąc wolałbym załatwić to lokalnie, u jakiegoś sprytnego zegarmistrza
 6. Na jaki wydatek muszę się szykować przy naprawie/wymianie uszkodzonego gwintu zakręcanej koronki? Łapie na 1/2-3/4 obrotu, ewidentnie się zjechał. Zegarek to Borealis Batial (brąz).
 7. No tylko że nie miałem okazji korzystać z usług zegarmistrza od kilku lat, dlatego zamiast googlować w ciemno wolę zapytać. Może ktoś sam ma zakład zegarmistrzowski, ma jakieś sprawdzone miejsca, albo jak ja, miejsca, których unika.
 8. Tak, znam ten serwis, bo jest niemal po drugiej stronie ulicy Ale kiedyś mi spaprał tarczę przy wymianie wskazówek, była zajechana jakimś narzędziem i od tamtej pory mam uraz do tego miejsca.
 9. Mam 3 letniego SKX007, który chodził super dokładnie; odchyłka była ok 1 min na tydzień. Nagle ni z tego ni z owego zaczął się spóźniać ok 1-1,5 min na dobę. Zegarka używam codziennie, nie było żadnych uderzeń, nie upadł, odkładam go zawsze w to samo miejsce itd. Co mogło być przyczyną rozregulowania i gdzie w Warszawie go oddać do przeglądu / regulacji? M.
 10. Wow, to mój pierwszy zegarek! Dostałem od rodziców jakoś pod koniec podstawówki - koniec lat '80. Mam go gdzieś w szufladzie.
 11. Super jest ten Marathon piętro wyżej. Chyba mój kolejny target...
 12. Te citki byłyby super, gdyby miały ze 4-5mm więcej. Trochę giną na dużym nadgarstku i na tarczy jakiś tłok przez te wskazówy i indeksy nalane. Bezel jest rewelacyjny.
 13. Ja bym sie nie zastanawiał, tylko brał Citizena, bo jest ładny, tytan i Citizen. A żonie kup jakiś fatałaszek do kompletu i wszyscy będa szczęśliwi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.