Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ta metka do tej lodowki nie pasuje .Zegarek ma 2 skazy na kopercie w tym jedna to gleboki wzer. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny ten Poljot. Zibi wrzucił wskazówki od małego, damskiego Łucza. GENIALNE w swojej prostocie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta metka do tej lodowki nie pasuje .Zegarek ma 2 skazy na kopercie w tym jedna to gleboki wzer. :D

Coś faktycznie z tą metka jest nie tak.

Nie wpatrywałem się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry Zbigniew... już przepłacone http://allegro.pl/zlocony-poljot-de-luxe-lata-60-te-jak-z-fabryki-i5752970002.html#imglayer

 

Widzę, że się już chyba zapasy wskazówek kończą też, bo z takimi kikutkami to de luxa nie widziałem jeszcze ;-) 

i znowu widać syf pod deklem 


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nawet jeśli ta lodówka była noszona, pudełko było by nie od niej i do tego metka fałszywa to i tak warta jest swojej ceny. A co do wad to ma wytarte zlecenie na uszach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuka wsadzenia niskiego mechanizmu do koperty od wyższej molniji

wg mnie anoli popisał się tu sztuką wsadzenia do starej (niskiej) mołni, tarczy i wskazówek od późniejszej (18-to kamieniowej)

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do koperty od 18to kamieniowej też.15to kamieniowe w takich nie występowały.Widać to na zdjęciu że mechanizm jest niższy od brzegów koperty przez co srubki mocujące bardziej wystają.Takie koperty miały molnije /kristale ,też te z mikroregulacją pod koniec lat 60tych i w 70tych a do którego roku trudno mi określić.

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod pod postem, ale poprzedni jest już stary.

 

http://allegro.pl/nos-wielki-poljot-automatic-zsrr-70-stan-ideal-i5760105401.html

 

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że dekiel jest zamieniony, te dekle widziałem tylko w Poljotach opisanych cyrlicą.

 

Ha, kolejny ukłon w stronę windujących od Allegro - brak ilości komentarzy przy zasłoniętym nicku, czyli żadnego porównania i możliwości odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ha, kolejny ukłon w stronę windujących od Allegro - brak ilości komentarzy przy zasłoniętym nicku, czyli żadnego porównania i możliwości odniesienia.

A to uważam że jest jakaś granda! :o:angry:

 

A tak a propo dlaczego część aukcji widać po staremu a część tak że nie widać licytujących?

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinacje allegro w ostatnim czasie mocno irytują, a przecież jak piszą "to wszystko dla dobra użytkowników". Co do szaty graficznej aukcji, nie mam pojęcia czemu tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kwestia tego, czy aukcja wystawiana ze strony allegro bądź z aplikacji (urządzenia mobilne).

Czasem tak samo jest ze zdjęciami, że te wystawiane z aplikacji mi się nie otwierają i nie powiększają.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kwestia tego, czy aukcja wystawiana ze strony allegro bądź z aplikacji (urządzenia mobilne).

Czasem tak samo jest ze zdjęciami, że te wystawiane z aplikacji mi się nie otwierają i nie powiększają.

 

Różny wygląd aukcji nie ma nic wspólnego z tym skąd aukcja jest wystawiana :)

 

Różne widoki to są testy A/B serwisu. https://pl.wikipedia.org/wiki/Testy_A/B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.