Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W spadku po szwagrze śp. dostałem kilka zegarków ,jeden  nie mogę do końca rozszyfrować.Jest to chyba rakieta-werk 2609NP i nazwa/ARBAT/ wg Wikipedii dzielnica Moskwy-tyle wiem .Domyślam się ,że jest to zegarek okolicznościowy ma też numer na kopercie 112.Ew dam fotki

Edytowane przez lewan245

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nr. obudowy to może w fabryce odkurzaczy by wiedzieli czy po 30 latach on jest oryginalny, ale ruskiego zegarka to kolekcjonerzy/sympatycy go tobie nie rozszyfrują.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, popelnilem kolejnego Poljota.

Troszke zmeczony, ale mysle ze tarcza da sie wyczyscic, a co z koperta nie wiem.

Co o nim sadzicie?

 

post-95316-0-25830600-1522936701.jpg

 

post-95316-0-43245200-1522936715.jpg

 

post-95316-0-82301000-1522936724.jpg

 

post-95316-0-82883000-1522936734.jpg

 

 

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zdjęcie tylko tak to podkreśla. Kanty są chyba ostre. Czy kolekcjonerski ? Jak każdy niebiescy to rzadkość ale w cyrylicy ze znakiem jakości. Ja bym przytulił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zdjęcie tylko tak to podkreśla. Kanty są chyba ostre. Czy kolekcjonerski ? Jak każdy niebiescy to rzadkość ale w cyrylicy ze znakiem jakości. Ja bym przytulił.

No nie wiem Grzegorz, nie mam idealnego egzemplarza ale popatrz na lunetę wyżej i u mnie:

post-49869-0-16993200-1523121139_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanty są ostre, ani przez chwilę nie miałem wątpliwości. Zegarek nie pochodzi z Polski i jest z pierwszej ręki. Z tych rejonów są zegarki  albo w złym stanie, albo w bardzo dobrym, zawsze raczej w oryginale.

Zresztą jak nie wezmę, to ponad 10 osób chętnych... bo i cena atrakcyjna.

 

To pośrednio dzięki Enkil -owi z forum, bo zaprezentował mi tu na forum swoje Rakiety, i Krokodylowi Tik - Tak, bo zbiera zegarki w bardzo dobrym stanie - zwracam uwagę na inne zegarki niż dotychczas.

 

Wcześniej kierowałem się tylko swoim niezależnym gustem i kupowałem zegarki często w złym stanie, ale które mi się bardzo podobają.

W tej chwili otworzyłem się na zegarki w dużo lepszym stanie i rzadkie, bo trafiają się okazje cenowe i okazowe, i szkoda nie wziąć, tym bardziej, że jak nie wezmę to za chwile już nie ma tego zegarka.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanty są ostre, ani przez chwilę nie miałem wątpliwości. Zegarek nie pochodzi z Polski i jest z pierwszej ręki. Z tych rejonów są zegarki  albo w złym stanie, albo w bardzo dobrym, zawsze raczej w oryginale.

Zresztą jak nie wezmę, to ponad 10 osób chętnych... bo i cena atrakcyjna.

 

To pośrednio dzięki Enkil -owi z forum, bo zaprezentował mi tu na forum swoje Rakiety, i Krokodylowi Tik - Tak, bo zbiera zegarki w bardzo dobrym stanie - zwracam uwagę na inne zegarki niż dotychczas.

 

Wcześniej kierowałem się tylko swoim niezależnym gustem i kupowałem zegarki często w złym stanie, ale które mi się bardzo podobają.

W tej chwili otworzyłem się na zegarki w dużo lepszym stanie i rzadkie, bo trafiają się okazje cenowe i okazowe, i szkoda nie wziąć, tym bardziej, że jak nie wezmę to za chwile już nie ma tego zegarka.

Nie no sorry ale albo ja jestem ślepy albo nie ma kantu na lunecie! Nie wiem czy była złocona ponownie bo mogła też być tak spolerowana na maksa że nie widać żadnych przetarć i świeci się jak ideał. Zapewniam że z Rakietami da się tak zrobić. Dla mnie podejrzana, a ty jak kupisz to ocenisz ;)

 

Edit. Co do podejścia do kupowania zegarków to jak najbardziej słuszne. Zegarki rzadkie i w dobrych stanach, a najlepiej jedno i drugie połączone :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sorry ale albo ja jestem ślepy albo nie ma kantu na lunecie! Nie wiem czy była złocona ponownie bo mogła też być tak spolerowana na maksa że nie widać żadnych przetarć i świeci się jak ideał. Zapewniam że z Rakietami da się tak zrobić. Dla mnie podejrzana, a ty jak kupisz to ocenisz ;)

 

Edit. Co do podejścia do kupowania zegarków to jak najbardziej słuszne. Zegarki rzadkie i w dobrych stanach, a najlepiej jedno i drugie połączone :)

 

Pojechałem po Rakietę po tym jak napisałem pierwszy post, jeszcze była...

Na lunecie kantu nie ma i chyba nie było. Jutro wrzucę fotko do przejrzenia.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam widzę że nie jest ostra. Na kopercie z brzegów od str. teleskopów są nawet niższe rowki.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem po Rakietę po tym jak napisałem pierwszy post, jeszcze była...

Na lunecie kantu nie ma i chyba nie było. Jutro wrzucę fotko do przejrzenia.

Wydaje mi się (na 99%) że ten typ koperty zawsze miał kant na lunecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, co to za Poljot? Takiego jeszcze nie widziałem. Sprzedawca ukraiński, ma mnóstwo malowanek, jednak też kilka zegarków legitnych. Normalnie bym machnął ręką, z tym, że jednak wszystko wydaje się być spasowane i w podobnym stanie.   
 
>na chwilę bez foto<
 

Poza tym logotyp, ramka w okna kalendarza, indeksy - są wypukłe, czyli odciśnięte w tarczy. 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, chyba lekko niespasowana, musiałbym jednak zobaczyć lunetę z kantem jak siedzi w kopercie.

Szkiełko takie samo?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.