Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotoman

Użytkownik
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

657 Mistrz

Recent Profile Visitors

213 profile views
 1. U mnie dominuje raczej "tradycja", gorzej z "nowoczesnością". Retro, vintage to moje klimaty. Żadna bateria nie zastąpi cykania 😅 dlatego pierwsza myśl do majowej edycji to Citizen Cosmotron (jedna z niespełnionych jeszcze zachciewajek). Ale jest już inny pomysł, więc coś tam się pstryknie 😅📸, tak akurat na ostatnie miejsce 😂.
 2. Nie będę ściemniał, że się znam, cena pewnie też spora, ale zrobił na mnie wrazenie: https://m.olx.pl/oferta/zegarek-wolna-22-jewels-34mm-piekny-niespotykany-zloty-mechanizm-CID767-IDE8uu2.html?reason=hp|item_to_vec
 3. Powinno być mniam, mniam 🤗 Smaczne, na pewno wrócę 👍
 4. W końcu trochę słońca ⛅
 5. Również gratuluję zwycięzcom. Dopiero z kolejnych wpisów wynika ile włożyliście pracy. Szacun Moje zdjęcie było formą protestu na zamknięte siłownie. Kupiłem hantle aby pozostać w ruchu, ale w domu to nie to ... Dlatego zdjęcie było szare i smutne. Moje głosy powędrowały do @Carrot bo chyba też wylewa poty w domowym zaciszu :), @Łukasz90ze względu na widoki, @Masubo mi się po prostu podobało i @Z_bych za tę rechoczącą żabę. Dzięki za głosy.
 6. Posłuchałem i spróbowałem. Dobreeee 😏
 7. W końcu odebrałem z serwisu, naoliwiony wesoło sobie pląsa. Trochę się za nim stęskniłem
 8. Dziś wycieczka do lasu 🌲🌳🌲 A na święta
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.