Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Calisch

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. Super. Bardzo mi się podoba F104, dopiero niedawno zauważyłem, że jest też robiony w rozmiarze 40mm, co czyni go dla mnie jeszcze bardziej kuszacym.
 2. Z perspektywy osoby, która tematem zegarków interesuje się od niedawna i dysponuje niewielką wiedzą dodam, że wielkim atutem bazarku jest zaufanie do osób funkcjonujących na forum. Zarówno co do uczciwości jak i rzetelności oferty, a także realności ceny. Myślę, że wielu amatorów nie odważy się kupić zegarka na portalach handlowych. Z tego względu dobrym rozwiązaniem było ograniczenie możliwości wystawiania zegarków na sprzedaż, przez osoby zupełnie nowe (sam po 3 latach nie mam wystarczającej ilości postów). Może powinna to być wręcz nie tylko ilość postów ale też czas od rejestracji. Bardzo proszę mojego głosu nie traktować jako jakiejkolwiek krytyki. Pozdrawiam.
 3. Bardzo fajne zdjęcia, wybrałem trzy, jestem bardzo ciekaw wyników.
 4. Cześć. Oto mój nowy nabytek - Longines Conquest Heritage, wersja 35mm.
 5. W piątek podjąłem decyzję, dzisiaj dotarła przesyłka i mogę oficjalnie poprosić o przyjęcie do Klubu :-). Dziękuję za opinie i rady, które pomogły mi dokonać wyboru.
 6. Oczywiscie Flagshipa również brałem pod uwagę. Conquest mnie jednak ciut mocniej przyciąga. Wasze opinie są bardzo cenne i niechybnie prowadzą mnie ku tej jedynej słusznej decyzji :-).
 7. Pięknie dziękuję za odzew, świetny artykuł, bardzo pomocny dla mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.