Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotoman

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

267 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Takie kalendarze to trzeba oglądać w towarzystwie swoich zegarków 😄 Świeży drób prosto z lodówki Romans mikrobrendów No to jazda Aż zapachniało kawą
 2. Taka ciekawostka. Mój jedyny timex, którego przywiozłem ze studenckiej wyprawy z USA (kiedy to było 😄). Kosztował całe 4$, a w tym samym sklepie sam pasek wycenili na 8$. Taka pamiątka z zachodniego świata.
 3. Romans microbrendowy No to jazda Aż zapachniało kawą
 4. Proszę bardzo Świeży drób prosto z lodówki
 5. Cześć, Pomóżcie proszę w moich rozterkach. Chodzi za mną taki Poljot: https://www.olx.pl/oferta/zegarek-radziecki-poljot-23j-automatic-zielona-tarcza-CID87-IDHw10y.html Ta zielona tarcza zakręciła mi w głowie. Powiedzcie mi proszę co sądzicie o tym egzemplarzu. Oczy mówią bierz, potrzebuję kogoś kto zerknie "rozumem", żebym nie kupił jakiegoś paździerza.
 6. Cześć, Znalazłem takiego Poljota... https://www.olx.pl/oferta/zegarek-radziecki-poljot-23j-automatic-zielona-tarcza-CID87-IDHw10y.html ... i powiem Wam, że ta zielona tarcza mnie prześladuje, tak mi utkwiła w głowie, że włączyło się chciejstwo. Co myślicie o tym egzemplarzu.
 7. A u mnie jak żona oglądała to się spytała czy są tu pracę Tego co nas ciągle tak ogrywa w konkursach 😂 (pozdrowienia dla @PistolPete)
 8. Zdjęcie wrzucę jutro (dziś sztuczne światło psuje efekt). Dobór zdjęć - każdy zegarek bym z chęcią przygarnął. Duża różnorodność, od klasycznych garniturowcow, przez te codzienne, po fantastyczne divery (za tego Squale to bym chyba nerkę sprzedał 😉). Nawet przedstawiciel microbrendu się znalazł 👍. Jeszcze wczoraj objecalem sobie, że nie będę przeglądał kalendarzy i co miesiąc będzie niespodzianka - nie wytrzymałem 😔. Na pewno nie ułatwi to następnego zakupu, lista "must have" niebezpiecznie się wydłużyła. Reasumując: spokojnie mógłbym wysłać kalendarze św. Mikołajowi zamiast listu, mógłby przynieść którykolwiek.
 9. Kalendarze SUPER 😄. Będzie w końcu na czym oko zawiesić w pracy. Dziękuję Wszystkim zaangażowanym w projekt 👏.
 10. Uprzedziłem trochę św. Mikołaja i właśnie kurier przyniósł kalendarze 😍. Kto nie ma niech już rozgrzewa aparat i walczy o podium bo warto 👍.
 11. No to już zaczynam pisać list do św. Mikołaja 🎅
 12. Mówisz jak moja żona 🤣 A na poważnie to niedługo wychodziłem. Zwykle 5-10 min. i mi wystarcza (bez butów i rękawic neoprenowych ciężko później zmienić gacie a dziś trochę wiało).
 13. Przed podaniem wyników nic nie chciałem sugerować, więc piszę dopiero teraz. Dla mnie listopadowa edycja była bardzo trudna z kilku względów. Biorąc pod uwagę temat, założyłem że potrzebuję damskiego zegarka i nadgarstka. Zegarek pożyczyłem i trzeba było przekonać żonę do pozowania. I zaczęły się schody. Żeby Was nie zanudzać wspomnę tylko kilka uwag pod moim adresem podczas przygotowań: zgaś te świeczki bo firanki zapalisz, te kwiaty kupiłeś do zdjęć a nie dla mnie, w świetle tych lampek mam żółtą skórę, tego nie pokazuj, bo wyszło jak z taniego pornola ... Absolutnie nie narzekam na moją kochaną żonę. Dzielnie znosiła moje namolne i amatorskie próby zrobienia zdjęcia. Ze względu na to, że to Ona miała być na zdjęciach, zmuszony bylem się podporządkować (sam unikam obiektywów 😋). Na razie wolę jednak pracować z bardziej wyrozumiałą "materią nieożywioną" 😜. Dzięki za głosy. Ps. Pierścionek już zamówiony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.