Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość liscak

I ten czy jest prawilny i czy ładny?

 

full.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zegarek nie mój ale właściciel twierdzi że to oryginalna "miedzianka" Sportiwny. Ja nie spotkałem nigdy miedzianki, wg mnie to wyblakły czarny. Jakie jest wasze zdanie?

attachicon.gif29468567_1638591372854907_7748517676573523968_n.jpg attachicon.gif29497593_1638585219522189_5357748943281192960_n.jpg

attachicon.gif29511291_1638591402854904_7871981510838976512_n.jpg

Podejrzewam że to wyblakły taki:

attachicon.gif1.JPG

Szczere powiedziawszy też nie widziałem miedzianej tarczy ale czy czerń tak dziwnie by zmieniła kolor? A na pewno nikt nic z tarczą nie robił? 

 

I ten czy jest prawilny i czy ładny?

 

Wygląda prawilnie, a czy ładny to kwestia gustu ;) mi się podoba :)

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zegarek nie mój ale właściciel twierdzi że to oryginalna "miedzianka" Sportiwny. Ja nie spotkałem nigdy miedzianki, wg mnie to wyblakły czarny. Jakie jest wasze zdanie?

 

To jak właściciel pamięta, że miedzianka, to może pamięta w jakich warunkach ta tarcza się tak zmieniła, gdzie ona leżała?

Mam takie foto czarnej, widać pod spodem ślady rdzy, może foto coś pomoże.

I ten czy jest prawilny i czy ładny?

 

 

Zegarek w bardzo ładny sposób  nawiązuje do pierwszych Poljotów czy Kirowskich w postaci, złotych kresek indeksów.

Rewelacyjne indeksy cyfrowe: spłaszczona 9 i 3, podłużna 12 i 6.

Osobiście nie lubię krótkich sekundników.

post-102926-0-45932500-1521750078_thumb.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten czy jest prawilny i czy ładny?

 

 

Wygląda prawilnie. Miałem kiedyś taki sam model, tylko z nie tak idealną tarczą. Czy ładny? Moim zdaniem nawet bardzo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zegarek nie mój ale właściciel twierdzi że to oryginalna "miedzianka" Sportiwny. Ja nie spotkałem nigdy miedzianki, wg mnie to wyblakły czarny. Jakie jest wasze zdanie?

 

Wyblakły, mam taką tarczę w zaawansowanej fazie przejściowej. :)


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiezdny durszlak

Cześć wszystkim, co sądzicie o tych rakietach? Warto czy nie? Szukam oryginalnej/ w miarę oryginalnej rakiety. Nie bardzo się na nich znam, dlatego z góry dziękuję za pomoc i cierpliwość : )

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-radziecki-rakieta-19-kamieni-chrom-CID87-IDrYnBH.html#79ff2f4ea1

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-radziecki-rakieta-warto-CID87-IDoinkI.html#33e1fe656f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto to zależy od Ciebie. Obydwie oryginalne.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z zegarków

 

Cześć wszystkim, co sądzicie o tych rakietach? Warto czy nie? Szukam oryginalnej/ w miarę oryginalnej rakiety. Nie bardzo się na nich znam, dlatego z góry dziękuję za pomoc i cierpliwość : )

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-radziecki-rakieta-19-kamieni-chrom-CID87-IDrYnBH.html#79ff2f4ea1

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-radziecki-rakieta-warto-CID87-IDoinkI.html#33e1fe656f

 

Jeden z zegarków ma trochę zniszczoną tarczę.

Jeśli chcesz go nosić to trzeba zrobić przegląd.

Taki zegarek to klasyk, można  kupić go w  niższej cenie na znanym portalu.

Może też warto rozglądnąć się za inną Rakietą, chyba, że podoba Ci się ten model.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy sposób marketingu :D Tylko czy oryginalny?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Oryginał, Poljot zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No aż niewiarygodnie piękna tarcza. Jaki tu powinien być mechanizm ? Tylko nie mówcie, że ten co u Phila z czerwonymi napisami na mostku.

 

4ebd032c065b3af195f7ae38a2a2aa7c.jpg

 

No i ten dekielek. Kurczę nawet uszczelka jest w oryginale. Może ktoś się spotkał z czymś takim.

 

3d10629d7aee36154bd4c8ccd4f70a8c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - łokropecne glony masz na kopercie ;)

Koperta się moczy bezel tak brudnyże zdjąć nie mogę. Radioroomy były w dwóch rodzajach kopert. Ta moja jest raczej dobra. Mechanizm też Ok, dekiel mnie męczy .... chociaż sądząc po napisie jest dziwny. Zarazem self winding jakim 17 jewels. Nie kumam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby tak po nocy - zdjęcia słabiutkie ale może się przydadzą :) - kopert byly 2 rodzaje okragłe i ośmiokatne z wkladkami antymagnetycznymi a takie dekle widziałem tylko w Komandirach...

6894660892a14dea9eb9bbf5248ad7af.jpgb717bc0d22dbf96f55e7f472bb11dfbd.jpga84df9180d056d3e1034a34a5a306e7e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty - oczywiście były w dwóch wersjach ale dekiel to IMO masz od czapy.

Było juz co to Vremir ale nie pamiętam  a grzebać za późno :)

Tarcza ładna a reszta też będzie ładna jak umyjesz, dekiel to pikuś. 

Radioroom to jednak rzadko się trafia w ładnym stanie więc tylko wypada pogratulować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vremir to chyba jakaś firma exportowa była. Zdaje się że przy pustynnej burzy takie się dekle zdarzały. Gryzie mnie to strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Pustynnej Tarczy,  ale właśnie nie - w tych zegarkach dekle były inne.

Ale Vremir to firma działająca jako pośrednik - tak mi świta.

Poszukam w wolnej chwili :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.