Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

prw6

Użytkownik
 • Content Count

  480
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

280 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. Dużo tu trzeba niestety Ale po głębszej inspekcji okazało się, że drugi(z 2, z których miałem skręcać jeden) jest w pełni kompletny i świetnie działa. Jedyna rzecz do poprawy to koło sekundowe, które to ma urwany czop i nie ma na czym osadzić wskazówki. Tak czy inaczej do umieszczenia go trzeba będzie rozkręcać cały mechanizm więc czyszczenie go nie minie. Ten ze zdjęcia rozkręciłem dziś dla sportu, jeszcze nie pracowałem na tym mechanizmie i sprawdzałem co się z czym je. Po rozkręceniu stwierdziłem, że 3133 to przy tym pikuś, ale przy skręcaniu nie było już takiej tragedii. Jutro biorę się za tamten działający. Pytanie, mechanizm ze zdjęcia jest z czarnego poljota, drugi działający jest z mołni kieszonkowej, chcę złożyć poljota, mogę po prostu przełożyć cały mechanizm mołni do poljota i gra, czy mogą być różne oznaczenia na mostkach itp itd, i w razie ewentualnej odsprzedaży ktoś się przyczepi, że to składak/franken itp itd i lepiej zachować wszystko z poljota w poljocie i dołożyć tylko brakujące części z mołni?
 2. Będzie zabawa w robienie z 2 jednego, szkoda, że nie odwrotnie. Życzcie mi powodzenia
 3. Jeden z największych kolekcjonerów kirowskich (były, udzielał się jeszcze niedawno na forum) pisał mi, że czerwony, ciekawe.
 4. https://allegro.pl/oferta/polskie-wojskowe-troki-skorzane-starsza-wersja-11019964920 https://allegro.pl/oferta/troki-paski-wojskowe-skora-skorzane-nowe-10903262852 dużo tego, szerokość 1.8 niby to można nawet z tego troka uciąć pasek
 5. Nowy dzień, nowa ciekawostka o ruskich w głowie dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.