Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dawko

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

77 profile views
 1. Ok, tylko czemu wszystkie nowe projekty muszą być takie małe. Na VISa się nie załapałem, a pilot daje szanse na duży zegarek, który będzie fajnie wyglądał. Wiem, wiem są koperty po manometrach, które trzeba wykorzystać. Manometr tez by fajnie wyglądał jakby miał ~43 mm. Dobra już nie marudzę, to była tylko taka moja dygresja, w odpowiedzi na rozważanie czy koronka ma mieć 7 czy 7,5 mm [emoji12][emoji1787]
 2. Co po „dużej” koronce jak zegarek maleńki… Jak na pilota [emoji57]
 3. Wreszcie w odpowiednim dla niego środowisku [emoji2][emoji305]
 4. Klingert nad morzem [emoji2][emoji305]
 5. To tylko pasek, który i tak prędzej czy później trzeba będzie wymienić
 6. Noszę codziennie od rana do wieczora począwszy od 24.03 i nie widzę żadnych śladów na tabelce.
 7. To tu też się pochwałę [emoji2]
 8. Jak dla mnie mógłby być ciut większy. Marcin robi zegarki, które nawet duże, dobrze leżą na ręce ale nacisk z forum jest aby zegarek nie przekraczał 40 mm [emoji57] Świetna jest matowa tarcza, nic się w niej nie odbija przez co jest bardzo czytelna [emoji106] Fajnie wyszła ramka na deklu, zastanawia mnie tylko jej trwałość. Widziałbym ten zegarek z czarną kopertą ale tak też się prezentuje bardzo dobrze. Pasek wyglada dobrze, fajnie że teleskopy wyposażone są w „bolce” umożliwiające szybką i beznarzedziową zmianę paska. To tak na szybko. Ogólnie jestem zadowolony, bardzo fajny zegarek wyróżniający się na tle innych. Poniżej zdjęcie porównawcze z Formmeisterem.
 9. Może chciałbyś się któregoś pozbyć? Chętnie ulżę Twojej ręce, po co dźwigać aż trzy zegarki, dwa też będą wzbudzać zachwyt. [emoji12]
 10. To jeszcze taki „grzeczniejszy” pasek. Z kolorem przeszyć trafiłem ale sam pasek mógłby być ciemniejszy, no i ta granatowa szlufka nie pasuje, przydałoby się zabarwić ją na kolor błękitny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.