Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bartekk

Użytkownik
 • Content Count

  1,380
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Bartekk

 1. Sklepu w Trójmieście nie mam, także prośba o skasowanie powyższego.... Szanowni....z racji na permanentny brak czasu na chwilę obecną produkcja zamknięta do odwołania. Wszystkich Kolegów którzy ostatnio licznie napisali na PW niestety muszę przeprosić i pozostawić bez odpowiedzi.
 2. Horween Shell Cordovan kolor burgund No 8 w klasycznym, prostym wydaniu. Podkład ze skóry bydlęcej, malowane krawędzie i wklejana szlufka.
 3. Kolego krywoj74 - ładny pasek lecz nie mojego autorstwa Prosba o przeniesienie zdjęć i opisu do własnego wątku, albowiem ten tutaj jest mój osobisty. Z góry dziękuje i pozdrawiam
 4. Crazy Horse w jasnym brązie do Panerai. W komplecie tuleje i klamra.
 5. Kolejny pasek do PAM'a. Tym razem gruba i bardzo miękka końska skóra. Finalnie pasek wykończony tylko poprzez natłuszczenie. W komplecie tuleje oraz klamra.
 6. Struś do Pama. Pasek z wszywaną szlufką i ręcznie profilowanym klinem. Szycie cienką mocną nicią. Baza z portugalskiej skóry bydlęcej. W komplecie klamra i tuleje.
 7. Dziękuje za zdjęcie - bardzo ładnie się wpasował. Niech się dobrze nosi
 8. Piękna robota Filip....i do tego eleganckie pudełeczko. Klasa
 9. Włoska skóra "korkowana". Pasek 18/20
 10. PW poszło. W odpowiedzi na pytania pasek z tego typy skóry sprzed kilku lat I drugi
 11. Klasyczny pasek z tego wyjdzie. W kwestii ceny zapraszam na PW
 12. Wyglada jak patynowany bok kajmana. Robiłem bardzo podobne. Można spróbować pobawić się z beżową skórą strusia.
 13. Dwa komplety na dwa paski. Poniżej zdjęcie pierwszego setu odświeżonego i pozyskanego ze spodu szwedzkiej ladownicy wojskowej. Piękna, miękka i gruba (5 mm) ponad 60-cio letnia skóra. Kto chętny ?
 14. Morelato to zasadniczo dość słabe paski. Zanim zacząłem robić własne paski to miałem kilka sztuk tej marki i szybko się rozpadały. Jeśli chcesz pasek odporny na pot do Filip JFS używa specjalnych podkładów w swoich paskach - warto zapytać.
 15. Horween Shell Cordovan już u Kolegi. Na półce jeszcze lekki zapas w burgundzie No 8
 16. Kolejny pasek - skóra Crazy Horse, wszywana szlufka i malowane krawędzie
 17. Czas na odświeżenie wątku. Kilka skór w drodze, ale z racji na panującą sytuację transport idzie baaardzo wolno. A w międzyczasie kilka produkcji. Poniżej Horween Shell Cordowan w czerni, podszewka z włoskiej kozy, szycie ręczne. Krawędzie kilkukrotnie malowane i polerowane. Jest to prawdopodobnie ostatni już pasek z czarnego Cordovanu. Na chwilę obecną został jeszcze burgund No 8, także chętnych zapraszam na PW.
 18. Dzięki Sanik. Pasek to ręcznie barwiona skóra w podpalanym brązie - sporo tego zeszło ze stołu
 19. Pasek z grubej skóry końskiej dotarł już do Kolegi z forum
 20. Pasek do Omegi. Było trochę pracy, bo oryginalne zapięcie trzeba było przenieść do nowego paska. Czyli rzeźba i wszywanie oryginalnego paska w nowy
 21. Czas odświeżyć wątek. Sporo prac poszło do znajomych spoza forum, a tymczasem poniżej skóra końska gruba na ponad 4mm i niesamowicie miękka. W obróbce jak Horween Shell Cordovan, ręczne barwienie i wielokrotne natłuszczanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.