Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fifarafa

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

388 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. Fajny zegarek , właśnie przyszedł Mam takie pytanko . Dlaczego ustawiając godzinę , muszę kręcić koronką w dół , w lewo . Czy to normalne zjawisko w tym zegarku ? Do tej pory miałem w automacie kilka seiko i maurice lacroix , I było zupełnie na odwrót .
 2. Fifarafa

  Policzmy SKX007

  Jest trzeci raz , i ten już chyba ma dożywocie niestety na gumie, muszę dokupić jubilee- dopiero wtedy ten zegar się prezentuje . Dopiero teraz zauważyłem że drugim językiem dni tygodnia jest arabski , często skxy tak mają??
 3. Fifarafa

  Policzmy SKX007

  Był już dwa razy , ale jak patrzę na zdjęcia to nie wiem czy się nie skusze znowu . Jak by ktoś miał na sprzedaż, pisać śmiało .
 4. Fajny zegarek . Super zdjęcie ,jest klimat .
 5. Cześć wszystkim . Cztery lata temu kupiłem mojemu tacie taki oto zegarek : https://baton-rouge.luxwatch4you.com/maurice-lacroix-les-classiques-automatik-glasboden. Chciałbym kupić do niego bransolete , wydaje mi się że najlepiej oryginalna . Jesteście w stanie coś polecić ?? Podejrzewam że jak bym zapytał w sklepie gdzie go kupiłem, to by mnie zabili ceną . Pzdr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.