Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KRZYSIO

Użytkownik
 • Content Count

  4,716
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KRZYSIO

 1. Nie sprzedaję go, ustalam tylko cenę. Co do wielkości Aero GMT II , to mogłeś przecież wybrać mniejszy. On ma rozmiar 40/42mm.
 2. Szkoda, że nic nie zrozumiałeś. W Ballach nie chodzi o ich cenę tylko o dostępność i unikatowość. Pomijając wydane wersje limitowane, niektóre z modeli nie są już i nie będą dostępne.
 3. Świat nie kończy się na Ballach. Trzeba poświęcić ze 2 Balle bo budżet nie jest z gumy. Nie można mieć wszystkiego. Wybacz, ale to moja sprawa i nie zamierzam się z tego tłumaczyć. Zazdrość przez Ciebie przemawia, bo kupiłeś słaby egzemplarz ? Zostawiam sobie te, których nie kupisz.
 4. To wszystko prawda, ale ja gustuję w dużych zegarkach i jest mi z tym dobrze. Zdaję sobie sprawę, że trzeba mieć odpowiedni nadgarstek
 5. Ja mam aktualnie osiem rzadkich Balli i jak na razie taka ilość mi wystarczy Tak się składa, że lubię te duże zegarki, bo one są przepełnione duchem i technologią tej marki.
 6. Wyobrażasz sobie zegarek z kolekcji Engineer w rozmiarze poniżej 40mm? To byłaby karykatura. Może poszukaj w Trainmasterach - one są nieco lżejsze. Nie tak trudno przejrzeć katalog produkowanych modeli. Jak masz dużą wiedzę, to sobie poradzisz
 7. To nie są damskie zegarki, co widać po stylu. W małym rozmiarze wyglądałyby niepoważnie
 8. Breguet Type XXI to trochę inny przedział cenowy jednak i stylistyka nie dla każdego
 9. Proponuję zapoznać się z kolekcją. Jest bardzo różnorodna. Ja osobiście wybieram tylko wzory powyżej 40mm
 10. Jestem ciekaw jakby ten Twój U2 wyglądał na bransie. Chyba mi wyobraźnia szwankuje
 11. To w pewnym sensie zrozumiałe. Zresztą zawsze masz wyjście
 12. Jak rano wstaniesz, to dłużej będziesz mógł się poopierdzielać
 13. No i to jest konkret Arturze Już tęskniłem za tym widokiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.