Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

unadarek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4058
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez unadarek

  1. ... żeby to leżały - normlanie ma wszytko co lubię - od tarcz 3 szt. poprzez radyjko saphire Wr200 eco no i promaster i pełno cyferek, indeksików, i pokrętełka aż dwa i dwa przyciski - normalnie wszytko co lubię w jednym miejscu cyferblat wygląda obłędnie z tą mnogością cyferek iindeksików, wskzóweczki grube hehehhe - o tak powinien wyglądać zegarek
  2. ..otwieram lodówkę a tam .... ON
  3. ..normlanie kusisz tym Citizenem
  4. ...niezdrowo tak tyle słodkiego jeść - cukrzyca !!! - natychmiast trzeba to neutralizować choćby litrem Namysłowa (2x0,5) i to pilnie !!!
  5. unadarek

    Nowosci Casio

    ale otwieracza i czujnika ilości otworzeń z wyświetlaniem graficznym mu nie dodali !!!!
  6. unadarek

    Nowosci Casio

    ...przesadzacie, a co ma być plastykowy ? Prawdziwy Samuraj !!! Fajny zegarek - żeby nie ta cena co zapewne będzie to niezła sztuka się szykuje !!!
  7. udawajmy że ten 3 nie ma wskazówek " Eksperci ostrzegają. Niekontrolowana chińska rakieta spada na Ziemię " - radze oznaczy imieniem i nazwiskiem Nasze G-Shocki bo jak spadnie na Nas to tylko po G-Shocku Nas zidentyfikują !!!
  8. i kolorek fajniutki nie za jasny nie za ciemny ...
  9. unadarek

    GW-9400 Rangeman

    też tego Życzę ...ale bądźmy realistami jakby kupił zwykłego Casio nie G-Shocka to byłaby szansa
  10. hehehhe a wiec szybko, sprawnie, oby się dobrze nosił
  11. ...chciałem to delikatniej załatwić ale skoro już padło konkretne pytanie....
  12. ... a można prosić o szczegóły tego spotkania skoro jest już informacja upubliczniona, bo efekt widać ale .... jedno zdjęciu daje niedosyt
  13. unadarek

    Casio do kwadratu

    ... a jak chłopaki z Somalii będą chcieli przejąć Twojego G-Shocka ? Toz widać po nich że są spragnieni G-Shocków !!! Lepiej ich nie wozić !!! Bo moze przeglądają to forum
  14. ale zobacz proporcje wyświetlacza zegarka i kółeczek duży wyświetlacz wchodzący na kółeczka - to jeszcze jakoś da się lubić - ale w tamtych kółeczka oddzielnie i prawie prostokątny wyświetlacz u dołu -mi się to nie podoba
  15. fajnie ... jeziorko masz, dzieciaki też maja frajdę nad wodą latem zegareczek no...żółty (no dobra ....👍😁) a miejsce na rybki jest dobre nie doskonałe ale tam dalej nawet trzcinki jakieś są .... nie na takich miejscach się łowiło
  16. a cóż w nim jest takiego magicznego że nie można o nim się wypowiedzieć że się nie podoba? bo z funkcjonalności nie odbiega od innych czyli wszystkie powtarzalne funkcja jak we wszystkich Casio - zostaje tylko aspekt estetyczny (pomijam pasek bo Casio opanowało sztukę że ich paski dobrze się układają do ręki ) a to kwestia gusto jest mi osobiście te trzy kółeczka nie podobają się u góry (wyglądają odpustowo) wolałbym tam wyświetlacz ale wiem że taki trend był w latach 90 i 00 i nie tylko w tym modelu. Szanuje Kolegów że Wam się podoba i to bardzo dobrze ja tylko wyrażam swój pogląd żeby nie być gołosłownym to kupiłem sobie model z lat 2000 który mi się podobał: zamiast modeli z trzema kółeczkami u góry który mi się też nie podoba znośniejsze dla tych trzech kółeczek byłoby zrobienie większego wyświetlacza jak w tym modelu wtedy nie byłoby aż takiej dysproporcji wyświetlacza i reszty
  17. unadarek

    Casio do kwadratu

    tylko żeby nie te druciki to byłoby 👍
  18. Szanuje opinie ale obstawiam przy swojej
  19. ... sprzedaj go bo jest brzydki !!! (według Oceny Światowych i Międzyplanetarnych Ekspertów) ale jak zostawisz Go i będziesz chwalił to szanuje Twój wybór
  20. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    https://timeontime.pl/casio/155-zegarek-damski-casio-bg-1302-4er-4971850889663.html https://timeontime.pl/casio/98-zegarek-meski-casio-awg-m100a-1aer-4971850954293.html
  21. ..bo to Citizen ... już sama nazwa elektryzuje a Kobitki mdleją
  22. unadarek

    Citizen

    ...bo człowiek z Citizenem na ręku powinien się rodzić
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.