Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
donika27

Damskie zegarki - kolekcje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym, aby w tym temacie wypowiedziały się Panie w jaki sposób zaczęła się ich przygoda z zegarkami oraz jakie preferują , jeżeli będzie bardzo mało Pań to niech Panowie się wypowiedzą czy ich Towarzyszki mają swoją kolekcję zegarków ( czy podkradają im- jak czytałam na na forum).

Zacznę od siebie , pewnego dnia postanowiłam kupić sobie zegarek i zaczęłam czytać jaki wybrać no i się zaczęło i zaczęłam od doxy kwarcowej ( nadal ja mam ) to teraz wole nakręcane i automaty. Osobiście dla mnie zegarek ma mieć to coś ( i jak dla Kobiety zegarek mam mieć zegarek do każdego ubrania :wub: ), chociaż muszę przyznać ,że wyszukanie ciekawego zegarka jest bardzo trudne. Ostatni kupiłam jajowatego Łucza - znalazłam w internecie takie dwa ( jeden z białą tarczą) i drugi mój z tarczą fioletową. ( oczywiście po kosmetyce wrzucę zdjęcia) .Ciekawi mnie jakie więc jakie zegarki lubią Koleżanki.

Zapraszam do dyskusji( jeżeli powieliłam temat to przepraszam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolezanka ;) w kwesti ozdób[biżuterii]powiedziala ze lubi rzeczy bardzo malutkie lub przerysowanie wielkie...

Więc by ja zadowolic kupilem malenką Omege vintage -sam nie wiem jak ona tam widzi czas ;) ,ale strasznie jej sie podoba...

P.s Moze to do konca nie za dobry pomysł by naszym kobietom podobały sie zegarki?Bo a nuz zachca je kupowac w ilosciach butów? :lol: lub sukienek.......

Ciekawy wątek ;)

post-48316-0-86006100-1363391793.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie , czyli przygoda zaczęła sie przeze mnie a teraz kolekcja to 5 sztuk :)

Wszystkie noszone w zależności od stroju , czasem podbierze coś mojego ..

Ostatni nabytek to długo wyczekiwany Ladymatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolezanka ;) w kwesti ozdób[biżuterii]powiedziala ze lubi rzeczy bardzo malutkie lub przerysowanie wielkie...

Więc by ja zadowolic kupilem malenką Omege vintage -sam nie wiem jak ona tam widzi czas ;) ,ale strasznie jej sie podoba...

P.s Moze to do konca nie za dobry pomysł by naszym kobietom podobały sie zegarki?Bo a nuz zachca je kupowac w ilosciach butów? :lol: lub sukienek.......

Ciekawy wątek ;)

post-48316-0-86006100-1363391793.jpg

 

 

Mam podobną Omegę , ale trochę bardziej widać ząb czasu, ale nic nie odnawiane bo mi się podoba). :) i faktycznie super zegarek, a mam jeszcze mniejsze :P i spokojnie można zobaczyć która godzina.

Edytowane przez donika27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojej lepszej połówki kilkanaście zegarków, kilka Casio, kilka Swatchy, Tag Heuer, Tissot, Omega i jeszcze pare (o zgrozo!) modowych.

 

Jej ulubionym jest chyba ta Omega :

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/60560-omega-seamaster/

 

Aczkolwiek często nosi też TH Aquaracer, oraz Giszoki ;) Często też nie nosi zegarka w ogóle, nie przywiązuje do tego jakiejś szczególnej uwagi.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często też nie nosi zegarka w ogóle, nie przywiązuje do tego jakiejś szczególnej uwagi.

Moja niestety też... Ma cholernie zły nawyk zapominania zegarków/biżuterii w sklepach z odzieżą. Wczoraj stwierdziliśmy, że na zakupy będzie jeździła bez zegarka, bo jeszcze go "zgubi" <_< .

@donika, kwestia przyzwyczajenia, gustu :). Ja np. wolę o wiele bardziej zegarki na bransoletach aniżeli na paskach.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja zona jak sie poznalismy w ogole nie interesowala sie zegarkami, mowila ze zaden sie jej nie podoba. Wtedy to pokazalem jej rado, w ktorym sie zakochala. Po jakims czasie i dlugich dywagacjach jaki model wybrac ceramica vs. sintra, kupila sintre. Potem byla przerwa i nagle spodobal sie jej bialy gues.... moje rekacja byla szybka musze znalesc bialy porzadny zegarek tylko nie guess, tym sposobem kupilem jej TH aqua racera.

Miedzyczasie zaczela nosic moje monaco i carrere, ostatnio dokupilismy jeszcze jedno rado.

 

Foty wkleje pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma JLC Reverso, ale nigdy nie widziałem żeby odczytywała z niego godzinę ;) Traktuje go raczej jak bransoletkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, o ile Panie się trochę rozgadają :) , Mam nadzieje skorzystać z opinii Pań, szukając coś mechanicznego, Stowa Antea z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami jako zegarek damski - co sądzicie?

Tymczasem takie

post-57210-0-00791700-1363450508_thumb.jpg

post-57210-0-97866400-1363450667_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jakoś nie widać w dyskusji kobiet, czyżby pasjonatami zegarków byli tylko mężczyźni?

Gdzie te kobiety?

Pozdrawiam

Jonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem , jestem ale na razie tylko ja się wypowiadam;(, Stowa Antea, bardzo ładna . ale czy ma mniejsze rozmiary damskie. Ja poluje na Longinesa z około 1930 , z oksydowanymi zegarkami

i mam wiele jeszcze planów :). to chyba już choroba :rolleyes:

Ale także zauważyłam, że jest bardzo mało kobiet na forum

Edytowane przez donika27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa Antea, bardzo ładna . ale czy ma mniejsze rozmiary damskie.

 

Jaki przyjmuję się ( o ile można zdefiniować) rozmiar damskiego zegarka obecnie? Obserwując zegarki płci pięknej dochodzę do przekonania, że każda wielkość jest akceptowalna :).


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@b4rt

bardzo ładne zegarki, ale bym sobie prawie ukręcił głowę :) :blink: , może lepiej odwrócić zdjęcie by 12 była na górze ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam nie zauwazylem :)

 

ale imageshack mimo ze na kompie jest dobrze to uploaduje do gory nogami nie wiem czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się wypowiedzieć za moją żonę ponieważ ona tutaj nie zagląda (przynajmniej tak mi się wydaje :) )

W zeszłym roku dostała ode mnie na urodziny Taga Formula 1.

Zawsze podobały jej się Tag Heuery i takiego właśnie chciała jako EDC.

I to by było na tyle chociaż ostatnio bardzo spodobały jej się nowe Omegi Ladymatic.

 

Zdjęcie jej EDC

 

tagformula.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem , jestem ale na razie tylko ja się wypowiadam;(, Stowa Antea, bardzo ładna . ale czy ma mniejsze rozmiary damskie. Ja poluje na Longinesa z około 1930 , z oksydowanymi zegarkami

i mam wiele jeszcze planów :). to chyba już choroba :rolleyes:

Ale także zauważyłam, że jest bardzo mało kobiet na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Na pewno jest to choroba i co gorsza zakaźna i bardzo dobrze.

Pozdrawiam

Jonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze przyznac, ze moja malzonka jest jesli chodzi o zegarki, ktore posiada mocno pokrzywdzona w stosunku do mnie, ale tez nie do konca podziela moja pasje, choc akceptuje:)

ostatnio wiec kupilem jej taka oto Eterne w ramach zarazania pasja. Zobaczymy co z tego wyniknie:)

 

 

eterna.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, jakie ma wymiary - oczywiście pytam o Eternę :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.