Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piotrek39

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4662
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    26

Zawartość dodana przez piotrek39

  1. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Szczęśliwego Nowego Roku [emoji312][emoji324][emoji323] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Skoro ceny Rolex ciagle rosną [emoji57] to dobrze , ja dziś drugą Daytona zamówiłem [emoji12] i by nie na pusto [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Jakoś ta lupka mi nie przeszkadza , a w moim wieku tylko pomaga [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Wiele miały ze sobą wspólnego [emoji6][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Śniegiem sypło [emoji301]️ będzie bałwan [emoji3587][emoji6][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Wesołych Świąt [emoji320][emoji319] Sent from my iPhone using Tapatalk Wesołych Świąt [emoji320][emoji319] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia [emoji319][emoji320] Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Zdrowych , pogodnych Świąt [emoji319] Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Jak Zenek tak Blanci super [emoji106] Gratulacje [emoji123] Upss [emoji3] JLC pewnie śliczny [emoji6][emoji3][emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Trzeba przed świetami zaprawę zrobić [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Niestety nie będzie nowinki żadnej [emoji2369] chciałem żonie coś kupić pod choinkę , lecz nic w oko nie wpadło [emoji57] obrałem inny kierunek. Dziś poszedłem w kamienie i platynę. Taki stan na dziś mieli. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Jadę zobaczyć co słychać u mojego lokalnego [emoji57] Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Mariusz Piękny zakup , wielkie gratulacje [emoji106][emoji322] Teraz Ty wypłynąłeś na środek oceanu [emoji3] śliczny zegarek [emoji7] Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Dziękuje [emoji106] staram się jak to tylko możliwe , by wszystko grało. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Coś podwójnie się wkleiło. Taki jeszcze powstał. Wszystkie mają już właściciela. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Coś tam się w wolny dzień złożyło [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk Coś tam się w wolny dzień złożyło [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Gratuluje zakupu [emoji106] YM jest świetny Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Sorry , pomyliło mi się [emoji3] rozbierają po Bożym Narodzeniu [emoji3] to miałem na myśli [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    To tarcza Leszka jeszcze , dziś z nudów złożyłem. Mam kilka kopert w ostatnich dniach zrobionych a na tarcze brak pomysłów [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. No nie tutaj [emoji3] ubieramy po indyku rozbieramy zaraz po Nowy Rok [emoji57] oczywiście nie w Polskich domach [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Tomek Dzięki , szkło szafir czerwony ar Sent from my iPhone using Tapatalk Koty ktoś lubi ? [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Tak Tutaj po indyku choinki się ubiera. W Polsce ubieraliśmy w wigilie [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.