... żeby to leżały - normlanie ma wszytko co lubię - od tarcz 3 szt. poprzez radyjko saphire Wr200 eco no i promaster i pełno cyferek, indeksików, i pokrętełka aż dwa i dwa przyciski - normalnie wszytko co lubię w jednym miejscu cyferblat wygląda obłędnie z tą mnogością cyferek iindeksików, wskzóweczki grube hehehhe - o tak powinien wyglądać zegarek
udawajmy że ten 3 nie ma wskazówek
" Eksperci ostrzegają. Niekontrolowana chińska rakieta spada na Ziemię " - radze oznaczy imieniem i nazwiskiem Nasze G-Shocki bo jak spadnie na Nas to tylko po G-Shocku Nas zidentyfikują !!!
... a jak chłopaki z Somalii będą chcieli przejąć Twojego G-Shocka ? Toz widać po nich że są spragnieni G-Shocków !!! Lepiej ich nie wozić !!! Bo moze przeglądają to forum
ale zobacz proporcje wyświetlacza zegarka i kółeczek duży wyświetlacz wchodzący na kółeczka - to jeszcze jakoś da się lubić - ale w tamtych kółeczka oddzielnie i prawie prostokątny wyświetlacz u dołu -mi się to nie podoba
fajnie ... jeziorko masz, dzieciaki też maja frajdę nad wodą latem zegareczek no...żółty (no dobra ....👍😁) a miejsce na rybki jest dobre nie doskonałe ale tam dalej nawet trzcinki jakieś są .... nie na takich miejscach się łowiło
a cóż w nim jest takiego magicznego że nie można o nim się wypowiedzieć że się nie podoba? bo z funkcjonalności nie odbiega od innych czyli wszystkie powtarzalne funkcja jak we wszystkich Casio - zostaje tylko aspekt estetyczny (pomijam pasek bo Casio opanowało sztukę że ich paski dobrze się układają do ręki ) a to kwestia gusto jest mi osobiście te trzy kółeczka nie podobają się u góry (wyglądają odpustowo) wolałbym tam wyświetlacz ale wiem że taki trend był w latach 90 i 00 i nie tylko w tym modelu. Szanuje Kolegów że Wam się podoba i to bardzo dobrze ja tylko wyrażam swój pogląd
żeby nie być gołosłownym to kupiłem sobie model z lat 2000 który mi się podobał:
zamiast modeli z trzema kółeczkami u góry który mi się też nie podoba
znośniejsze dla tych trzech kółeczek byłoby zrobienie większego wyświetlacza jak w tym modelu wtedy nie byłoby aż takiej dysproporcji wyświetlacza i reszty
... sprzedaj go bo jest brzydki !!! (według Oceny Światowych i Międzyplanetarnych Ekspertów) ale jak zostawisz Go i będziesz chwalił to szanuje Twój wybór
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.