Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

charlie1986

Repliki luksusowych zegarków szwajcarskich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś miał doczynienia z zegarkami kupionymi na stronie www.replikizegarkowszwajcarskich.pl ??

Nie jestem specem z dziedziny zegarków ale niektóre propozycje praktycznie nie różnią się wizualnie od oryginałow co jest istotne przy kupowaniu replik. Chyba lepiej kupić pożądną replike niż szajską podróbę z allegro, co myślicie??

 np taka omega

http://www.replikizegarkowszwajcarskich.pl/zegarki-omega/omega-james-bond-skyfall-zegarki-chronometr-z-niebieski-tarczy-i-czarny-ramka-om223-om223.html

cena rewelacja, zegarek wygląda bardzo przyzwoicie, do tego szafirowe szkło

Myśle że to nie lada gratka dla ludzi którzy pragną mieć odrobinę luksusu za dużo mniejsze pieniądze, z tym że jest to reploika luksusu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są podróby nędznej jakości, a nie żadne repliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak sądzisz?? Mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź aby np przestrzec innych przed zakupami w tym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszystko, sumienie też, wolałbym oryginalnego np. Orienta. Tak przy okazji, czy fałszywe banknoty też nazwalibyśmy "replikam"i?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że to nie lada gratka dla ludzi którzy pragną mieć odrobinę luksusu

 

Rozjechałeś mnie tym tekstem :)))

 

A jaka to odrobina luksusu noszenie podróbki..


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2,5 roku jesteś zarejestrowanym użytkownikiem forum, wypadałoby to wykorzystać i nabyć trochę wiedzy poprzez poczytanie, nie musiałbyś zakładać głupich tematów. Po to przecież forum jest i po to się tu ludzie produkują między innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, faktycznie może zakładanie takiego tematu nie było przemyślane, ale problem w tym że znajomi zakupili tam 3 zegarki i twierdzą że to są zaebiste zegarki więc zapytałem was. Ja wychodzę z założenia że wolę mieć pożądne casio niż chińskiego pama ale oni już dali się nabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spotykasz gościa który ma prawdziwego IWC a ty replikę luksusu. Przybijacie piątki a z twojego zegarka w tym momencie odpada replika szafirowego szkiełka i spada tamtemu gościowi pod nogi. On podnosi to szkiełko podaje ci z uśmiechem mowiąc-

 

"Dobrze że cała ręka Panu nie odpadła. Czy to co Pan chce mi powiedzieć jest tak samo prawdziwe jak Pana zegarek?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni już dali się nabrać.

nabrać....przecież byli świadomi, że kupują podróbki....tylko po co?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Witam, czy ktoś miał doczynienia z zegarkami kupionymi na stronie www.replikizegarkowszwajcarskich.pl ??

Nie jestem specem z dziedziny zegarków ale niektóre propozycje praktycznie nie różnią się wizualnie od oryginałow co jest istotne przy kupowaniu replik. Chyba lepiej kupić pożądną replike niż szajską podróbę z allegro, co myślicie??

 np taka omega

[…]

Myśle że to nie lada gratka dla ludzi którzy pragną mieć odrobinę luksusu za dużo mniejsze pieniądze, z tym że jest to reploika luksusu

 

Ja tam żadnego luksusu nie dostrzegam i mam dla Ciebie propozycję - przejdź się do salonu Omegi, zobacz jak wygląda oryginał i dopiero wtedy odnieś się do jakości wykonania podróby. Choć chyba trudno będzie znaleźć oryginał, bo nie wiem czy taki model w ogóle istnieje. Nie znam dokładnie oferty Omegi, ale jakoś nie obiło mi się o oczy żeby powstał Skyfall z chronografem. Mamy więc tu do czynienia z radosną twórczością niskich lotów. Dla mnie zakup takiej podróby to wyrzucanie kasy w błoto, bo jeżeli to coś ma robić za podróbę tytanowego Planet Ocean, to jest to katastrofa, a nie podróba. O różnicach w kontekście mechanizmu to już w ogóle nie ma co gadać - strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

OK, faktycznie może zakładanie takiego tematu nie było przemyślane, ale problem w tym że znajomi zakupili tam 3 zegarki i twierdzą że to są zaebiste zegarki więc zapytałem was. Ja wychodzę z założenia że wolę mieć pożądne casio niż chińskiego pama ale oni już dali się nabrać.

A co Ty się tak znajomymi przejmujesz? Śmiem twierdzić, że po prostu sam chciałeś sobie kupić podróbkę i szukasz porady, już nie raz byłby na forum takie numery. Jak już podoba Ci się jakiś zegarek a nie stać Ciebie na niego to możesz poszukać sobie homarów. Zawsze mniejsze zło, mimo że zrzynają wygląd jak popadnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...znajomi zakupili tam 3 zegarki i twierdzą że to są zaebiste zegarki...

W takim razie Twoi znajomi nie mają najmniejszego pojęcia o zegarkach, albo najnormalniej w świecie robią sobie z Ciebie jaja ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, jako niezgodny z regulaminem, a autor tematu dostał już własciwe odpowiedzi i ostrzeżenie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.