Gratulacje DJ [emoji106] Opinie są podzielone , ja mam Rhodium , raczej drugi raz bym go nie kupił. Czasem ( zależy od światła ) problem z odczytaniem czasu. Niebieski jest w tym lepszy. Sent from my iPhone using Tapatalk
Avenger 45 mm jest duży , na mojej ręce 18,5 cm nie leżał dobrze. A 18,5-19cm nie jest małym nadgarstkiem. Dlatego poszedł do ludzi. Sent from my iPhone using Tapatalk
Bezel poprawili delikatnie. Koperta to taki ich styl nie ich [emoji2369] tarcza fajna. Zdjęcie prosto z Helsinek [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
Wybacz , miał bym dawno [emoji2369] król mnie nie kręci [emoji57] za króla mam tego pieszczocha [emoji41][emoji1665] Sent from my iPhone using Tapatalk
Oj tak , ten TT ze złotą tarczą jest naprawdę świetny. To 36mm , i prawdę mówiąc , miałem ochotę 41 nabyć do pary [emoji57] ale na żywo ten YM wygrał. Sent from my iPhone using Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.