Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fankaDaktarina

Ostatnio Daktarin sprzedawał w duzo dużo lepszym stanie za tą cenę.

 

Edycja: pytanie niby nie w temacie, a jednak.... ;)

Edytowane przez fankaDaktarina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i żeby kobieta mnie biła ( tu czyt. pogroziła palcem) .....buuuuuuuuuuuu :blink:

 

wiem :) zakupiłem ja

Edytowane przez tadzik2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest adekwatna do stanu. To, że Tobie udało się kupić w dobrej cenie nie znaczy, że każdy jest w takiej cenie. 80 zł za ten stan to moim zdaniem jest ok.

 

Ja kupiłem Poljota De Luxe w automacie 29 kamieni za 50 zł z przesyłką z Lombardu, i co mam teraz wymagać żeby każdy był w tej cenie? Ciężko poniżej 150 kupić.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Czasy się zmieniają... jak zaczynałem pięć lat temu... to kupowałem kirowskie i Łucze 2209 po 5 zł, i co, jak teraz rynek wygląda? 

 

... A jak będzie wyglądać za kolejne 5 lat?... możemy tylko przypuszczać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy się zmieniają... jak zaczynałem pięć lat temu... to kupowałem kirowskie i Łucze 2209 po 5 zł, i co, jak teraz rynek wygląda? 

 

... A jak będzie wyglądać za kolejne 5 lat?... możemy tylko przypuszczać. 

Nie ma się, co dziwić że ceny rosną, jak nawet dzisiaj Michał Kamiński u Moniki Olejnik pytany o zegarek odpowiedział, że dzisiaj ma założony radziecki :) 16 minuta 40 sekunda wywiadu:

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/kropka-nad-i-dorn-i-napieralski-z-po-tacy-sa-polacy,573875.html

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się, co dziwić że ceny rosną, jak nawet dzisiaj Michał Kamiński u Moniki Olejnik pytany o zegarek odpowiedział, że dzisiaj ma założony radziecki :) 16 minuta 40 sekunda wywiadu:

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/kropka-nad-i-dorn-i-napieralski-z-po-tacy-sa-polacy,573875.html

Jestem ciekawy jaki to zegarek radziecki miał Szanowny Pan Kamiński na ręku... A mógł pokazać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziecki bo z Rosji sobie przywiózł a tam wiadomo śmietanka tylko Bregueta nosi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh..... Dręczycie duszę  :(  Teraz to spać nie mogę, że 3 miesiące temu wypuściłem z ręki Poljota de luxa 29 kam. automatic w wersji górniczej, na chodzie z działającym automatem, w bardzo ładnym stanie Au20 i jeszcze z datownikiem na godzinie 6......... :wacko:

Edytowane przez AWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot Fanken, obdrapany i na wytartym pasku za skromne 249 PLN:

http://allegro.pl/zegarek-poljot-17-jewels-964358-nakrecany-i5637081577.html

  Ci z tych lombardów nie mają pojęcia co i za ile wystawiać !! ja kupiłem od nich precyzyjnego do wymiany była bateria :D :D za 6 dyszek a w środku piękny 2809


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają pojęcia co wystawiają, a druga sprawa ile co jest warte. Ale o czym my mówimy, jak nie potrafią poprawnie w tytule napisać nazwy marki? Ja w lombardzie kupiłem dwa Poljoty 23 i 29 kamieni po 40 zł. Kolejna sprawa, zdjęcia które pokazują na aukcjach często są takiej jakości, że widać tylko zarys koperty i kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że jakiś nowo przyjęty pracownik to przyjął. http://allegro.pl/zegarek-poljot-17-jewels-964358-nakrecany-i5637081577.html

 

 

Trafił na obrytego w temacie "naciągania" gościa, który mu to puścił za 100-150 zł, bo radziecki, bo rzadki, bo "antyk". Teraz sprzedaje za absurdalną cenę, bo szefu z wypłaty mu zabierze różnicę  :)

 

Też raz kupowałem od nich Raketę. Na pytanie, czemu tak tanio, sprzedawca odpowiedział, że to jakiś dziwny i bardzo nietypowy zegarek. :blink:


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku radzieckich zegarków jest problem większy niż w przypadku innych marek. W lombardach przeważnie pracują młodzi ludzie, więc przeczytanie czegoś po angielsku raczej nie sprawia im trudności, ale poskładanie bukw, których w życiu się nie uczyli sprawia wielką trudność. Do tego wszystkiego dochodzi nieznajomość rynku, ale trudno żeby każdy rynek znali, tym bardziej, ze niektóre rzeczy trafiają się sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tupeciarz z tym "poljotem" ,ciekawi mnie ten paszport i nowe fabrycznie części ;-) A swoją drogą ładna pasówka na molniji ,żeby jeszcze mostek balansu pasował...ale jak na pasówkę to i tak mniejszy "grzech" niż ten paszport :-)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5648741617

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież drugiego takiego szybko nie zobaczysz :rolleyes:

Ale cena kosmiczna jak i zegarek

Edytowane przez tadzik2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.