Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

prw6

Użytkownik
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkujący

Recent Profile Visitors

61 profile views
 1. Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, ale kalendarzy radzieckich chyba mniej niż eksportowych, jak ktoś od nas kupił to mogę się wymienić(kalendarzem)
 2. Okazja czy nie, taki stan ringu nie trafia się zbyt często, a i koperta ładna https://allegro.pl/oferta/slava-lodowka-multidata-zegarek-mechaniczny-26-k-9581006368
 3. Kupowałem od niego jakieś pół roku temu, oryginały są bardziej obłe oraz ciaśniej wchodzą więc do odróżnienia spokojnie ;] co nie zmienia faktu, że są spoko.
 4. Dekla nie idzie odkręcić na razie zapuściłem trochę oliwą, jak nie pomoże to co? Grzać? Ziębić? Edit, udało się, raz w jedną raz w drugą i w końcu poszło, myślę, że oliwa pomogła:)
 5. Była tu jakaś kłótnia żeby wrzucać tylko ładne stany, a on się lubi chwalić każdym nowym nabytkiem to i pewnie się zwinął
 6. Raczej nie ma złotego środka, jak chce się idealnie wyregulować to zazwyczaj w zależności od pozycji zwalnia lub przyspiesza, ja moje reguluje tak żeby raczej spieszyły niż zwalniały(wole się gdzieś pojawić wcześniej niż się spóźnić).
 7. Spróbowałem jeszcze wczorajszego sposobu, przyłożyłem patyk i lekko popukiwałem, udoskonaliłem dziś o wykałaczkę, którą wsadziłem w szczelinę i oparłem o wnętrze koperty tak by wywierała nacisk, powiodło się Ale za radę i tak jeszcze raz dziękuję, może się przydać w przyszłości
 8. Chcę zrobić podmiankę koperty w Sławie lodówce i ring chyba ktoś wkleił Jakieś pomysły jak go uwolnić nie niszcząc? Czy zostaje brzydka koperta?
 9. W sensie, że "szczotkowany"? Pewnie, nie pierwszy szczotkowany chrom ;]
 10. Dzała https://zegarkiclub.pl/forum/topic/182885-poljot-strela-mkii-hawkinge/
 11. Niedawno był chyba na allegro i poszedł za ok 100, nie pamiętam dokładnie, tak czy inaczej, każdy chyba trafił kiedyś coś czego się nie spodziewał, może akurat się komuś uda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.