Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Fifarafa

Użytkownik
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

823 Mistrz

Recent Profile Visitors

736 profile views
 1. Fifarafa

  Nóż

  Nie mam pytań , szacunek za kiełbę - masz mocną psychikę.
 2. Fifarafa

  Nóż

  Miejmy nadzieję że nie pisze tak o najbliższych 😀 Każdemu się zdarza , dziękuję za czujność. Parę postów wyżej pisałeś coś o problemach z pisaniem... chyba niepotrzebnie
 3. Fifarafa

  Nóż

  Nie zadałem pytania do czego używa się noży, ale ok spoko. Dla mnie koniec tematu , bez sensu jest to dalej ciągnąć. Napisałem żeby pokazać co jest krojone nożem za takie siano , a odebrane to zostało jako atak. Chyba lepiej nic tu nie pisać , zrobimy z tego forum miejsce do wstawiania zdjeć eksponatów Dobrego dnia.
 4. Fifarafa

  Nóż

  Ale ja nie napisałem swojego komentarza prześmiewczo. Poprostu chciałbym zobaczyć do jakich prac używane są kosy za tyle pieniędzy , co kolega wyżej się przechwala. Nie wiem co w moim komentarzu dziwnego , chyba źle został odebrany. Co w tym złego żeby ktoś pokazal do czego używa swoje narzędzie pracy ? Pzdr PS . Życzę wszystkim użytkownikom forum , najdroższych zegarków, noży i wszelakich gadżetów:)
 5. Fifarafa

  Nóż

  Kolego trochę chyba źle rozumiesz to co napisałem. Czy ja się pytam kto ile ma noży , po ile są te noże ? Widzisz gdzieś takie pytanie , albo w ogóle jakieś pytanie? Weź się lepiej za to ostrzenie może , bo z czytaniem ze zrozumieniem na bakier. Albo po prostu za ciasne stringi dzisiaj ubrałeś , i mózg uciska ? Pzdr
 6. Fifarafa

  Nóż

  Pokażcie jakieś filmiki , co kroicie nożami za 8k prucz kartek
 7. Fifarafa

  Nóż

  Panowie , wpadł mi w oko nożyk ale nie ma go niestety nigdzie w PL. Znalazłem go na stronie www.bladehq.com Macie jakieś doświadczenie z tym sklepem ? Jakieś cło czy inne niespodzianki ? Z góry dzięki za pomoc.
 8. Fifarafa

  Nóż

  Który z tych noży będzie najlepszy jako edc? 1.QSP PENGUIN MINI 2.PETRIFIED FISH WARRIOR 949X 3.SPYDERCO PERSISTENCE LIGHTWEIGHT To zupełnie inne noże, ale jakość myślę podobna. Najbliżej mi do spyderco, proszę o porady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.