Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dawko

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Początkujący

Recent Profile Visitors

61 profile views
 1. Może chciałbyś się któregoś pozbyć? Chętnie ulżę Twojej ręce, po co dźwigać aż trzy zegarki, dwa też będą wzbudzać zachwyt. [emoji12]
 2. A ja cieszę się dalej swoim nowym nabytkiem [emoji2] Zastanawia mnie czy nikt więcej nie skorzystał z promocji BF, bo minął tydzień i nikt się nie chwali [emoji848] czy poszły zakupy ale czysto inwestycyjne?
 3. Na brązowego było niestety tylko 15% ale i tak się skusiłem [emoji2] Nie powstrzymałem się też żeby zdjąć mu kajdan i przymierzyć pasek.
 4. Efekt czarnopiątkowych zakupów [emoji2]
 5. Zdecydowanie czarny. Nie sądziłem że złota koperta będzie mi się podobać ale w tym odcieniu razem z czarnym kolorem tarczy jest naprawdę niezła. Pytanie czy to tylko render czy później też będzie taki efekt postarzanego złota? Co oznacza to logo po prawej stronie tarczy, czy to jest jakieś nawiązanie do herbu Wrocławia?
 6. W ogóle nie brałem pod uwagę niebieskiego ale w wersji burgund robi się ciekawie szczególnie w wersji z logo. Data jest zbędna. No i żeby z rozmiarem znowu nie przeginać w drugą stronę, dla mnie oryginalne 41 mm jest jak najbardziej ok., no ale żeby zadowolić tych z mniejszymi nadgarstkami, to przy pocienionej wersji, to te 39 mm może być akceptowalne.
 7. @opolczyk pisząc czarny masz na myśli szary czy tak jak z VISem masz jakiegoś unikatowego Formmeistera?
 8. To i ja trochę pospamuję [emoji2]
 9. No i czerwone (a raczej pomarańczowe) pole jest po właściwej stronie [emoji6] Tyle walczyłem o to przy jasnej tarczy, a tu niespodzianka [emoji2][emoji106]
 10. To ja pochwałę się takimi Vratkami [emoji3]
 11. A kiedy można się spodziewać jakiejś wizualizacji wersji RETROSPORT?
 12. Wiem że nie chcesz więcej dyskusji ale nie mogę się powstrzymać. Nie lepiej „Limitacja” zamiast „Nr obudowy”? Co to jest? [emoji15] To nawet nie prawda, bo obudowy będą takie same (chyba) do wszystkich trzech modeli. A przecież to nie o obudowę chodzi ale o całość. Tylko nie zmieniaj na „Nr dekla” [emoji12] A przy okazji dopisałbym „Marka” przy Vratislavi Conceptum i wywaliłbym „AUTO.” Poza tym super, że wszystko jest w tabeli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.