Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Michal911

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Michal911 last won the day on September 8 2017

Michal911 had the most liked content!

Community Reputation

29 Początkujący
 1. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Może coś z oferty Maui Jim?
 3. Peugeot Partner [emoji846] ... albo t5?
 4. Większość współczesnych samochodów jest tak skonstruowana ze wielu uszkodzeń „gołym okiem” nie widać a naprawy w są wyceniane na tysiące ... ale w końcu po to mamy te ubezpieczenia [emoji846]
 5. Popieram. Uważam dokładnie tak samo. Miałem kilka razy taka sytuacje ze ktoś we mnie wjechał i nigdy nie zdarzały mi sie żadne kłopoty z naprawa z ubezpieczenia z oc sprawcy. W większości przypadków ktoś ma pecha, zagapi sie, normalnie spisujemy oświadczenie... to po co mamy tracić czas na czekanie na Policję , sprawca ma dostać punkty karne i mandat.... juz nie wspominając o sytuacjach ze ktoś ma stłuczkę ... nic sie nie dzieje, zarysowany zderzak a ktoś sie upiera zeby nie ruszać pojazdów do przyjazdu policji [emoji23] a korek sie robi na pol miasta.. Ja wole myślec o ludziach, ze są uczciwi niż w każdym widziec złodzieja ... i nie zaluje
 6. W sumie... To kilka Osób weszło w całkiem niezły spór ... dotyczący zadania z matematyki z poziomu szkoły podstawowej ... w dziale żarty żartami[emoji1787] To jest fajne!
 7. I jeden z tego typu przykładów: Pięściarz doskonaly ....celebryta w najgorszym tego słowa znaczeniu Z zegarkiem kosztującym ponoć blisko 18 mln dolarów.
 8. Mark na pierwszym zdjeciu chyba z PP Nautilus wysadzany kamieniami... jakaś taka moda wśród celebrytów . Czy Wam sie to podoba? Nie chciałbym takiego zegarka Na trzeciej fotce Daytona, a na drugiej DJ?
 9. Super wyglada ten zegarek na Twoich fotkach eye_lip... Tez bym nosił z przyjemnoscia
 10. Biorac pod uwagę ze zegarek ma 20 lat i przechodził testy szczelności to chyba z tymi uszczelkami nie jest aż tak zle...ale w IWC może być jak w Mercedesie to juz nie musi być ta sama jakość co 20 lat temu?! Chociaż potwierdzam ze gumowy pasek szybko sie zużywa.
 11. Dzieki. [emoji846] Napisze do nich bezpośrednio i poprosze o wycenę usługi. Liczyłem , ze może ktoś robił ostatnio i podzieli sie opinia o przybliżonej cenie, czasie wykonania usługi etc.
 12. Dzieki Panowie [emoji846] Juz myślałem , ze nikt nie odpisze.. czytając rożne wątki zacząłem sie zastanawiać , widząc jaka jest rotacja na nadgarstkach, ze może członkowie forum tak często zmieniają zegarki ze nie serwisują [emoji6]uff... Mówiąc serio wiem,ze mechanizm wielu zegarmistrzów zna i z powodzeniem serwisuje. Jestem z Krakowa i zegarek gościł juz w serwisie u Pana Strojnego....za każdym razem miał tez robiony test szczelności, bo są tam ku temu możliwości. Tylko teraz wlasnie zależy mi na wymianie zużytych części, głównie mam na myśli uszczelki, bo zegarek ma juz swoje lata. Polerowania nie potrzebuje. Tytan w tym modelu jakiś mocarny. Nie łapie rys. Serio! Czy któryś z wymienionych zegarmistrzów wymieni w ramach usługi zużyte części i uszczelki? Czy jednak chcąc to zrobić trzeba wysyłać za granice?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.