Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Norbert G.

Użytkownik
 • Content Count

  551
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2920 profile views
 1. UP i cena w dół na 21900zł.
 2. Sprzedam zegarek Longines Heritage Classic Sector Dial. Pełen zestaw zakupiony 22.02.2021r w KRUK wraz z wszystkimi dokumentami, certyfikatami, kartami, narzędziem do zmiany pasków i dodatkowym paskiem (paski są w stanie idealnym). Oczywiście w 100% oryginalny i sprawny - używany sporadycznie jako jeden z kilku. Stan 9/10 tj. bardzo dobry + (nieidealny ze względu na małą 1 mm wgniotkę która w zasadzie jest niezauważalna - oznaczona na jednym ze zdjęć czerwoną linią). Możliwy odbiór osobisty w okolicach Łodzi lub transport kurierem na mój koszt. Cena: 7900zł. 7500zł.
 3. Sprzedam kultowy zegarek jakim jest Omega Speedmaster Professional Moonwatch Manual Hesalite. Referencja: 31133423001001 to jest hesalit na pasku. Pełen zestaw zakupiony 08.12.2020r w PL (Jubiton) wraz z wszystkimi dokumentami, certyfikatami, kartami, dodatkowymi 2 paskami i innymi dodatkami widocznymi na zdjęciach. Oczywiście w 100% oryginalny i sprawny - używany sporadycznie (w sumie może 2 tygodnie na nadgarstku). Stan 9/10 tj. bardzo dobry + (nieidealny ze względu na drobne ryski powstałe na skutek normalnego użytkowania). Zegarek w żaden sposób nie jest "odświeżany" i "picowany" do sprzedania - jest to jego naturalny stan. Jeden z dodatkowych pasków tj. czarny parciany był wyjęty z folii zabezpieczającej i był kilka razy użyty (ma drobne mikro ryski na metalowych elementach) - pasek "aligator" w zasadzie nienoszony. Możliwy odbiór osobisty w okolicach Łodzi lub transport kurierem na mój koszt. Cena: 22900zł. 21900zł.
 4. Przepraszam jeśli już ktoś o tym pisał ale warto wspomnieć że do Łódzkiej Manufaktury wraca po kilku latach nieobecności Omega Dziś miałem przyjemność widzieć jak układane są te cudeńka w gablotach - pozycja obowiązkowa dla miłośników marki z Łodzi.
 5. Witam

  Jestem zainteresowany tym paskiem, jakieś konkrety odnośni finalizacji transakcji?

  1. Norbert G.

   Norbert G.

   Witam

   Niestety dopiero dziś odczytałem wiadomość - czy jest Pan nadal zainteresowany tym paseczkiem???

   Pozdrawiam

  2. souls_hunter

   souls_hunter

   Owszem, jestem zainteresowany. Jakieś konkretne propozycje? Proszę pisać na maila [email protected], będzie szybciej niż tutaj.

  3. Norbert G.

   Norbert G.

   ok odpiszę na maila

 6. Długo walczyłem z nałogiem i znowu zostałem pokonany Zegarek kompletnie nieplanowany tym bardziej że jakoś Longines nigdy wcześniej nie trafiał w moje gusta - BigEye zachwycił mnie od pierwszej przymiarki.
 7. W moje ręce wpadł niedawno taki "rodzynek" - troszkę trzeba go odświerzyć ale i tak jestem zadowolony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.