Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piotrek39

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4662
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    26

Zawartość dodana przez piotrek39

  1. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Gratulacje nowinek [emoji106] ja dziś na rozruch B04 [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Mariusz Graty wielkie [emoji106] niech się nosi [emoji123] Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Gratulacje DJ [emoji106] Opinie są podzielone , ja mam Rhodium , raczej drugi raz bym go nie kupił. Czasem ( zależy od światła ) problem z odczytaniem czasu. Niebieski jest w tym lepszy. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Avenger 45 mm jest duży , na mojej ręce 18,5 cm nie leżał dobrze. A 18,5-19cm nie jest małym nadgarstkiem. Dlatego poszedł do ludzi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. 2009 Daytona miała Zenith w sobie ? To same indeksy do roku nie pasują. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Podeślij fotkę i cene Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Dorian Jaki kolor ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Dla kobiet też coś fajnego zrobili [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    No , ma. Ale czy to dużo ? Robiłem wyższe [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Bezel poprawili delikatnie. Koperta to taki ich styl nie ich [emoji2369] tarcza fajna. Zdjęcie prosto z Helsinek [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Wybacz , miał bym dawno [emoji2369] król mnie nie kręci [emoji57] za króla mam tego pieszczocha [emoji41][emoji1665] Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Cicho tu [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Oj tak , ten TT ze złotą tarczą jest naprawdę świetny. To 36mm , i prawdę mówiąc , miałem ochotę 41 nabyć do pary [emoji57] ale na żywo ten YM wygrał. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. No, pomyliłem zdjęcia [emoji3] i żeby nie na pusto , dziś wszyscy tak leżymy [emoji28] Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. W sumie wczorajsze , śliczna parka [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Troszkę zaśmiecę wątek [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Gratulacje Daytony [emoji106] świetne zegarki [emoji7] Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Jakiego Rolex jesteś w posiadaniu ? Tak z ciekawości pytam [emoji57] Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Taka informacja. Europa , może się w PL pojawić [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.