Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotoman

Użytkownik
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

721 Mistrz

Recent Profile Visitors

253 profile views
 1. Do "Wielkiego marszu" podchodziłem trochę jak do jeża, na początku nie podobała mi się idea fabuły (tak samo krzywo patrzę na "Igrzyska śmierci" czy "Więzień labiryntu"). Ale jak już zacząłem czytać, to z każdą przeczytaną kartka coraz bardziej bolały mnie nogi 😉. Moim zdaniem zdecydowanie warto przeczytać.
 2. Na wakacjach było trochę czasu, więc powróciłem do jednego z moich ulubionych autorow: Stephen King, tym razem "Dolores Claiborne".
 3. Jak podjechałem do budki na granicy, siedzący tam strażnik nic nie mówił, więc nie bardzo wiedząc co dać/pokazać, dałem mu formularz i dowody osobiste. Po chwili pokazał mi 4 palce (w samochodzie z tyłu mam przyciemnione szyby) więc domyślając się, że pyta ile osób wjeżdża, skinąłem głową na potwierdzenie. Oddał dokumenty a ja zapytałem czy to wszystko. Kiwnął głową, że tak. Trochę zwątpilem jak ruszył za mną radiowóz, ale po chwili mnie wyprzedził i pojechał gdzieś dalej 😊 PS. Wybraliśmy się na wycieczkę do Dubrownika (przejazd przez Bośnię i Hercegowinę), przed granicą zrobił się ok. godzinny korek. Pewnie żeby go rozładować uprościli procedurę - wyjmując dowody zobaczyłem tylko gest abym jechał. Wracając korka już nie było, sprawdzali dowody.
 4. W tym miesiącu tylko 1 głos. Pozdrowienia z Chorwacji 😎.
 5. Cześć, Pozdrowienia z Gradac. Jechaliśmy przez Czechy i Austrię - bez najmniejszych problemów. W Słowenii nocowaliśmy w Mariborze, mieliśmy problem z zakupem winiety do Słowenii więc podróżowaliśmy przez nią po drogach bezpłatnych (dla mnie na plus, przynajmniej trochę zwiedziliśmy). Do Chorwacji wiechalismy bez czekania i bez problemów. Na granicy okazywałem dowody osobiste i formularz "Enter Croatia" (wszyscy byliśmy już zaszczepieni i mieliśmy paszporty covidove, których skany były zapisane w tym formularzu). Koleżanka wjeżdżała kilka dni wcześniej i sprawdzali jej tylko dowód osobisty, nie pytali w ogóle o szczepienia). Na miejscu tylko obsługa hotelu chodzi w maseczkach i to nie zawsze, o covidzie przypominają nalepki na drzwiach i rozstawione gdzieniegdzie płyny do dezynfekcji. Ludzie zapomnieli tu o wirusie. Pierwszy raz jestem w Chorwacji więc nie powiem jak było kiedyś 😊 Pozdrowienia i życzę równie pięknej pogody jak nad Adriatykiem 😎
 6. Ja pamiętam BK za czasów technikum 😁, to będzie ponad 20 lat temu, butelka granat 0,33 kosztowała ok 1zł. Stare dobre czasy. Wtedy etykieta wyglądała jakoś tak (obraz z netu)
 7. Kiedyś, kiedyś... Specjal, Jurand, Browar Kormoran to były dobre tanie piwa na wypoczynek na Mazurach. Dobre bo tanie i nic więcej. Obecnie Kormoran wzbił się na wyżyny, Juranda też reaktywowali jako browar rzemieślniczy, a Specjal pozostał koncernowym tanim pifem.
 8. @satanic dobre te browarki, ale najbardziej mi się podoba Twoj stół 😅
 9. Dzięki bardzo. Z moich poszukiwań też wynika, że numer części to 445. Tylko ta cena, przeszło połowa wartości zegarka 😲. Jeszcze raz dzięki.
 10. Macie może namiary, gdzie mógłbym dostać mostek remontuaru do werku AR 161? Z tego co wiem towar jest deficytowy. Będę wdzięczny za info.
 11. Pszeniczniak w stylu belgijskim, skórka pomarańczowa i kolendra. Aż szkoda, że butelka prawie pusta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.