Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sanik

Nowe "amerykańskie" zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek na razie zostaje, jednak nie wiem jak długo wytrzyma- dość mocno chlonie wilgoć, na dodatek białe przeszycia. Nie życzę mu wiec zbyt długiego żywota:)
Ogólnie jestem zadowolony, no i bezcenne są pytania moich klientek jak odczytuje na tym godzinę skoro nie ma cyfr od 1 do 12:)

 

:blink:  jaja sobie robisz  :ph34r:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:blink: jaja sobie robisz :ph34r:

W której części? O pasku czy o klientach?:)

 

Chyba dwa razy zdarzyła mi się ww sytuacja. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w firmie która zaopatruje biura w eksploatacje/ materiały biurowe. Stad głównie kontaktuje się z sekretarkami/asystentkami. Okazuje się ze niektóre (ale naprawdę jest to promil całości, wiec mam nadzieje ze żadna Pani na forum się za to nie obrazi:)) są w firmach tylko dla dekoracji.

Edytowane przez LabuddaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timex T2N812ZA

 

Kupiony niedawno  za ~430 zł z  przesyłką wykorzystując przecenę i jednorazowy kod rabatowy przyznany przez timex.pl na Allegro.

W tej cenie nabyłem naprawdę świetnie wykonany zegarek wakacyjny (z góry przepraszam za jakość zdjęć)

 

1.jpg

1.jpg

1.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucę też swojego. Był już ze mną na wakacjach, grał w piłkę, jeździ na rowerze i nie narzeka :)

post-64774-0-94556300-1407596427_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa nowe Elginki w kolekcji. Jeden to piękny, naręczny zegarek w zakrzywionej kopercie, wyprodukowany około 1928-29 roku:

 

cvqBqd.jpg

 

3Nb1HO.jpg

 

zdjęcie mechanizmu kompletnei mi nie wyszło, ale juz nie chcę go otwierać kolejny raz...

 

Ar3xeI.jpg

 

I damski Elginek z końca działalności fabryki, wypuszczony ok 1955-1960 roku. Pudełko, papiery, stan niemal idealny :) Cudeńko!

 

GTWhZa.jpg

 

qybZxy.jpg

 

VCEfOy.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie dorównuje zegarkowi piękny.gratulacje

Edytowane przez pmwas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa mechanzimy:

 

xXWDUa.jpg

 

Jak widać pięknie wykończony, wysokiej klasy Elgin. W środku też cudowny:

 

h4wObq.jpg

 

I taki wczesny, jeszcze szwajcarski Columbus:

 

Xfx78Y.jpg

 

Oba bardzo przyzwoitej klasy, choć w przeciętnych stanach. Elgina udało się, po długiej i mnomentami nierównej walce, uruchomić


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-65121-0-22829200-1422489283_thumb.jpg

ostatnio czyscilem Elgina i tak samo wygladal te perlowanie jest wspaniale

moj mial to nawet pod tarcza :o

BTW ladne zegarki.

 


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytanie, z jakich sklepów kupujecie timexy w usa? Mam tatę stanach do połowy marca i może coś bym zakupił na jego adres, wtedy oszczędność na vacie murowana. Proszę na Prva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale timex nie wypuszczał chyba modeli droższych niż trochę ponad 200$. Przy cenie niższych modeli chyba lepiej kupić w Polsce i cieszyć się z gwarancji. Oczywiście liczba modeli w USA jest zdecydowanie większa i jest z czego wybierać w tej kategorii cenowej. Można skorzystać z okazji i zakupić coś z wyżej pozycjonowanych modeli, a trafiaja się naprawdę znakomite okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi naręczny Rockford. Pewnie też lata 20-30, więc mechanizm z damki lub ze starych zapasów. Jakiś stop niklu, ale ładny :)

post-2232-0-78009200-1427055387_thumb.jpg

post-2232-0-01497100-1427055390_thumb.jpg

post-2232-0-67404800-1427055392.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobny Dueber Hampden- męski naręczny z mechanizmem kieszonkowo-wisiorkowej damki "Molly Stark"., SN 3,240,103 czyli wyprodukowany w 1917 roku.Kilkanaście lat później zegarki z identycznymi werkami produkowano w Moskwie jako Typ 3.Pomimo 98 lat zegarek na bardzo dobrym dokładnym chodzie,a koperta nie ma żadnych ubytków złocenia.

post-67292-0-72321700-1427132177_thumb.jpg

post-67292-0-65541200-1427132194_thumb.jpg

post-67292-0-74661900-1427132213_thumb.jpg

post-67292-0-71552700-1427132229_thumb.jpg

post-67292-0-25230500-1427132241_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, nie powiem :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny Rockford, zwlaszcza ze porcelanowa tarcza w dobrym stanie trafia sie nieczesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nawet nie wiedziałem, że porcelanowe tarcze istnieją. To forum to niesamowita kopalnia wiedzy... Fajnie, że jesteście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.