Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drobnypijaczek

Użytkownik
 • Content Count

  2408
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by drobnypijaczek

 1. Ja zrezygnowałem z godziny snu na dobę. Jest 12:00 a ja: przywiozłem z Wrocławia lustro. Jechałem jak z jajem. Zniosłem płytki. Wywiozłem gruz na pszok. Wniosłem płytki, nie, nie te same. Na wymianę przyjechały. Byłem u mechanika ze skodą bo komputer fixuje. Zjem i zastanawiam się czy nie iść na działkę. Bo w zasadzie to widno jest, tylko co ja bym tam robił? Z drugiej strony siedzieć w domu i martwić się, że 400 km odemnie, teść ma tak zaawansowany nowotwór, że jak styczeń przeżyje to będzie sukces, że mi się remont ni zamyka, a wynajmu już nie mogę przedłużyć, bo inni czekają? W wieku 43 lat dopadł mnie koniec dzieciństwa.
 2. Cieszę się, że się pokazałeś w ruskich zegarkach Mirku. Kto wie, może się przyda taki mechanizm...
 3. Zmagania z Kacprem podsumuję następująco. TYLKO dzięki wydatnej pomocy @Hecke, ze co dziękuję, udało się odzyskać sporo z tego co zalegało. Kacper wysyłał zdjęcia i filmu, że jest zrobione i działa, ale jakoś nie jest. Sporo odesłał, sporo nie zrobił, coś tam jeszcze u niego zostało. Co ciekawe dopytywał, skąd u mnie taka decyzja. Człowieku czemu się dziwisz? Ja pieniędzy nie kolekcjonuję, ja je wydaję. Są stary, trudno. Ale jeśli mam go komuś polecić jako fachowca to NIE. Omijać łukiem szerokim. Nie pozdrawiam.
 4. Znalazłem 15 minut czasu. Zobaczyłem i zachwyciłem się. Krótki rzeczowy materiał a akcent @Enkil to, dla mnie, istne czary. Najlepszego.
 5. Czas - zasób którego nie da się uzupełnić. Zaufanie - raz nadszarpnięte i już nie odbudujesz.
 6. Celuj w co chcesz, nie obraź się. Nikt Ci tu nie powie ile ten zegarek jest wart. @kchrapek czasem pisze - tyle ile ktoś chce dać. I ma rację. Jak nie jesteś pewny pytaj czy oryginał czy składak. Popatrz w katalogi. Zajrzyj i tu: https://mroatman.wixsite.com Chociaż zaraz znawcy napiszą, że tu też składaków nie brakuje. Powodzenia.
 7. Również proszę o zwrot moich bez względu na stan w jakim są.
 8. Doceniam sarkazm Koronka jak zwleczka od granata. Jakbyś szedł pływać to jak balast. Pociągnie na dno.
 9. Zobacz bransolety brak a w tym modelu jest zintegrowana.
 10. Kolekcjonowanie radzieckich zegarków jest na przeciwnym biegunie jak normalność. Ale tak... Fajny ten bazarek.
 11. Młody zaczął podłogę rozbierać... Wywalił te brakujące i tak się zaczęło. Złe, dobrego początki... Ekipa wchodzi od jutra. Niech się dzieje. To czego nie zrobiłem piętnaście lat temu, właśnie mnie dopadło.
 12. Dwa pomieszczenia poszły w poniedziałek dalej. Tydzień temu było za to tak.
 13. Jak weekend? Bo u mnie coś tam Kopanie ogródka średnio idzie.
 14. To nie forum wiedzy tajemnej mechaników samochodowych, stolarzy czy glazurników...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.