Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malcallm

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Początkujący

About Malcallm

 • Birthday 11/04/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

268 profile views
 1. Jak w tytule. Najlepiej full metal, koniecznie na bransolecie. Zdjęcie poglądowe, z netu.
 2. Interesuje mnie wyłącznie taka wersja obudowy, wyświetlacz najlepiej w negatywie, ale niekoniecznie. Może być GW-Mxxxx, GMW-B itp. EDIT: ewentualnie może być srebrny, z pozytywem.
 3. Szukam zegarka w powłoce DLC lub coś a'la gunmetal - ciemny, najlepiej z powycieranymi krawędziami. Interesuje mnie stylistyka militarna, field watche, piloty, ew. nurki bez ruchomego bezela. Raczej kwarce, idealnie eco-drive/kinetic/solar. No i budżet - ok.1000pln, może trochę więcej jak coś mi wpadnie w oko. Zdjęcie poglądowe:
 4. Malcallm

  Seiko SNE541

  Chciałbym się zorientować w dostępności i cenach takiego Seiko. Interesuje mnie wyłącznie taka wersja - metalowa ramka, bransoleta. Może komuś zalega?
 5. Szukam mniej więcej czegoś takiego. Szerokość 22mm, dziurki muszą mieć 4mm szerokości. Czarny, miękki, nie za milion. Może być bez metki/pudełka/dowodu zakupu/aktu notarialnego itd. W necie są, ale nie znam tych sklepów ani producentów, nie ma też informacji o szerokości dziurek, więc wolę tu zapytać, może komuś zalega.
 6. Borealis Batial, moim zdaniem jedna z najładniejszych konstrukcji, nie tylko wśród Borealisów.
 7. Te Zodiaki są bardzo ok, nawet leży jeden na olx, ale ma coś nie tak z koronką. A te promocje to gdzie są? Bo na stronie Zodiaka są po 600USD 😕
 8. https://www.stratonwc.com/products/straton-comp-driver-automatic-or-quartz
 9. Szukam czegoś w klimacie jak na zdjęciach, chrono, kwarc. Koniecznie w kształcie jak na załączonych fotach - obły prostokąt. Budżet do 2000pln. Wiem, że są zapisy na Stratona Comp Driver, który idealnie trafia w moje potrzeby, ale będą wysyłane dopiero w czerwcu. Jak nic nie znajdę lokalnie, to pewnie się na niego skuszę. Jeżeli nie macie nic na zbyciu, to będę równie wdzięczny za jakieś podpowiedzi.
 10. Hm, nie pomyślałem, że może być i tubus i koronka uszkodzone. Prawdę mówiąc liczyłem na to, że tubusy są jakieś standaryzowane i wymiana to będzie rutynowa sprawa, a tu widzę, że temat się komplikuje. Dzięki za podpowiedzi, chyba faktycznie napiszę do producenta.
 11. Prawdę mówiąc wolałbym załatwić to lokalnie, u jakiegoś sprytnego zegarmistrza
 12. Na jaki wydatek muszę się szykować przy naprawie/wymianie uszkodzonego gwintu zakręcanej koronki? Łapie na 1/2-3/4 obrotu, ewidentnie się zjechał. Zegarek to Borealis Batial (brąz).
 13. No tylko że nie miałem okazji korzystać z usług zegarmistrza od kilku lat, dlatego zamiast googlować w ciemno wolę zapytać. Może ktoś sam ma zakład zegarmistrzowski, ma jakieś sprawdzone miejsca, albo jak ja, miejsca, których unika.
 14. Tak, znam ten serwis, bo jest niemal po drugiej stronie ulicy Ale kiedyś mi spaprał tarczę przy wymianie wskazówek, była zajechana jakimś narzędziem i od tamtej pory mam uraz do tego miejsca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.