Skoro ceny Rolex ciagle rosną [emoji57] to dobrze , ja dziś drugą Daytona zamówiłem [emoji12] i by nie na pusto [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
Jak Zenek tak Blanci super [emoji106] Gratulacje [emoji123] Upss [emoji3] JLC pewnie śliczny [emoji6][emoji3][emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
Niestety nie będzie nowinki żadnej [emoji2369] chciałem żonie coś kupić pod choinkę , lecz nic w oko nie wpadło [emoji57] obrałem inny kierunek. Dziś poszedłem w kamienie i platynę. Taki stan na dziś mieli. Sent from my iPhone using Tapatalk
Mariusz Piękny zakup , wielkie gratulacje [emoji106][emoji322] Teraz Ty wypłynąłeś na środek oceanu [emoji3] śliczny zegarek [emoji7] Sent from my iPhone using Tapatalk
Coś tam się w wolny dzień złożyło [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk Coś tam się w wolny dzień złożyło [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
To tarcza Leszka jeszcze , dziś z nudów złożyłem. Mam kilka kopert w ostatnich dniach zrobionych a na tarcze brak pomysłów [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
No nie tutaj [emoji3] ubieramy po indyku rozbieramy zaraz po Nowy Rok [emoji57] oczywiście nie w Polskich domach [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.