Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotoman

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Początkujący

Recent Profile Visitors

101 profile views
 1. Cześć, to ja tak pomiędzy 😁
 2. Cześć, każdy znajdzie Tu coś dla siebie 😀
 3. W lesie sucho. Gdzieniegdzie tylko jakiś starszy jegomość pod listkiem się chowa. Chyba że lubicie opieńki...
 4. U mnie temat jeszcze do zgłębienia. Copernicus Mono byłby fajnym polskim akcentem. Choć ostatnio (zakup 2 starych rusków) zadziwiła mnie jedna wskazówka w ofercie Łucza 🤔. Ograniczony budżet i poszukiwania tylko z rynku wtórnego z jednej strony stanowią wyzwanie, z drugiej natomiast czynią "zabawę" ciekawszą.
 5. Oj chyba jesteśmy w takim miejscu, w takim gronie, że każdemu brakuje zegarków 😅. A przedstawiciela minimalizmu również oczekuję w mojej skromnej kolekcji, najchętniej jednowskazówkowca, ale nie wszystko na raz.
 6. Dzięki, faktycznie pod światło widać nikły ślad napisu. Ale dla mnie czysta tarcza to zaleta. Mały, płaski i delikatna koronka - zegarek fajnie chowa się pod mankiet koszuli. Czeka jeszcze w kolejce do zegarmistrza na zasłużone spa i na nadgarstek...
 7. A u mnie taki oto staruszek, kształt cyfr przesądził o zakupie 😄
 8. Chęć pozostania w związku małżeńskim zmusza do racionalnego powiększania kolekcji. Tym samym jeszcze wiele zegarków pozostaje w sferze chciejstwa. Dziś zegarmistrz, do którego zaniosłem na serwis mój nowy nabytek, stwierdził: "Przecież żona nie musi o wszystkich wiedzieć" 😂 Tak więc trzeba kombinować...
 9. Dzisiejsze, pierwsze jesienne grzybobranie w tym roku.
 10. Dzięki, ale nie znam cyrylicy i bym chodził "nie dzisiejszy" 🥴 Przeglądam Alle od jakiegoś czasu i są, ale w niezbyt dobrym stanie. Dzięki wielkie 😄
 11. Cześć, A może ktoś ma na zbyciu lodówkę od Slavy? Najlepiej taką wersję z angielskim kalendarzem: Będę wdzięczny za info.
 12. Cześć, No i "lodówka" nie chce wyjść z głowy. Znalazłem takie ogloszenie: https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-slava-uqk Podpowiecie czy warto?
 13. Mi na myśl przyszedł od razu jednowskazówkowiec; może ktoś pochwali się swoim okazem 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.