Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remo74

Użytkownik
 • Content Count

  932
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

460 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. Jak to nazwać? Ciekawostka, nie...dziadostka. Werk Poljota w kopercie Slavy. Piesokot. Tak myślę, że ten co sprzedaje może nawet nie mieć świadomości, ale ktoś to kiedyś ulepił.
 2. Takim z rozebranymi...zegarkami oczywiście?...
 3. Też o tym zegarku myślę od dawna. Na moje oko za dużo ich widziałem żeby to były przekładki, zresztą po cholerę ktoś miałby przekładać ciekawszą tarczę ( bo takie są te katalogowe) na tą jak wyżej pokazaną.
 4. Kazik śpiewa...świata nie rozumiem, życia w nim nie umiem...ech...
 5. 55G plus tyle ile waży bransoleta. Długo miałem go na pasku, ta wersja "na jasno" jakoś lepiej przemawia...
 6. Piotrze, Sztos. Ten zegarek nigdy się nie zestarzeje. Jego wartość dla Ciebie jest pewnie taka jak z historii znanego polskiego matematyka Stefana Banacha. Amerykanie chcieli go ściągnąć do siebie. Emisariuszem był John Von Neumann, Banach zapytał, ile proponuje prof. Wiener? Neumann wręczył mu czek z zapisaną cyfrą 1, mówiąc, że profesor prosił aby dopisał Pan tyle zer ile uzna za stosowne. Banach odparł...to za mała suma abym miał opuścić Polskę i Lwów...
 7. Szukam sekundnika do Rakiety jak na zdjęciu ale srebrzonego. Mogę zamienić na ten z ręki lub nawet na cały komplet wskazówek, kupić albo zamienić na jakieś inne komponenty
 8. Maniacy zegarków Certina, Szukam pomocy, mam Certinę Quartz DS 4 z lat 70 tych. Mechanizm jest uszkodzony - mój zegarmistrz nie dał rady. Szukam mechanizmu lub kogoś kto mógłby naprawić ten jak mam.
 9. Koledzy, poniżej pewien przekaz dotyczący zegarka / zegarków, a w zasadzie kolekcjonowania jako takiego. Oczywiście nie trafiłem na niego szukając Patka... Tłumaczenie tekstu: Nigdy naprawdę go nie posiadasz, tylko opiekujesz się nim dla następnego pokolenia. Do moderatorów: to nie jest reklama.
 10. Taka z lat 70 tych pancerna dama, szukam do niej koronki, macie może jakiś trop?
 11. Przed tygodniem kupiłem takie pudełko, tyle że brązowe. Myślałem... to do Kirowskiego kraba...a tu na zdjęciu PDL w takim leżakuje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.