Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Szanowni, czy jakieś obiekcje ? :)

Żadnych. Tylko pamiętaj, że to maluszek ;) Tzw. "junoszewski", czyli młodzieżowy, czyli mniejszy niż klasyczne Komandiry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kojarzę, że ktoś od nas z Forum miał Wostoka w bardzo podobnej kopercie jak ten rzadki Mir. I to z tarczą, w której był błąd nadruku - napisy do góry nogami w stosunku do indeksów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam mechanizm z tarczą i wskazówkami od Wostoka w takiej kopercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprzedawca nie pokazuje werku. Tak jest na jego wszystkich aukcjach co może być niepokojące.

 

Reszta wydaje mi się ok ale chciałem się upewnić :)

 

Nie dziwię się, że nie chce pokazać. Skoro zegarek jest nienoszony to szkoda męczyć kopertę próbując ściągnąć dekiel.

 

 

Oferta bez foty mechanizmu tłumacząc, że zegarek jest nowy i szkoda odkręcać dekla??  :o  :(  :blink:

Wolne żarty. Każdy fachowy sprzedawca pokazuje werk.

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to NOS w pudełku i z papierami to się nie dziwię, że nie pokazuje werku. Każdy się trzęsie żeby ryski na kopercie nie zrobić.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta bez foty mechanizmu tłumacząc, że zegarek jest nowy i szkoda odkręcać dekla??  :o  :(  :blink:

Wolne żarty. Każdy fachowy sprzedawca pokazuje werk.

Skąd wniosek że jest to "fachowy" sprzedawca? "sabinka-d sprzedaje po prostu parę staroci w tym dwa zegarki. Nie posądzałbym jej o fachowość w dziedzinie zegarków ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sanbinka-d ;) ale sprzedając zegarek za trzy stówy wypadałoby pokazać werk, w końcu to on jest siłą napędową zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sanbinka-d ;) ale sprzedając zegarek za trzy stówy wypadałoby pokazać werk, w końcu to on jest siłą napędową zegarka.

Wystawiony był od zera. Obecna cena 300 jest zapewne miłą niespodzianką dla "sabinki-d" na 5 dni przed końcem aukcji. Z całym szacunkiem ale sami nakręcamy już teraz cenę tego zegarka który pójdzie zapewne za cenę nieadekwatną do jego wartości i wyjątkowości. Toż to zwykły "de luxe" ;)

A werk - nic specjalnego. Jeśli jest prawdą to co pani pisze w opisie to jest oryginalny, a jeśli nie to zawsze można zrezygnować z zakupu.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gdybym ja sprzedawał zegarek w stanie NOS to nie męczył bym go otwieraniem. Druga sprawa, na zdjęciach nie widać, aby był otwierany, więc jest marna szansa, że kombinowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A werk - nic specjalnego. Jeśli jest prawdą to co pani pisze w opisie to jest oryginalny, a jeśli nie to zawsze można zrezygnować z zakupu.

OK, ale zgodzisz się ze mną, że lepiej znać wszystkie szczegóły przed zakupem :)  niż dopiero po otrzymaniu zegarka.

 

 

Gdybym ja sprzedawał zegarek w stanie NOS to nie męczył bym go otwieraniem.

Ej... odkręcenie dekla w to nic trudnego :)

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wniosek że jest to "fachowy" sprzedawca? "sabinka-d sprzedaje po prostu parę staroci w tym dwa zegarki. Nie posądzałbym jej o fachowość w dziedzinie zegarków ;)

 

Sprzedawca raczej fachowy nie jest. Nie zna podstawowych pojęć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja bym nie chciał żeby ta (Pani?) otwierała ten zegarek... po jego nieumiejętnym otwarciu wartość kolekcjonerska może spaść drastycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale zgodzisz się ze mną, że lepiej znać wszystkie szczegóły przed zakupem :)  niż dopiero po otrzymaniu zegarka.

 

 

Ej... odkręcenie dekla w to nic trudnego :)

Problem w tym, że dekiel jest zaciskany i żeby nie poharatać koperty trzeba mieć specjalny nożyk do podważenia. Jeżeli użyjesz zwykłego śrubokręta to zmasakrujesz miejsce otwierania jak na zdjęciu. Co przy tym stanie zegarka nie jest mile widziane.

Zdjęcie z neta.

poljot33.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Sprzedawca raczej fachowy nie jest. Nie zna podstawowych pojęć :)

Ja bym nie chciał żeby ta (Pani?) otwierała ten zegarek... po jego nieumiejętnym otwarciu wartość kolekcjonerska może spaść drastycznie ;)

 

Nie chcę wchodzić w technologię otwierania zegarków i jej oprzyrządowanie, ale zawsze można podskoczyć do zegarmistrza i ciachnąć fotkę :) otwieranie śrubokrętem nawet mi przez myśl nie przeszło :P

 

edizione:

tak więc niektórzy dają foty werków, a inni nie

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A płacąc takie pieniądze za wcale nie najrzadszy zegarek dobrze by było mieć pewność że numer mechanizmu zgadza się z paszportem. Bo inaczej kupuje się w ciemno zegarek w ładnym stanie i pudełko z paszportem który może okazać się paszportem od zupełnie innego zegarka...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale lepiej żeby zrobił to ktoś, kto ma pojecie. Bo Pani może dobierać się do niego za pomocą widelca jak do puszki z konserwą.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie dziwi ta dyskusja , Pani (nie paniusia) wystawiła zegarek ,opisała , zamieściła zdjęcia ,  są na niego chętni, jeżeli mi nie odpowiada taka oferta to z niej nie korzystam  i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie dziwi ta dyskusja , Pani (nie paniusia) wystawiła zegarek ,opisała , zamieściła zdjęcia ,  są na niego chętni, jeżeli mi nie odpowiada taka oferta to z niej nie korzystam  i tyle

I chyba to jest najlepsze podsumowanie tej dyskusji...


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.