Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotoman

Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,732 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

463 profile views
 1. Trzeba dodać trochę koloru w ten pochmurny dzień ☁️
 2. Moja pierwsza Vratislavia 🤗
 3. Za pełną miskę i czystą kuwetę chroni co najważniejsze 😉
 4. Widząc ten wygięty widelec pierwsze co to pomyślałem o paszczy predatora 😄 Ale sam pomysł bardzo mi się podoba. Mam jedną kieszonkę, więc pewnie spróbuję też zrobić taką podstawkę. Dzięki za pomysł.
 5. Dziękuję św. Mikołaju. Wesołych Świąt 🌲
 6. Marchewka, pietruszka, ziemniak, jajko, jabłko, kukurydza, groszek, ogórek kiszony, majonez (kętrzyński), sól i pieprz. Czasem wariacja z burakiem. '82
 7. Nie wiem czy kiedyś było, ale jeden z moich ulubionych w zimowym klimacie. Wchodzi facet do baru i już od wejścia cały czas spluwa i powtarza "pier**lony Matiz". Siada przy barze i mówi: pier**lony Matiz tfu. Barman setke wódki, szybko tfu. Barman pyta: O co chodzi z tym Matizem? Facet wypija i mówi: A widzisz pan tfu, jestem kierowcą tira tfu, ale wpierdoliłem się do rowu. Stoję tak parę minut tfu i nagle jakiś facet podjeżdża Matizem i mówi, że mnie wyciągnie. A ja mówię, że jak tira wyciągnie tym Matizem to zrobie mu loda. I co, wyciągnął pana? - pyta barman. Facet odpowiada: pier**lony Matiz tfu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.