Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sanik

Nowe "amerykańskie" zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

Branzoleta moze byc jak najbardziej oryginalna, mam podobna na swoim starym Pierce, raczej daty na niej nie bedzie wiec na 100% nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki budżet na lato przyleciał do mnie - zrobione słabym fonem

 

post-90455-0-66497400-1469090009_thumb.jpg... 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja już nie nowa ale żeby temat żył to wrzucam.

Może temat powinien się nazywać "Jakiego amerykańca masz dziś na ręku" ;)

 

PSX_20160808_202620.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, prawie jak Tisell ;)

 

Trochę różem zalatuje... czerwonego to masz MT-G i to jest słuszny czerwony.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś na żywo Tisella???

To naprawdę solidnie wykonany zegarek (nosiłem chwilkę) i gdyby nie jeden typek na tym forum to dalej byłby to top jeden homara  ;)

MTG to MTG a ta Invicta jest po prostu fajna i tyle  :)

Gwarantuję Ci że to nie jest róż tylko czysta czerwień, może na zdjeciach tak wyszło bo robione fonem  :)

A z drugiej strony to razem z tym zegarem przyszedł też inny Amerykaniec a go nie wkleiłem tutaj  ^_^

A co powiesz na tego?

SKX może mu buty czyścić  ^_^

4.jpg6.jpg5.jpg3.jpg2.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tisella "macałem" i miałem podobną Invictę i zdecydowanie Tisell jest lepiej wykonany. Bez dwóch zdań.

DB całkiem fajny ale szkoda, że bez bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na DB w PVD ale tylko pod warunkiem że bez bransy - z wiadomych przyczyn  ^_^

Zwykłego w stali to tak, szarpałbym dodatkowo bransę  :)

Wszystkie zegarki nie mogą (nie powinny) być w bransie i czasami coś innego fajnie założyć oprócz nudnych bezbransowych g-shocków  ^_^

A co do Invicty to na pewno nie jest szczyt ideału jakości ale to najnowszy wypust i to co zapewne miałeś, jak i ja to co innego było  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PVD to nie używasz zegarków aż tak, aby tą powłokę zarysować lub zetrzeć i długo czasu byś potrzebował, aby porysować chociaż klamrę, bo dbasz i używasz kilku więc nie ma co się ograniczać z tego powodu :)

Co do zegarków poza nudnymi G na bransoletach to ja używam Anchara lub przekładam Bulovę na gumę (choć akurat Bulova na bransie nudna mi się nie wydaje a MT-G to MT-G :))

 

Kiedyś kupiłem dwie Invicty w "parze", damską i męską, mam gdzieś fotki i modele ale po rozpakowaniu stwierdziliśmy z moją lepszą połową, że... słabe są.

 

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pamiętam Twoją parkę i tamte rzeczywiście słabe były (oglądałem) bo sam się zastanawiałem jak leżały na bazarku, dobrze pamiętam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, to te :)

Może Twoja jest lepiej wykonana, nie twierdzę, że nie, bo jej nie widziałem ale generalnie Invicta to chyba ogólnie taka "budżetowa" półka.

 

Najlepsze jest to, że damka tej firmy robiła lepsze wrażenie niż męski model trzymając oba zegarki w dłoni :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wiadomo że to budżetowiec ale wśród podobnych budżetowców to jest solidnie wykonany  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomalisz to PVD to twoja "customizacja" czy opcja dla tego zegarka ?

 

 

To opcja dla tego zegarka ale raczej już niedostęna, przynajmniej na tą chwilę brak wersji PVD na stocku .

Może jeszcze wypuszczą jakąś serię  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem fanem zegarków z duszą ale mój budżet nie pozwala na zakup prezentowanych zegarków na waszym forum, więc zacząłem od zakupienia na grouponie za 699 zeta zegarka amerykańskiej produkcji  Heritor - Lennon co sądzicie o moim zakupie i tym zegarku jak na razie wszystko ok ładny, ale jedna rzecz mnie wkurza. podczas zmiany daty przy końcu miesiąca pojawia się dzień 32 ,33 aż do 39!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jest w nim kalendarz Majów ;)

 

Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

 

Za te pieniądze mogłeś kupić np. Jakiegoś citizena, Casio, lorusa albo seiko ;)

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten wynalazek, i on ma po prostu "dużą datę". 36 godzin rezerwy chodu przy 21600 BPH też nie rzucają na kolana. Cena proponowana 1200$ :rolleyes: 

Za 7 stówek można jakiegoś Seiko albo Orienta przytulić. Panie Antoni, na przyszłość polecamy wcześniejsze zapytanie na forum, jak się dobrze poszuka to nawet jakieś fajne Deep Blue lekko używane się znajdzie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezłe... Zrobić dużą datę fajna rzecz, tylko powinna jeszcze działać ;)

Jednak większość z nich z 31 przeskakuje na 01, nie na 32. To do ultimate watch fail compilation ;)

 

Co do 21,600 - moim zdaniem nie jest to wada zegarka. Utarło sie, ze dobry zegarek ma miec 28,800, ale moim zdaniem jest to mało istotne...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21600 przy małej tarczy nie przeszkadza, ale to nie powermatic 80 i 36h rezerwy zastanawia co tam w środku za wynalazek tyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.