Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

knut_larsen

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Niesamowicie piękny . Gratulacje Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
 2. Podrobka,bezczelna aż w oczy szczypie . Pozdrawiam . Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
 3. W pewnym wieku jest to niemal normalne ale co jeśli jesteś 30+ i juz tak masz ?
 4. "IDĄ ŚWINIE PO ULICY, KAŻDA ŚWINIA GŁOŚNO KWICZY, CZEMU KWICZYSZ KTOŚ ZAPYTA, ODEBRALI NAM KORYTA A W KORYTACH OŚMIORNICZKI TERAZ MAMY SZCZAW Z DONICZKI" Wierszyk przeczytany w necie .
 5. I to jest dobry początek .Dodam jeszcze ze osobiście zbieram 5 od jakiegoś czasu czoc nie noszę bo nadgarstek 21cm . .
 6. knut_larsen

  Buty

  Potwierdzam Mieszkam w UK a pracuje z człowiekiem który jest z USA i raz na jakiś czas robi mi przysługę kupując dla mnie NB i są mega . Na temat tych wietnamskiej to nie mam nic do powiedzenia bo nigdy nie miałem .
 7. Co prawda nie mój a syna (prezent pod choinke)
 8. A ja zaczynałem od Rosyjskiej produkcji i kilka dni temu kupilem Citizena eco-drive [emoji16] dodam tylko ze moj pierwszy nowy zegarek nie liczac dwóch ruskow w stanie NOS Teraz czas na pełnej krwi nurka (co to bedzie narazie trwa batalia )
 9. WitamMoże zrobię z siebie kretyna ale musze spytać A więc u mnie jest inaczej w eco-drive z chrono Tzn zatrzymuje się tylko dużą sekunda? Zawsze miałem "ruski" zwykle mechaniczne i to pierwszy z nowych zegarkow. Edit Po równej godz wskazówka staje na 12godz .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.