Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotoman

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

821 Mistrz

Recent Profile Visitors

278 profile views
 1. No i wyszło nasze małe El Dorado 😋. Bez przepychu*, tak jak było przykazane, ale złotem trochę błysnęło.
 2. 1. RysiekOchodzki - 1 biurkowy, 1 ścienny 2. Zaman - 1 biurkowy 3. Eugeniusz Szwed - 5 biurkowych 4. Nocny duch - 1 biurkowy 5. Hecke - 3 biurkowe, 3 ścienne 6. Okrutus - 1 biurkowy, 1 ścienny 7. AK&AK - 1 biurkowy 8. bart123 - 2 biurkowe 9. watchtaker - 1 biurkowy, 1 ścienny 10. Marrone - 2 biurkowe 11. pływak_wodnik - 1 biurkowy, 1 ścienny 12. ma5ter - 1 biurkowy, 2 ścienne 13. jarkoldz2210 - 1 biurkowy 14. seb - 2 biurkowe 15. Lukebor - 1 biurkowy 16. Piotoman - 1 biurkowy
 3. Tak jak obiecałem, kilka słów o mojej pracy. Pomysł na tę edycję już miałem, ale ostatecznie, przez przypadek, inspiracją został Andy Warhol, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Ale od początku. Wracając z tegorocznych wakacji przejeżdżaliśmy obok pałacu w Nieborowie. Na zwiedzanie nie mieliśmy czasu, ale kupiliśmy tam piękne ręcznie wykonane kubki. Siedząc już w domu, pijąc popołudniową kawę, zobaczyłem, jak w kopercie zegarka odbija się ... kubek 😄. Zabawy trochę było, na każdym zdjęciu zegarek ma pasek w kolorze dobranym pod kolor szkliwa kubka. Dodatkowo starałem się, żeby każde ujęcie było takie same (ponad 300 zdjęć wyszło). Perfekcjonizm w zdjęciach pozostawię Tym niedoścignionym @PistolPete, @Masu, @Gio itd, tu miało być nietuzinkowo i zabawnie.
 4. Gratulacje dla zwycięzców i jednoczesne podziękowania za głosy na moją pracę. Jak czytam Wasze komentarze to wydaje mi się, że jestem kompletnie ślepy. Te niuanse, konteksty, o których piszecie, dla mnie kosmos 🤯. Już i tak staram się pilnować wskazówek, usuwać odciski palców że szkiełka itd. Akurat ta edycja bardzo mi się spodobała, temat dawał dużą możliwość interpretacji i zdjęcia były zaskakujące. Ps. Jutro postaram się napisać kilka zdań o tworzeniu mojej pracy.
 5. Ten to nie umie się położyć normalnie 🤦‍♂️
 6. Polecaliście to i ja przeczytałem (taka bibliotekowa, nie pierwszej świeżości, widać że często wypożyczana). W pamięci na pewno zostaną obrazy niedożywionych dzieci, wyjadajacych zepsute resztki z bazarowego śmietnika.
 7. Prace super 👏, talentów muzycznych zazdraszczam bo takowych nie mam. A nad głosowaniem muszę jeszcze trochę pomyśleć żeby nie mieć później kaca jak @Perpetuum Mobile 😄.
 8. Ale mi smaka narobiłeś 🤤. Kiedyś pewien Słowak podpowiedział mi, że u Nich robią knedle z suszonymi śliwkami - jak dla mnie super alternatywa po sezonie.
 9. Absolutnie się zgadzam, ale u nas na prowincji wyciągają je również na plaży miejskiej. Piasek może nie zacina, ale zawsze można wykroić kilka metrów tylko dla siebie 🤷‍♂️
 10. Co do pomysłu 😅, leżaczek i symbol polskich plaż, czyli parawan też przygotowałem (a nawet własnoręcznie zrobiłem). Tyle, że pomysł zawitał dość późno i jak wybrałem się robić zdjęcia to kompletnie nie było słońca Moje zdolności fotograficzne pozostawię bez komentarza 😉
 11. Wczoraj podczas jazdy samochodem zacząłem nucić "Mimozami jesień się zaczyna..." 🤦‍♂️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.