Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

unadarek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4058
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez unadarek

  1. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    takie to są wszędzie w butikach i nie trzeba ściągać
  2. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    Oby ceny spadały wtedy zamiast bombek na choince będę wieszać G-Shocki i wtedy nie potrzebne będą lampki choinkowe tylko włączy się ich podświetlenie !!!
  3. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    Czujny Kolega ma racje i to dużą: www.zegarkowygigant.pl/casio-pro-trek-prg-600yb-2er 740zł i nie tylko na nie
  4. unadarek

    Citizen

    no fakt, sam nie wiem - ale wygląda solidnie i tego trzeba się trzymać
  5. zobacz tutaj --- www.swiatzegarkow24.pl/569-gw-9200-1 z boku masz wersje - trzeba pewnie dobrać która to są i Made in China
  6. unadarek

    Citizen

    i tak to powinno działać !!!!
  7. zgadzam się ale czy to jedyny... - przykład że można znaleźć coś fajnego bo to fajny model i zdarzają się także z papierami
  8. fajny zegareczek i wszytko ma co trzeba a nawet więcej - www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-gpw-2000-1aer-gravitymaster-CID87-IDIavvz.html#01190e2edd;promoted
  9. nie ma sprawy - jak się podoba można szukać na nowszym module ale pewnie cena będzie inna - a w okolicach 1100zł to można naprawdę wyczaić w używkach inne niezłe zegareczki- tylko troche cierpliwości i obserwować a się znajdzie - czasem ludzie pilnie się pozbywają w niezłym stanie zegareczki. Tak naprawdę zegarek dwuletni trzyletnie jak szanowany to mało się różnią od nówek a cena zupełnie inna.
  10. ma starszy moduł 1294 - z lat 1997 -2000roku według oznak kopertowych - nowszy jest z lat 2000 - 2020 to 3266 - czy ma znaczenie ? pewnie jakieś ma (nowszy ma auto podświetlenie, czas światowy , fazy księżyca, pływy , radiowe ustawianie, solar) czy brać?- poszukaj z tym modułem ceny w necie i porównaj ... PS ..... bez samochodziku bym go nie brał !!!
  11. unadarek

    Casio do kwadratu

    wyklepie się na prostokątakwadrat i będzie pasował
  12. unadarek

    Casio do kwadratu

    Prehistoryczny artefakt po pierwszych przodkach człowieka odkryty w lodach Arktyki ... !!!
  13. też bym żałował jakbym miał oczywiście .... więcej ja bym sobie nie wybaczyły i za karę kupił dwa takie same
  14. a myślałem że że Casio już zegareczek z rękoma wypuściło i iak mówisz mode to sam sobie wciska przycisk mode a ty nie musisz rąk angażowac .... ooo i nóżki ma - normanie za tobą mooze zegareczek chodzić mozna na spacerki wyprowadzać nie koniecznie na reku dobre dobre
  15. może te AS5010-51E , CB0190-17E
  16. CB0010-02E, CB0013-04A, CB0017-03W , CB0150-62L, CB0021-57E, CB0225-14E itd... stronka citizena
  17. unadarek

    Nie tylko G...

    pierwszy zegareczek który "wycykał " cała buteleczkę i teraz zawisł na szyjce w odpoczynku
  18. cienki pasek 2-3mm mu pasuje - może coś w tym stylu- allegro.pl/oferta/cielak-czarny-skorzany-pasek-twister-20-mm-5001-9734256539?fromVariant=9734222031
  19. unadarek

    Citizen

    .... no to zaskoczenie pełne 😁 ...jak będę robił pierwsze zimowe wejście na K2 w samych sandałch i bialych skarpetkach to na ręku będę miec ..... Citizena BN0118 tylko nie wiem czy na pasku czy na bransolecie i to dopiero bedzie reklama Citizena !!! i Wtedy przejdziemy do histroii ja i ten Citizen - coś jak omega z misji księzycowej !!!
  20. ładne zegareczki, ładna zima, ładne saneczki
  21. błąd... wyjdzie nowszy model i będziesz musiał sie rozwieść .....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.