Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remo74

Użytkownik
 • Content Count

  918
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

397 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

366 profile views
 1. Koledzy, poniżej pewien przekaz dotyczący zegarka / zegarków, a w zasadzie kolekcjonowania jako takiego. Oczywiście nie trafiłem na niego szukając Patka... Tłumaczenie tekstu: Nigdy naprawdę go nie posiadasz, tylko opiekujesz się nim dla następnego pokolenia. Do moderatorów: to nie jest reklama.
 2. Taka z lat 70 tych pancerna dama, szukam do niej koronki, macie może jakiś trop?
 3. Przed tygodniem kupiłem takie pudełko, tyle że brązowe. Myślałem... to do Kirowskiego kraba...a tu na zdjęciu PDL w takim leżakuje
 4. BAT123 jeden z ciekawszych zegarków jakie ostatnio widziałem. Ja dziś mam takiego oldschoolowca
 5. Czytam Wasze wpisy i ogarnia mnie zniechęcenie z tego forum trzech Harpaganów zasadziło się na ten sam zegarek. A gdzie jeszcze cała reszta konkurencji...Straciłem resztki nadziei na jakiekolwiek zakupy. Sprzedam to co mam i znajdę se jakieś inne hobby 😁
 6. Czeski bard Jaromír Nohavica też Kometa wyśpiewuje...:)
 7. Przed chwilą odczytałem Wasze wpisy, na głowie ostatnio dużo. Dzięki za pomoc albo chęć pomocy. Piotrek, Twój trop jest znakomity.
 8. Może ktoś z Was zbiera monety. Bilon jak na zdjęciu, nigdzie nie mogę znaleźć skąd on i z jakiego okresu...
 9. Rzadki okaz... https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-blonie-rzadki-model-CID87-IDKGk5C.html
 10. O kurczaki...12 ciężkich stalowców.
 11. Mam ją w drewnie. Unieruchomiona. Co tu dalej począć? Cążki, pensety... nic...Jak ją zanurzę w tym kwasie szczawiowym to czy nie wypali tulei w której jest zamocowana ta resztka wałka?
 12. Taki problem. Stalowa koronka z urwanym wałkiem. Ten urwany wałek wystaje może z 0,5 mm z tej tulei w której jest wkręcony w koronce. Próbowałem pensetą i nic. Może macie jakiś patent?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.